USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку в сауні затримали неповнолітніх дівчат з дорослим чоловіком

25 Лютого 2017 09:39
Чотирьох дівчат, з яких троє неповнолітніх, та їх дорослого «кавалера» затримали цієї ночі в одній із саун у Луцьку.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив активіст громадського формування з охорони громадського порядку «Самооборона Волині» Олександр Ніколайчук.

«23:50. Як вам дівчата із сауни? Неповнолітні... 2001 та 2003 р.н. Лише одній з них у лютому виповнилось 18. І кавалер», - написав Ніколайчук та розмістив фото.

Одна з них – 17-річна – уже три дні була у розшуку. Поліцію у цьому випадку викликав таксист, який віз дівчат у сауну й випадково почув розмову між ними. Вони обмовилися, що одна з них – у розшуку, що й насторожило водія.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Вн Показати IP 25 Лютого 2017 10:05
А чому борделі називають саунами?
лучани Показати IP 25 Лютого 2017 10:08
Цього м*дака потрібно судити за педофілію, а 18 подружку судити за звідництво та проституцію. І не важно,чи вони самі пішли ,чи ні, вони НЕПОВНОЛІТНІ,
Анонім до лучани Показати IP 25 Лютого 2017 10:22
ці неповнолітні дадуть фору ще вам і повнолітнім-в них воно в крові
лучани до Анонім Показати IP 25 Лютого 2017 10:29
Яку фору? Це 100% педофілія.... збочення.
Читач до лучани Показати IP 25 Лютого 2017 10:37
Яке збочення??? Дівки гроші заробляють. Батьки куда дивляться?- Батьків посадити!
Анонім до лучани Показати IP 25 Лютого 2017 10:40
А ти напевно завідуеш пацанові, нічого поганого не зробив, ну попарились....
Лучанин до лучани Показати IP 25 Лютого 2017 11:05
Педофілію в даному випадку ще потріьно довести. І все маєбути по закону. І не забути про батьків дітей. А "волинським новинам" раджу інформацію висвітлювати з офіційних джерел не з сторінки у фейзбуці самооборонівця!
777 Показати IP 25 Лютого 2017 10:22
А всі Саша педофіл)))))в Саши любов була
лучани до 777 Показати IP 25 Лютого 2017 10:30
Саша на лагері буде полупокером.
Иван до лучани Показати IP 25 Лютого 2017 12:41
У тебя такие познания в области лагерных "шняг" ))) - сиди и не подкукарекивай тут. Хлопец наверно просто получил денег и решил побухать, а п***ушка просто с собой еще 3х подруг привела "нахаляву" - так что не стройте тут всяких догадок. дело простое. Педофилией тут и не пахнет
леонід до Иван Показати IP 25 Лютого 2017 19:23
правильно кажеш! а диви як всі заметушились
Микола Показати IP 25 Лютого 2017 10:24
Хай ******* на здоров"я.
вихователь Показати IP 25 Лютого 2017 10:27
і де БАТЬКИ? Фото батьків в студію
ку-ку до вихователь Показати IP 25 Лютого 2017 11:06
Батьки знають і на відміну дописувачів-не гризуть собі голову і не виносять мозок
Українець Показати IP 25 Лютого 2017 10:49
маю і хочу висловити зауваження до правоохоронців - чому у досить багатьох випадках порушників фотографуєте із закритим лицем та ще й на фоні Державного Прапора.
Анонім до Українець Показати IP 25 Лютого 2017 11:02
бо ти не укр а довбень! ОЦЕ -візитівка та гордість держави!
Активіст до Українець Показати IP 25 Лютого 2017 12:57
Бо Герой.
Українець до Активіст Показати IP 25 Лютого 2017 15:27
"Анонім із Активістом" ,якшо це такий ваш сарказм то ще якби не було можна булоб зрозуміти ,але якщо ви у цьому вбачаєте "героїзм і візитку держави" - то Ви "в а т н и к и". Чого ж ми тоді хочемо й на що сподіваємося - "раби бездуховні".
PIMP MY RIDE Показати IP 25 Лютого 2017 12:33
То є така робота, молодь повинна трудитись!
? до PIMP MY RIDE Показати IP 25 Лютого 2017 13:02
Практику проходили для втілення Европейського напрямку в життя...після закінчення навчання в Москву на окружну дорогу...валюту заробляти...
Не троль і не пошлют до ? Показати IP 25 Лютого 2017 18:48
коментар було видалено
Диана Шурыгина Показати IP 25 Лютого 2017 16:22
"на донышке" ..луцька версія
Тарас Показати IP 25 Лютого 2017 18:43
Не мішайте людям відихати все одно нічого недокажите як завжди
Ну і ну Показати IP 25 Лютого 2017 18:50
Симтатичні і дурненькі-молоденькі - вина в першу чергу батьків.
микола Показати IP 25 Лютого 2017 19:01
а я непоняв шо вин зробив шо такий шухер?
Григорій Показати IP 26 Лютого 2017 11:26
Мабуть шк*** всіх там у сауні