USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку водій тролейбуса проігнорував ПДР і ледь не наїхав на дитину

18 Березня 2016 18:58
Водій тролейбуса ледь не наїхав на дитину, яка їхала на велосипеді.

Тролейбус з бортовим номером № 218, їдучи маршрутом № 15, зупинився на середині пішохідного переходу навпроти ЦУМа в Луцьку. Втім, йому не вистачило витримки дочекатися зеленого сигналу світлофора й водій рушив на червоний, у той час для пішоходів було зелене світло й дорогу переїжджала на велосипеді дитина.

Водій ледь не наїхав на дитину, проскочивши перед нею.

Інцидент трапився сьогодні, 18-го березня, о 18:33.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
111 Показати IP 18 Березня 2016 19:07
Дитина про це звичайно не знає, але по переходу велосипед потрібно переводити пішки, якщо їдеш то порушуєш правила. Часто дорослі таку дурницю роблять. З водієм тролейбуса нехай розбираються ті кому це положено посадовими обовязками робити
Анонім до 111 Показати IP 19 Березня 2016 12:35
все-одно водій повинен пропустити пішохода
я Показати IP 18 Березня 2016 20:51
у мене складається. враження, що. водіі. тролейбусів взагалі не. знають ПДР.
Лучанин Показати IP 18 Березня 2016 21:44
Сьогодні день такий. Водій 216 не подивилась в дзеркало і закрила двері, не дочекавшись закриття почала рушати. А в цей момент ще всі пасажири не встигли вийти з тролейбуса. Якраз виходила старша жінка, яка і так ледь ходить. Вона дивом вирвала свою руку з дверей і втрималася на ногах. Кондуктору і водію було все до одного місця. Так що сідаючи в тролейбус знайте, що в ньому ваше життя нічого не вартує, можете живим вже не вийти.
не лучанин до лучани Показати IP 19 Березня 2016 09:08
За статистикою скільки людей" помирає " і "не виходять живими"в тролейбусах в Луцьку???... Тоді треба іздити на підводі...