USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку дискутували про те, як зберегти мережі

30 Липня 2014 18:05
Нововведення у порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою можуть становити небезпеку для цілісності мереж, - вважають учасники круглого столу у Луцькій міськраді.

Круглий стіл з обговорення проекту рішення Луцької міської ради «Про Затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів на території міста Луцька» відбувся 30 липня.

Як повідомила заступник міського голови Лариса Соколовська, постанова кабміну покликана спростити порядок видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою (якими можуть бути і бруківка, асфальт, прибудинкова територія). У лютому у міськраді підготували листи до усіх власників мереж у Луцьку із проханням уточнити, чи буде постанова забезпечувати збереження мереж на території міста. Планується, що під час видачі дозволів, надалі керуватимуться майбутнім рішенням міськради, на основі типового порядку видачі дозволів.

З її слів, свої пропозиції надали представники підприємств та структур, що обслуговують мережі («Укртелеком», «Луцьктепло», «Луцькводоканал», «Волиньобленерго» тощо). Зміст їхніх листів різний, проте резюме їхні подібні – якщо ухвалити зміни зараз, мережі у Луцьку руйнуватимуться і неможливо буде знайти відповідального.

У декого з учасників обговорення виникли зауваження до окремих пунктів проекту рішення. Так, у ньому йдеться про те, що дозвіл не вимагається, якщо роботи здійснюються особами, які мають документ, що засвідчує право власності, або право користування земельною ділянкою. Представники підприємств зауважили, що чимало мереж пролягають приватизованими ділянками.



Відповідно до нововведень, власник зможе виконувати земляні роботи на місці, наприклад, проходження кабелю, не запитуючи нікого про дозвіл, що небезпечно. Зі слів учасників круглого столу, якщо схвалити такі зміни, то складно буде висунути комусь претензії за пошкодження мереж. Отже, пропонували доповнити проект рішення реченням про те, що власник нестиме відповідальність за збереження цілісності мереж.

Начальник департаменту житлово-комунального господарства міської ради Іван Кубіцький зауважив, що власник земельної ділянки зобов’язаний звернутися у підприємство, відповідальне за обслуговування мережі, які проходять його земельною ділянкою (наприклад, в «Укртелеком», якщо це телефонний кабель), а змушувати приватників «оббігати всі організації» - недоцільно.

У результаті круглого столу, його учасники дійшли згоди щодо того, що зміни та пропозиції до проекту рішення прийматимуть протягом наступних десяти днів. Після цього документ винесуть на розгляд депутатів під час вересневої сесії міськради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 2
Луцький Показати IP 30 Липня 2014 18:21
Краще б подумали, як створити єдиний план та впорядкувати ті мережі, а то в деяких районах міста такий кландайк що чорт ногу поламає, а більшість організацій не знають де точно проходить їхня мережа!!! Розмістити на планшеті міста всі підземні та надземні комунікації і не тратити грошей на виїзд, при кожному монтажу по каналізацій, на приклад, а людина йде в відповідно створену установу(організація яка і повиння відповідати і слідкувати за даними об'єктами) та у них бере дозвіл, і така інформація повинна бути закритою!!!!! ....це так на вся випадок)
Блогер до Луцький Показати IP 30 Липня 2014 18:24
....цікава думка, видавати дозвіл тільки за наявності діючого проекту, і таким чином запобігти ще й незаконне будівництво на території міста)

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus