USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Продовження конфлікту в житловому масиві «Вишенька»

26 Серпня 2015 11:37
Триває конфлікт у житловому масиві «Вишенька», що на вулиці Загородній у Луцьку. Представники фірми «Домінанта» хочуть завезти на територію цеглу, щоб будувати будинок. Натомість господарі інших осель заблокувати вʼїзд автомобілем, щоб не дозволити це. Про це інформує Волинське агентство розслідувань.

Розпочався черговий етап протистояння вранці 26 серпня.

Нагадаємо, у суботу зранку 22 серпня активісти Волинського об’єднання учасників АТО та волонтерського руху розпочали демонтаж огорожі навколо житлового масиву «Вишенька». Активісти мотивували це тим, що власник огорожі ВКФ «Домінанта» передала її цій організації для розбирання на будівельні матеріали для потреб учасників АТО. Проте розібрати до кінця огорожу активістам завадила міліція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: війни за клапоть землі у Луцьку.

До слова, у масиві є 5 будинків, в яких зокрема проживають власник «Домінанти» Леонід Джулінський, депутат міськради Валерій Бондарук та облради – Святослав Кравчук. Джілунський планує будувати на території 4-секційний будинок для сиріт.

Однак, зі слів керівника управління містобудування та архітектури Леоніда Герасимюка, будувати там його не можна, бо земля розрахована під індивідуальну житлову забудову. Натомість заступник директора «Домінанти» Олександр Яценюк вважає, що будувати можна, тому на територію хочуть завезти цеглу для початку робіт. До того ж він нагадує, що земля, на якій розташований заїзд, офіційно належить фірмі «Домінанта». Тому працівники фірми планують за допомогою крану завантажувати цеглу на територію попри перегороджений виїзд.

Як розповів Святослав Кравчук, вони зовсім не проти будівництва сиротинця, але при цьому потрібно виготовити проектну документацію, якої досі немає, та завозити цеглу з іншого, альтернативного входу, щоб не перешкоджати доїзду до будинків іншим 4 мешканцям. Проте, за його словами, Леонід Джулінський відмовляється від будь-яких переговорів.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Степан Бандера Показати IP 26 Серпня 2015 11:49
Цирк та й годі. Може, їх усіх на фронт відправити і нехай там влаштовують розбірки зі справжнім ворогом?
Гость до Степан Бандера Показати IP 26 Серпня 2015 12:43
коментар було видалено
не тупі ж люди Показати IP 26 Серпня 2015 11:50
... але чомусь НЕ хочуть зрозуміти, що рано чи пізно ЗА ВСЕ потрібно буде відповідати? Особливо, якщо ЦЕ не законно.
Такі да! до не тупі ж люди Показати IP 26 Серпня 2015 12:16
Хто буде відповідати? - КРАВчук?
Петро Показати IP 26 Серпня 2015 12:04
Якщо будуть будувати, то це нормально, так що посуньтесь трошки олігархи, бізнесмени і депутати. Вперед.
Совість Показати IP 26 Серпня 2015 12:48
А за які шиши такі будинки повибудовували? Чому мовчать відповідні органи, ясно, що це все за крадені, в АТО тих гадів!
Сагаль Д.А. до Совість Показати IP 26 Серпня 2015 20:15
Відповідні органи напевно в долі . А ворон - ворону око не виклює .
ольга Показати IP 26 Серпня 2015 13:00
нещодавно по телебаченню показували, як 9 років жінка на Винниченка відстоює право на забудову на успадкованій землі, і Матвіїв їй каже, чому це вона одна там побудується в центрі міста, там буде багатоповерхівка, а тут 5 панів загородилися в цетрі міста, ніби пішки добираються, і архітектура дозвіл дала на забудову....Чому ж тут не ведуть масштабну забудову?Для себе все встигли депутати....і далі сидять і служать народу...
Лучанка Показати IP 26 Серпня 2015 13:06
Під час чергової сесії Волинської облради в депутата Святослава Кравчука запитали, звідки у нього «Rolex» за 150 тисяч гривень. Виявляється, депутат не знав, що є володарем такого коштовного аксесуару, – пише Таблоїд Волині. «Дякую вам, що розказали, що мій годинник коштує 150 тисяч. Я цього не знав. Тепер коли, не дай Боже, щось станеться, зможу його продати й отримати нормальні гроші. Раніше я в цьому годиннику і косив, і прибирав, а тепер приходжу додому й обережно скидаю, чищу його», – напівжартома каже Святослав Кравчук. Так вже СТАЛОСЬ!!!Продай, Славунцю, часікі, і гроші перешли тим дітям, батьки яких загинули в АТО тому, що ти своїх родичів відмазав, щоб могли гульнути на твому ювілеї..і купити тобі такий годинничок....ясно??
Луцьк до Лучанка Показати IP 26 Серпня 2015 13:33
Чому вам всім так Кравчук поперек горла стоїть ????? Ви краще подивіться в яких будинках живуть інші чиновники!!!!!! А то свого ніхто не бачить тільки чуже!!!!! І ніяких родичів він не відмазував!!! А годинник мабуть подарували люди, які захотіли зробити йому цінний подарунок! Люди менше заздріть і будьте добрішими!!!!!
Рівне до Луцька до Луцьк Показати IP 26 Серпня 2015 14:43
Луцьк - ти , майбуть сам кравчук, або той , хто йому з барського плеча презентував той годинник. Щось ти дуже вже пнешся!
Наталя до Рівне до Луцька Показати IP 26 Серпня 2015 15:48
Він не пнеться. Просто якщо пишете то пишіть про всіх а не тільки знаєте одного кравчука і пишете тільки про нього!!! Всі такі чесні стали аж тошно!
Ірина до Рівне до Луцька Показати IP 26 Серпня 2015 15:50
Кравчук не така людина, щоб сидіти і відписувати на ваші дурнуваті коментарі!!!!
345 до Ірина Показати IP 26 Серпня 2015 18:34
а цікаво, хто ж тоді мінусує коментарі... головне, щоб почитали. хоч будуть знати, що про них думають люди...
Вовк Р.К. до Ірина Показати IP 26 Серпня 2015 20:19
За нього це робите ви...???
Ирина до Вовк Р.К. Показати IP 26 Серпня 2015 20:53
А вам багато заплатили щоб ви писали на кравчука всяку дурницю????????
Карабас до Ирина Показати IP 26 Серпня 2015 23:17
КРАВчук стопудов сам себе хвалить. От нерозумний!!! Вкрасти гроші та земельку виявилось не дуже складно, набагато тяжче тепер оце все утримати від зазіхань обдурених людей.
Бармалєй до Луцьк Показати IP 26 Серпня 2015 20:04
Хату теж подарували? Чи на зарплату побудував?
234 Показати IP 26 Серпня 2015 14:08
хто там живе? депутати? та ні не шкода їх зовсім!!! людям так само на них чхати, як і їм на нас.
лучанка Показати IP 26 Серпня 2015 15:20
За такі подарунки потрібно сидіти давно у тюрмі!
Луцьк до лучанка Показати IP 26 Серпня 2015 15:45
Тобі точно пора !!! Швидше тебе посадять за наклеп!!!
55 Показати IP 26 Серпня 2015 16:13
Ну чого накинулись на Кравчука, він при всіх мерах працював для вас, ну примилив трішки, на все все хватило, гадзулку в банк положив, а трішки закопав... а щоб на люди було в чому показатися, годинничка купив, і скажу вам не самого дорогого, у декого є і дорощі, придивіться уважно І живе він скромно, навіть гірше за декого... І замісь того, щоб пожаліти, до кормушки допуститм, ви ото і накинулись... А взагалі він за народ, так само як і йому подібні... Сидить в своїй гарній хатці, їсть виключно прості екологічно чисті продукти і переживає, переживає Тра вже з такими переживаючими щось робити...
аяяй Показати IP 26 Серпня 2015 17:19
Видно что-то крепко не поделили Доминанта и соседи по жилмассиву.Вот и достают друг друга,прикрываясь благими намерениями.Но думаю они все-таки за деньги между собой договорятся.
55 Показати IP 26 Серпня 2015 17:54
Помиряться, в них є чим платити, і мінятися. А ми, і особливо сироти, яких вони нехосуть бачити у своєму фешинебельному районі їм зовсім не потрібні " у кожного своя свадьба"
галя Показати IP 26 Серпня 2015 23:21
про яке будівництво там на городі ще росте картопля капуста морква куди везти цеглу люди не дали згрузити цеглу на проїзжу дорогу
я до галя Показати IP 27 Серпня 2015 00:33
чому журналісти не покажуть город де має бути сиротинець там же хлівия живу в 9 етжці то де там мають гуляти діти
Вам далеко до Кравчу Показати IP 27 Серпня 2015 01:51
Кравчук молодець. Поважаємо його тільки за те,що людина такого рівня залишається Людиною у будь якій ситуації. Дуже простий і привітний. Ніякого натяку на зірковість! Заслужив на все,що у нього є. А ви марно не витрачайте часу на плювання ядом,а працюйте,трудіться і собі на хату заробите.
Роман до Вам далеко до Кравчу Показати IP 27 Серпня 2015 13:47
От через таких ср.....лизів в нас не було і не буде нічого путнього. Не знає скільки коштує годинник....на Вршавському ринку купив. Всі Ролікси виготовляються тільки по замовленню. А якщо подарок то вже до прокуратури....
Андрей до Роман Показати IP 27 Серпня 2015 14:38
А ти звидки знаешь що таки ролекси на замовлення виготовляють ???? Соби такого хочеш???!!!! То пиди и купи. Сам ти ср**олиз тальки и знаете як людей брудом поливати!!!!
Анонім до Андрей Показати IP 28 Серпня 2015 11:26
Помітно і так хто кому лиже)))))))зацепило????? З одного кубла,,,,,такі як ти і кравчучки в такому га.....ні що за все життя не відмиються.А мені і свого годинника достатньо)))))))
Андрейко до Анонім Показати IP 29 Серпня 2015 14:11
Сам ти в гамні!!! І в гамні проживеш все своє нікчемне життя! А я на відміну від тебе проживу так щоб було не соромно мені перед своїми дітьми .
Анонім до Андрейко Показати IP 2 Вересня 2015 14:42
А ти в йому жив живеш і ще на жаль своїм дітям цього бажаєш.....треба ж таким д***лом родитись....