USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку новий графік руху маршрутки № 17а

20 Листопада 2014 17:05
Новий графік руху автобусів за маршрутом № 17а «Центральний ринок - Завокзальний ринок» затвердили на 5 місяців.

Про це йшлося під час засідання виконкому Луцької міської ради сьогодні, 20-го листопада.

Більшістю голосів члени виконкому затвердити тимчасовий розклад руху автобусів за маршрутом № 17а «Центральний ринок - Завокзальний ринок» на період з 01.12.2014 року по 15.04.2015 року.
Окрім того, виконком Луцькради зобов’язав управління економіки міської ради враховувати при розрахунках тарифів на проїзд зменшення пробігу автобусів за маршрутом № 17а.

До слова, всі тролейбуси Луцьку змінили графік руху. Новий графік розмістили на сайті міської ради. Також, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у місті відкрили новий тролейбусний маршрут №10.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Лучанин Показати IP 20 Листопада 2014 17:56
Який йолоп склав цей графік? Це ганьба владі, що Луцьк-єдиний обласний центр в Україні, де транспорт до центральної автостанції починає рух вранці пізніше ніж на інших маршрутах!!! В 6 год. ранку жоден транспорт до автостанції не ходить і ввечорі після 21 год. також нічим не доїдете, хоча інші маршрути ходять до 24 год.
до влади Показати IP 20 Листопада 2014 18:01
В мене міжміський автобус з автостанції відправляється в 6 год. 20 хв. і я від ЗАГСу ходжу пішки бо до АС нічим не доїдеш, хоча в інші напрямки транспорт в 6 год. уже ходить повним ходом.
МЄСНИЙ Показати IP 20 Листопада 2014 18:04
Тисячі громадян які живуть біля АС та риббази ні вранці ні ввечорі доїхати додому чи до автостанції не можуть
крюк Показати IP 20 Листопада 2014 18:07
До АС справді в шість ранку і після 21.00 не доберешся, а в Рівне без проблем.
Майдан до крюк Показати IP 20 Листопада 2014 18:09
ТОМУ ЩО В РІВНЕ Є ВЛАДА, А ВОЛИНЯКИ МОЖУТЬ І ПІШКИ ДО АС ХОДИТИ ВІД ДПЗ.
ольга Показати IP 20 Листопада 2014 18:09
В мене синз тренування їде в 21.30 так мусить від ТАМ-Таму йти пішки.Я думала новий графік врахує,що на Конякіна теж люди живуть,які і на роботу наро і з роботи піздно
виборець Показати IP 20 Листопада 2014 18:10
НА МІСЦЕВИХ ВИБОРАХ ПРИГАДАЄМ...
дід Показати IP 20 Листопада 2014 18:27
Нашій владі начхать на нас бо вони громадським транспортом не їздять! Я живу біля риббази і ввечорі після 20.30 від Там-Таму до риббази йду пішки в темний період часу.
Хлоп Показати IP 20 Листопада 2014 18:31
Але ж годину не було коментарiв, i раптом за 15 хв. аж сiм однакових, а в останньому-мета))
До хлоп до Хлоп Показати IP 20 Листопада 2014 18:37
Мета щоб про людей простих дбали. До АС ні вранці ні ввечорі не доїдеш, а старшим людям в 6 ранку на колінах повзти?
да уж Показати IP 20 Листопада 2014 18:33
Я ВРАНЦІ в 6 годині ВІД 40-го ДО АС ХОДЖУ ПІШОЧКОМ, А В СТОРОНУ СОБОРНОСТІ ТРАНСПОРТ ДАВНО ВЖЕ ХОДИТЬ, А ДО АС НЕ ЗАЇДЕШ, НА ЖАЛЬ. БАРДАК.
)) Показати IP 20 Листопада 2014 19:26
Живу біля риббази, працюю в районі вул. Львівської. Добираюся двома маршрутками. Шановні у міськраді,продумайте,будь ласка,маршрут.
У-ух! Показати IP 20 Листопада 2014 21:33
Розклад складений НЕ для мешканців Луцька а для власників маршруток...
Ланцелот Показати IP 20 Листопада 2014 22:21
Пане Романюк, Ваша "турбота", " чхати Вам хотілось на народ" гідно буде оцінена мешканцями вул. Конякіна на виборах міського голови. По даній вулиці рухається аж 3 маршрутки - із них, виходить лише № 28 можна доїхати до центра міста, але в неї великий інтервал і маршрут починається вранці - пізно, а ввечері - рано закінчується. Пропонуєте ввечері ходити пішки ?. До речі в той же час по пр. Соборності рухається досить багато маршрутів. Як що я не правий поправте. Чи вул. Конякіна малозаселена ?
Лучанин Показати IP 20 Листопада 2014 22:25
А в Луцьку в маршуток є графік?! Може водіям показати бо вони про його існування не здогадуються!!!!?
Я Показати IP 20 Листопада 2014 22:59
Графік руху розробляє не мер міста, а чиновник який відповідає за транспорт міста. Це хтось із заступників мера.
калькулятор до Я Показати IP 20 Листопада 2014 23:06
Так хай спитає у підлеглого. чи він сам по собі???
40-квартал Показати IP 21 Листопада 2014 10:19
Депутат на даному округу (вулиця Конякіна) Романюк Роман Вячеславович. Він гідно відстоює наші інтереси. На місцевих виборах голосуйте тільки за нього!
626 Показати IP 21 Листопада 2014 11:22
а ви на дубнівську і з неї пробували їхати? якщо ні, то попробуйте і не важливо якою маршруткою і в якій годині - однаково КАПеЦЬ!!!!!!!!! а 18 маршрут то ПОВНИЙ КАПЕЦЬ!!!! ось тут людей за людей не рахують ДАВНО!!!!!
Терпець Показати IP 23 Листопада 2014 16:15
ПО ВУЛИЦІ КОНЯКІНА БІЛЯ АС НІ ВРАНЦІ НІ ВВЕЧОРІ ТРАНСПОРТ НЕ ХОДИТЬ, БО ВОНИ ДНЬОМ БАБЛО ЛОПАТОЮ ЗАГРІБАЮТЬ. СИМВОЛІЧНО ЩО В ЦІЄЇ ПРОБЛЕМИ Є ДВІ ПРИЧИНИ: БАТЬКО-МЕР І СИН- ДЕПУТАТ ВІД ОКРУГУ ВУЛ.КОНЯКІНА !!! ЯК В АНЕКДОТІ:Я ЗОДНОГО БОКУ СЕЛА НІКОГО НЕ ЗАЧІПАЮ А БАТЬКО З ДРУГОГО... ЖИТТЯ-ВЕСЕЛУХА В ЛУЦЬКУ І НА... НАМ ТОЙ ТРАНСПОРТ, ПІДЕМО ПІШКОМ ЧИ ПОПОВЗЕМ...