USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

У центрі Луцька – «пекельний чорторий». ФОТОФАКТИ

1 Липня 2015 17:19
Чергова злива у обласному центрі не надто здивувала лучан, адже до своєрідної «Венеції», яка утворюється в місті під час і після затяжного дощу, на жаль, звикли практично усі – від старого й до малого.

Окрім того, постраждали сьогодні не лише лучани - жителі села Рованці, що поблизу Луцька, повідомили, мовляв, на території населеного пункту пройшов і град, який пошкодив городні культури.

Нагадаємо, схожа злива, під час якої автомобіль марки Шкода Октавія, що стояв на перехресті вулиць Данила Галицького-Кафедральної, частково провалився під землю, пройшла в Луцьку 15 червня. Але особливо запам’яталась лучанам липнева негода 2013 року. Тоді молоді лучани влаштували на вулицях міста справжній аквапарк з атракціонами та розвагами. А через складні погодні умови 12 серпня 2014 року лучани мали проблеми з електропостачанням та зламаними деревами.

Зазвичай рясні зливи для багатьох стають справжньою катастрофою, адже потрібно «рятувати» підтоплені автомобілі, викидати зіпсований товар, ремонтувати пошкоджені дороги.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що на обслуговування, ремонт, очищення зливової каналізації з бюджету Луцька виділено більше півмільйона гривень, - переконували в департаменті ЖКГ. Але дощі, якими час від часу місто щедро поливає природа, продовжують перетворювати Луцьк на маленьку Венецію.
Комунальники радили лучанам просто перетерпіти тимчасові незручності, мовляв, за 40-60 хвилин вода сходить - і сліду не залишиться. І все не тому, що вони такі несумлінні. Просто каналізація не справляється, - розводять руками в міській раді.

Луцьк сьогодні: 01.07.2015


Фото Вікторії СЕМЕНЮК та Павла ПЕРЕВЕДЕНЦЯ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
вау! Показати IP 1 Липня 2015 17:35
фотки чудові
Жанна до вау! Показати IP 1 Липня 2015 17:59
і я дивилася, думала в коменті те саме напишу))
Не те слово! до вау! Показати IP 1 Липня 2015 17:59
Супер!
дідо Показати IP 1 Липня 2015 17:37
Гарний дощ. Змив трохи нечисті та радіації.
калоша Показати IP 1 Липня 2015 17:51
ахаха) самі собі прокоментили)
Бандеровець Показати IP 1 Липня 2015 18:07
Да, ВН Ви що найшли гарного фотографа? Ростете))
ВН до Бандеровець Показати IP 1 Липня 2015 18:32
Двох)
Перехожий Показати IP 1 Липня 2015 18:08
Винен Путін і "мосоквські попи"! 100%, я перевіряв!
ВОВК до Перехожий Показати IP 1 Липня 2015 18:37
Сказав як уводу перднув!
лучанка Показати IP 1 Липня 2015 18:38
нарешті профі фотограф! і романтично, і поетично про буденне! респект! можливо щось зміниться у ВН на краще?
Пандор Показати IP 1 Липня 2015 18:50
Ну просто молодці. Прекрасні фото. Постаралися на славу. Хоча заголовок ''кричущий'' і чекаєш від статті якогось пекла:-)
Juliet Показати IP 1 Липня 2015 18:59
Особливо гарні фото закоханих у дощ... сама колись така щаслива була... романтичний дощ виявився =))
Romeo до Juliet Показати IP 1 Липня 2015 19:19
Чому ж була? Хіба забула що наше кохання вічне!
Juliet до Romeo Показати IP 1 Липня 2015 20:58
Сподіваюсь!
Наталка Показати IP 1 Липня 2015 20:16
Дякую за чудові фото! Творчих Вам успіхів та ніколи не втрачати здатності бачити прекрасне!
Вiктор Показати IP 1 Липня 2015 20:24
Фото дуже гарнi. А от назва статтi...мдя.. Що пекельний то пекельний.
Kewmr Показати IP 1 Липня 2015 20:37
Фото - дуже і дуже круті! Фотографу - великий плюс!)))
Володимир. Показати IP 1 Липня 2015 20:56
Дуже гарні фотографії.Творчих Вам успіхів та ніколи не втрачати здатності бачити прекрасне. Респект фотографу.
Andrij Показати IP 1 Липня 2015 21:56
Ja za 7.000 km i to proslezuvsja poba4uvshu svoe ridne misto i v svij bydunok.....djakyjy za spogadu....
Класно Показати IP 1 Липня 2015 22:14
Фотки то класні, але тепер як дощ у Луцьку. то і на вулицю не виходь. Прекрасне природне явище стає трагедією для пішоходів
моська до Класно Показати IP 2 Липня 2015 09:20
Коли така сильна злива то каналізаційна мережа не справляється. це природньо, адже тепер кругом плитка і асфальт. газонів мало і воду земчя не може вбирати і все пливе у трубу
я Показати IP 1 Липня 2015 23:35
Персику, класні фото!
Анонім Показати IP 2 Липня 2015 00:49
ОСТАННЯ ФОТКА - САМА КЛАСНА
djakuju Показати IP 2 Липня 2015 12:12
фотки чудові
Вікторія Показати IP 2 Липня 2015 14:10
І все одно він гарний - той Луцьк!!! :-) В любу погоду!
СЕРГІЙМІТИНГ Показати IP 5 Липня 2015 00:22
Я б за ті ніжки все життя віддав би...