USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Вже сьогодні у Луцьку – концерт гурту «Скрябін»

26 Серпня 2015 11:26
Гурт «Скрябін» та друзі-колеги завітають до Луцька вже сьогодні, 26 серпня, у рамках концертного туру «А пам’ятаєш? А не забудем!». Про це йдеться на офіційній сторінці гурту у Facebook.

Музиканти виконуватимуть старі хіти у новому форматі. Серед виконавців: Женя Толочний, Пікардійська Терція, Alloise та інші. Концерт відбудеться у Палаці культури.

«Чекаємо тільки вас, бо тільки ви знаєте, як то має бути драйвово і ніжно, потужно і чутливо, по-справжньому!», - інформують у мережі.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Настя Показати IP 30 Липня 2015 14:03
КЛАС!
Анонім Показати IP 30 Липня 2015 15:38
А квитки де брати і ціни?
анонім 2 до Анонім Показати IP 9 Серпня 2015 22:51
ціни від 120 до 380, брати квитки можна в Палаці Культури або ж на сайті
Дмитрий Показати IP 30 Липня 2015 16:47
Такие концерты на стадионе надо пооводить,а не в Доме Культуры.
007 Показати IP 30 Липня 2015 20:52
Палац КУЛЬУРИ це ДЕ ???!!!
Анонім до 007 Показати IP 26 Серпня 2015 11:29
Площа, біля театру Будинок Просвіта
Діма Показати IP 5 Серпня 2015 06:42
Галич, Положинський будуть?
Карина Показати IP 26 Серпня 2015 12:14
Дорого . Може хтось запросить, бо дуже хочу на концерт
Лучанка до Карина Показати IP 26 Серпня 2015 13:11
зароби грошей і купи квиток..Справжні дівчата не ниють і не випрошують. З нитіками чоловікам нудно
Вадим до Лучанка до Карина Показати IP 26 Серпня 2015 15:07
З такими дівчатами які ходять на такі концерти чоловікам теж нудно.
бро до Вадим Показати IP 26 Серпня 2015 20:04
бо то є малолєєєткіі
Вероніка Показати IP 27 Серпня 2015 00:03
Пікардійсьеої терції та інших щось я не помітила
Вероніка Показати IP 27 Серпня 2015 00:22
Лучани відривались під "Нас кинули"... Як влучно підібрані слова
Альона Показати IP 27 Серпня 2015 22:42
концерт не сподобався . Чекала набагато більшого . Звук жахливий.