USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

«Якщо привезуть 200-го, а в людини – весілля, то що, відміняти?», - підприємець

27 Січня 2015 14:54
Підприємець пропонує міській владі виділити лучанам землі за територією міста для облаштування там весільних салонів.

Про це під час засідання круглого столу у Луцькому ЦНАПі щодо правил додержання тиші в громадських закладах сьогодні, 27 січня, розповів луцький підприємець Ігор Третевич.

«Дайте луцьким підприємцям землю за містом, так як це роблять за кордоном, аби вони облаштували весільні салони. Бо святкування весілля – це національна традиція. От уявіть, людина святкує 50 років - ювілей, а тут привезли «двохсотого». І що, через це відміняти святкування ювілею чи весілля, запланового заздалегідь. А якщо ще й за бенкет проплачено?», - обурився бізнесмен.

Присутні на круглому столі прийняли пропозицію підприємця до уваги, однак усі питання, що стосуються дотримання порядку тиші у Луцьку, розглядатимуть завтра, 28 січня, під час засідання чергової 69-ї сесії Луцької міської ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Коля Показати IP 27 Січня 2015 14:58
Зараз не той час щоб бенкети святкувати. Віддайте гроші на ато а весілля не головне! а то розводів і зрад після таких бенкетів !!
лучанин до Коля Показати IP 27 Січня 2015 14:59
вже скільки грошей дали на те ато і де вони?
пєтруха чьоколад до лучанин Показати IP 27 Січня 2015 16:32
вони там де треба (і не вашого ума діло). ми вже давно заробляєм на АТО і нема чого сунути носа куда ненада
Андрей Воронов до Коля Показати IP 27 Січня 2015 15:14
Может мне еще свадьбы и дни рождения планировать с горсоветом и подстраиваться по чьи то там похороны?
Просто мама до Коля Показати IP 27 Січня 2015 15:14
Я згідна з вами стосовно бенкетів, але частково. Корпоративи, бенкети приурочені дню народження варто відмінити в такий важкий час для країни та її громадян. А весілля справляли в усі часи, і за другої світової теж. Хай одружуються люди на здоров'я, живуть щасливо, народжують діточок. Просто можна це робити скромніше. Один почне, інші продовжать та підтримають.
Ага до Просто мама Показати IP 27 Січня 2015 16:40
Весілля одна з найважливіших подій в житті кожної людини, в ідеалі раз в житті, тому кожен має право вирішувати сам як її відсвяткувати скромно чи з розмахом, зрештою як і інші важливі дати, інша справа, що зараз справді не до гучних гулянок, бо кожна нормальна людина відчуватиме в душі, як мінімум, дискомфорт танцюючи на бенкеті в той час коли в країні біда, гинуть люди , земляки, а в місті практично не знімають прапорів з чорними стрічками. Але "весільні салони за межі міста" - якийсь маразм, бо по- перше не вічно ж триватиме та клята війна, а по друге виходить, що радісні події потрібно винести "за межі" а "в межах" залишити тільки сумні і трагічні ?
зірочка Показати IP 27 Січня 2015 15:06
на АТО дуже добре відмивають бабки, і ті хто відмиває і заробляє на цьому нехай і спонсорують!
123 Показати IP 27 Січня 2015 15:17
У нас тепер завжди буде не той час, бо не одна сторона не хоче припинення війни, бо заробляють на цьому великі гроші. У нашої влади не має "цели", а тому і немає результату.
Анонім до 123 Показати IP 27 Січня 2015 15:48
Для будь-якої держави ціль - це ТЕРИТОРІЯ. Пріоритет ВСІХ держав - збереження СВОЇХ територій. Так що треба було деяким думати, перш ніж ратувати за ВІДДІЛЕННЯ куска української землі.
пєтя до Анонім Показати IP 27 Січня 2015 16:34
ключова фраза ДЛЯ ДЕРЖАВИ, до жидівської шоколадної колонії вона не стосується
лучанину Показати IP 27 Січня 2015 15:24
коли на тебе полетять російськи ракети,то віддасиш і останні штани!!!
Анонім до лучанину Показати IP 27 Січня 2015 15:44
Сиди дома ,не утворюй АвТО, і нічого на тебе не политить...
Анонім Показати IP 27 Січня 2015 15:49
Бари позакривайте в Луцьку, які працюють круглосуточно. А то вже зовсім обнагліли плювали на всіх,їх 200 не страшить.В людей зовсім знесло кришк через гроші.Но їх на цьому світі не потрібно.Люди схаменіться. Пяних вночі повно бродить по Луцьку
Андрей Воронов Показати IP 27 Січня 2015 16:03
А вы обратили внимание на фотографию в заголовке статьи? Не то что бы я был любителем евреев, но тут попахивает антисемитизмом
Кінокритик до Андрей Воронов Показати IP 27 Січня 2015 16:07
Це не євреї, це кадр з фільму "Білий кіт, чорна кішка", який символізує пишне святкування. Однак, у стрічці Кустуриці про євреїв не йшлося
Оксана до Андрей Воронов Показати IP 27 Січня 2015 18:24
євреїв там і близько нема, це циганське весілля!
777 Показати IP 27 Січня 2015 18:14
Хтонебудь з Вас ,задавав питання *коханій*Юлії Володимирівні ,де була її дочка підчас рострілу Майдану? Коли одружувалась на Олімпійському? Ми всі бачимо простих людей,готові їх засуджувати,проклинати ,боти,тролі(макс,анонім) від наших коментів пілещуть в долоні, заробляють путінскі копійки.
бизнесмену третевичу Показати IP 27 Січня 2015 19:10
а где ты был когда гузь пир устроил в парке в прошлом году а солдаты гибли.и будеш ли ты трындытеть когда этот шабаш повторится в этом году
Наречена Показати IP 28 Січня 2015 01:32
У мене брат півроку був на сході! Це був найважчий час для нашої сім'ї! На щастя він зараз у Луцьку, але ми усім серцем переживаємо і слідкуємо за подіями на сході. Скоро у мене весілля! Я 5 років зустрічалася з хлопцем і в жовтні дізналась, що чекаю від нього дитинку. Ця приємна новина і підштовхнула нас до швидшого узаконення наших стосунків. Я дуже хочу, щоб над Україною нарешті було мирне небо! Мене також мучить думка, що на сході така біда, а я буду весілля свядкувати! Але мені здається, що кожна дівчина варта цього дня. Тому прошу не засуджуйте тих хто робить весілля в таку пору. Я молюся за мир в Україні і щиро вірю, що скоро все в нас буде добре!
Яська до Наречена Показати IP 28 Січня 2015 09:59
Я 5 років зустрічалася з хлопцем і в жовтні дізналась, що чекаю від нього дитинку. Ця приємна новина і підштовхнула нас до швидшого узаконення наших стосунків. Нащо писати оцей брєд??? зустрічалися зустрічалися і дитинка ОТО НОВИНА, як грім на голову....
123 до Наречена Показати IP 28 Січня 2015 10:19
Та робіть весілля на здоров'я. Але якщо вже совість дозволяє вам веселитись у такі важкі часи, то робіть це якось непомітно для тих, кого б це могло образити.