USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку на аварійному перехресті встановили світлофор

25 Серпня 2016 15:22
Перехрестя вулиць Ковельська та Чернишевського у Луцьку є аварійно небезпечною ділянкою. Тут часто траплялися дорожньо-транспортні пригоди. Нині ж, встановили світлофорний об'єкт. Це повинно знизити рівень аварійності та покращити безпеку дорожнього руху.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Встановленням світлофора займалися працівники комунального підприємства “Луцьке електротехнічне підприємство — Луцьксвітло”.

На будівництво були виділені кошти з міського бюджету у сумі близько 550 тисяч гривень.

Незабаром здійснять роботи з благоустрою прилеглої території. Зокрема, буде нанесено нову дорожню розмітку, встановлено турнікети та розширено виїзд з вулиці Чернишевського.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Лучанин Показати IP 25 Серпня 2016 15:38
За декілька світлофорів аж більше як пів мільйона гривень!Оце-то відмивають гроші!На бумазі пишуть одне,а насправді витрати інші!
Лучанин Показати IP 25 Серпня 2016 16:26
Встановили світлофора-оце-то НОВИНА!!!Таке складається враження що Волинським Новинам більше немає про що писати!А люди ж зрячі і самі замітять і побачать що зявився,світлофор на перехресті.А це ж треба пропіарити міську владу і написати що виділили аж півмільйона!Просто це має робитися без розголосу!Там мав стояти вже давно той світлофор!Це звичайна зобовязаність міської влади перед лучанами!Пишіть про більш нагальніші проблеми сьогодення Луцька!
Роман до Лучанин Показати IP 25 Серпня 2016 16:41
Що, у вашому розумінні "більш нагальніші проблеми"?
Лучанин до Роман Показати IP 26 Серпня 2016 09:24
Більш нагальніші проблеми це такі як:подача гарячої води в житлові райони,на яких вулицях будуть відключати електроенергію,куди можна здавати пластикові кришки для наших солдат для вироблення протезів,де і яку допомогу можуть отримати наші захисники Вітчизни прийшовши з фронту,скільки коштів виділено для ремонту кожного обєкту у місті,і т.д.Я думаю, що тепер ви розумієте, що це більш нагальніші проблеми ніж встановлення світлофора у нашому місті!
Луцький до Лучанин Показати IP 25 Серпня 2016 16:45
Неправдиві. Встановлення світлофора є одним з небагатьох вчинків, який луцькі владці зробили для громади, а не для себе
Лучанин Показати IP 25 Серпня 2016 17:25
Якось незрозуміло світлофор встановлений. Яке значення світлофора на 3 фото? Я буду повертати з Ковельської на Чернишевського на зелене, аж раптом тут на в'їзді червоне... Я поперек дороги повинен зупинитися? Достатньо було поставити до основного по Ковельській додатковий боковий одинарний - була б економія коштів на одне око, яке є зайвим. Для чого це зробили?
Анонім до Лучанин Показати IP 25 Серпня 2016 21:22
Почитай правила дорожнього руху і все зрозумієш.
алд до Лучанин Показати IP 25 Серпня 2016 22:58
А дід Коля як по-вашому має виїзджати від дому? для того і не одинарний той світлофор...