USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Опалювальний сезон на Волині та в інших областях. Таблиця

24 Жовтня 2014 12:58
Волинь уже забезпечила підключення опалення 76% житлових будинків, 72,3% медзакладів 61,7% шкіл та 54,2% дошкільних закладів. Такі дані за станом на 10.00 24 жовтня повідомили в оперативно-диспетчерській службі Мінрегіону України.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, опалювальний сезон 2014-2015 років в області стартує сьогодні, 24 жовтня. До слова, у Луцьку розпочали подачу тепла ще вчора ввечері, 23 жовтня.

Загалом в Україні вже опалюється 63,8% шкіл, 74,6% дошкільних навчальних закладів, 69,9% лікувально-профілактичних закладів та 53,4% житлового фонду.

Рівненська область першою серед інших регіонів забезпечила підключення опалення всім 100% закладів соціальної сфери. Лідирує область і в подачі теплоносія житловому фонду – 92,5%. Житомирська та Миколаївська області повністю вже забезпечили опаленням лікувально-профілактичні заклади. Подача теплоносія школам та дошкільним навчальним закладам на Житомирщині складає 93,2 та 95,2% відповідно; на Миколаївщині – 95,8% та 98,4 відповідно.

На завершальній стадії підключення опалення закладам соціальної сфери - Вінницька область.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
валікс Показати IP 24 Жовтня 2014 13:00
в луцьку на 33 ще немае тепла холод страшний сьогодні діти мерзнуть купив обігрівач і що всеодно холод собачий дякі владі
ДІД МОРОЗ до валікс Показати IP 24 Жовтня 2014 16:57
Бо наша міська рада прийняла рішення відстрочити опалення а в рівному завтра уже буде отож для тих хто постійно не в курсі уточню що в нашій міській засіла більшість що лише займається забудовою парків своїми маєтками ця наволоч з хронту й батьківщини та на жаль і свободи за яку мені випало голосувати на попередніх парламентських тепер хоч знаю ха кого в жодному разі не голосувати СЛАВА УКРАЇНІ ГАНЬБА ПАТРІОТАМ ВЛАСНОЇ КИШЕНІ ЩО ЗАСІЛИ В МІСКРАДІ!!
опа Показати IP 24 Жовтня 2014 13:06
і чому район ДПЗ в ці відсотки не попав?
ліля Показати IP 24 Жовтня 2014 13:10
ще ні одного року так не мерзли як зараз видно як підготувались до зими. влітку було добре жаритись і відпочивати аж про зиму забули а тепер вже хворіемо бо опалення ще не включили хоч і платимо за все вчасно.
Анонім Показати IP 24 Жовтня 2014 13:15
«Брррр, очень холодно. Ветер пробирает до костей. А мысли — о том, что им ТАМ гораздо холоднее. Поэтому так раздражают завывания о холодных батареях. Если это наша цена за независимость от России, лучше платить холодными батареями, чем жизнями наших ребят. Они, кстати, ТАМ не скулят», — написала уполномоченная президента Руины Ирина Геращенко у себя в Facebook. Цена за независимость? Твой начальник Порошенко сказал, что газ у России покупать будет. И ЕС от русского газа не отказывается, даже вводя санкции. Тогда о чем бредим? О том, что болеют дети и умирают старики в холодных квартирах? Что они должны умирать, потому что деньги на оплату газа и закупку угля изъяты на покупку оружия? Так и пиши прямо и честно, а не прикрывайся лживыми псевдопатриотическими лозунгами, стуча по клавишам в теплой квартире, заработанной неустанными трудами как "говорящей головы" еще
поліщук Показати IP 24 Жовтня 2014 14:04
З ранку відкрите вікно, і все рівно жарко. Може треба трохи зменьшити градус?
Лучанка Показати IP 24 Жовтня 2014 14:12
Хтось хворіє, бо у квартирі холодно, а хтось вікна відкриває, бо жарко! Супер!
Дончанин Показати IP 24 Жовтня 2014 17:03
А у нас затопили вовремя. Даже у меня лично, несмотря на то, что меня отапливает котельная предприятия.
Борулька Показати IP 25 Жовтня 2014 00:08
пр. Відродження,9 - де тепло? Навпроти в будинках біля Там-Там експресс ще вчора включили, а ми, що на другій планеті???
Сусід Показати IP 25 Жовтня 2014 17:58
Сьогодні 25.10.14. Де тепло? Казав пан, кожух дам та слово його тепле. Привіт з Соборності!
Andrij Показати IP 26 Жовтня 2014 10:05
Vunnuchenko gorut az palae....xozy po xati v trysuljax ))).. slava janykovu4y.....