USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

В центрі Луцька замалювали пам'ятку радянського модернізму

24 Червня 2016 10:02
Монументальні темперні роботи Віктора Шингура «Людина і технічний прогрес», які прикрашали стіни колишнього будинку техніки з 1970-х років, замалювали.

Про це у Фейсбук написав луцький історик та краєзнавець Бонавентура Луцький.

«Не встигли. Не встигли стіни цього будинку дожити до того часу, коли радянський модернізм цінуватиметься юридично як культурна спадщина. Помітив за цією адресою ще місяць тому, але все ніяк не доходили руки зайти перевірити. Сьогодні впевнився - замалювали монументальні темперні роботи Віктора Шингура «Людина і технічний прогрес», виконані в інтер'єрі на стінах тодішнього будинку техніки у 1970-тих. Вони проглядалися крізь вікна приміщення до останнього часу. Тепер нема. Як піднялася рука?», - йдеться у повідомленні історика.
Монументальні темперні роботи Віктора Шингура «Людина і технічний прогрес»
Ось так виглядає тепер колишній будинок техніки
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Олесь Показати IP 24 Червня 2016 10:16
Дуже шкода. От цікаво- хто такі рішення приймає? Звідки взялося стільки шарікових? Це що, "совіцке" минуле? Тоталітаризму знак? Потужна була річ.. Років за 40 будуть реставратори розчищати , скажуть - шедевр історичний знайшли! Як там у лаврова?- "..Д*біли,*****!".
психолог до Олесь Показати IP 16 Липня 2016 12:25
Зате як ми співаємо і вишиваємо, збулася мрія Кремля. Ми фольклорно-етнографічне плем'я. А ще вишиванки завалимо по усіх вулицях і на лобі Мерові міста.
Замалювали Показати IP 24 Червня 2016 10:24
і одразу жити стало краще!
оксана до Замалювали Показати IP 25 Червня 2016 10:03
Ще Т.Г.Шевченка треба спалити як поета Царської Росії. Повний антикваріат і залишок царизму. Будемо читати сучасного Гульку Мацьоха з Коломиї. Хохли чим ви відрізняєтеся від кацапів ? НІЧИМ
Анонім Показати IP 24 Червня 2016 10:32
не має жодної різниці між комуняками ідемократами і колишні ітеперишні валять все іламають
40a Показати IP 24 Червня 2016 10:58
мавпи, волинські мавпи. сором та й годі.
Пяниця Показати IP 24 Червня 2016 11:01
Ну і хочем
Все правильно Показати IP 24 Червня 2016 12:31
Технический прогресс закончился. Возвращаемся к трипiллю...
Сальвадор Показати IP 24 Червня 2016 18:50
Дайте нашим графітчикам фарби вони ще краще і більш футуристичніше намалюють.
Сергій до Сальвадор Показати IP 25 Червня 2016 09:44
Вони уже засрали усе місто і думають що це досягнення і вони у Європі
Художник до Сальвадор Показати IP 26 Червня 2016 20:53
вже наші графітчики понамальовували. Потрібно зберігати роботи минулого це історія.
Лучанин Показати IP 24 Червня 2016 21:33
Хто такий В. Шингур - http://www.volart.com.ua/art/shynhur/
Це мазня Показати IP 25 Червня 2016 00:13
Всі хто вище написали-ви провінційні жлоби,там крім часового(історичного)фактору не було нічого,культурологи млін.
Лучанка до Це мазня Показати IP 26 Червня 2016 21:07
встань і намалюй щось варте уваги і зі змістом
Місто Мавп до Це мазня Показати IP 27 Червня 2016 02:15
У місті ніякої влади, Міську раду захопило стадо мавп. Повна відсутність інтелекту і розуму. Яка Європа, це суцільний середньовічний базар.
зоотехнік Показати IP 25 Червня 2016 09:42
Українці це стадо свиней які ніколи ніякої держави не мали і не будуть мати. Вони створені для сільгосп робіт.
клініка Показати IP 25 Червня 2016 10:04
Слава Дацюкам, Кравчукам....
Т.Г.Шевченко Показати IP 30 Червня 2016 08:00
Кому ви усе це пишете у місті не має влади. Містом керує дійсно стадо мавп люди будують що хочуть без дозволів, памятники ставлять, одна з мавп дорогу будує на луг де забудує увесь силует Старого міста квартиро-бараками, інша мавпа плитку перестеляє на Лесі Українки за наші гроші...... Люди виходьте на площу збирайте підписи, де активісти вилазьте в реальне життя з компютерів!!!!! Не спіть усе у ваших руках!!!!!!
лучанка Показати IP 16 Липня 2016 12:20
місто захопило стадо мавп