USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Аваков розповів про розмір зарплати патрульних поліцейських

4 Липня 2015 17:17
Нові патрульні поліцейські, які сьогодні склали присягу на Софійській площі в Києві, отримуватимуть 8-10 тисяч гривень зарплати. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, - передає "Інтерфакс-Україна".

Також глава МВС нагадав, що в українській поліції створять підрозділ, який прийде на зміну нинішнім загонам спецпризначення. "Там зарплата буде в районі 15 тисяч гривень. Тобто, це достойні зарплати для гідного нового поліцейського", – сказав Аваков.

Планують реформувати всі служби МВС. "Всі служби будуть реформуватися. Тільки нові служби будуть називатися поліцією. Спочатку патрульні, за ними підуть дільничні поліцейські, потім піде кримінальний блок, потім – експерти. У нас велика-велика програма", – уточнив Аваков.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Анонім Показати IP 4 Липня 2015 17:45
а як щодо слідства???
911 Показати IP 4 Липня 2015 17:51
А дільничні і опера які тратять свої гроші на бумагу і бензин, гроблять свої машини отримують 2500 гривень.
рр до 911 Показати IP 4 Липня 2015 19:50
місяць назад сусід пішов на пенсію 42 роки йому получивши 40 тисяч допомоги за вислугу в міліціі а люди по 5 гривень шлють на армію а таких ментів тисячі
ахах до 911 Показати IP 4 Липня 2015 19:53
2500 ?? а 2100 нехочеш ?
123 до 911 Показати IP 4 Липня 2015 22:01
Їм і тисячу нема за що платити !
йди до 123 Показати IP 6 Липня 2015 10:23
йди і попрацюй..........
ку Показати IP 4 Липня 2015 18:13
Далиб ту саму з/п нинішнім операм та дільничним і не треба булоб цією єрундою займатись бо хтоб що не говорив але питання ЗАВЖДИ в грошах НУ НЕ МОЖЕ ЛЮДИНА МАЮЧИ ДОСТУП ДО МОЖЛИВОСТЕЙ І ОТОИМУЮЧИ 2500 БУТИ ЧЕСНОЮ.
луцький Показати IP 4 Липня 2015 18:21
Нові будуть патрулювати, затримувати, допомагати... за 8-10, а слідство буде відпускати но за 3-4?:) Всю систему разом з прокуратурою і судом треба реформувати і негайно інакше толку не буде!!!
До 911 Показати IP 4 Липня 2015 18:22
"Не скіглі "
Гнила система Показати IP 4 Липня 2015 20:00
Згідна, що всі правоохоронні органи одночасно потрібно міняти на чесних молодих людей із гідною заробітною платою . Працівникам теперішнім на детекторі брехні провести переатестацію.
бандеровець до Гнила система Показати IP 4 Липня 2015 20:30
на кого міняти? В мене племіниця навчається в Харкові на слідчого і вона на 3 курсі вже настроєна брати гроші!!! На запитання чому - в нас в академії вимагають то чому ми брати не повині... вот і вся логіка
Прокурор Данілін Показати IP 4 Липня 2015 20:03
Ха-ха, будуть лошари працювати на 400 баксів, а мені на Ягодині колись відразу по 100 штук баксів відстьогували... ех, піду побухаю з Васьою Столяром
Анонім Показати IP 5 Липня 2015 02:10
А для народу статут патрульно служби опублiкуйте.-
Анонім Показати IP 5 Липня 2015 08:57
Побачимо, що ті діти нароблять. По телевізору все красиво - "Іменем закону! Поліція" - і всі стають струнко, як телятка. Нахай приїдуть і попрацюють тут на Волині, коли всяке пяне бидло норовить до міліціонера з кулаками кинутись, або ж лайкою накрити. На тренуваннях все просто. Побачимо, як в житті буде.
знаю Показати IP 5 Липня 2015 11:36
А опери тікі шастати по гаражних кооперативах лазити можуть. І спати в део ланосі золотитого кольору по 3 під час наружеі вночі. Ше й випившими...ахахах. Клоунада. І ше не мінятись як наружка стоїть. Та таким операм і мінімалкі нема за шо платити.
до 123 Показати IP 5 Липня 2015 11:45
А ти сам попробуй попрацювати в органах, чи слабо
Не слабо Показати IP 5 Липня 2015 20:13
Працював аж поки смердіти хабарниками не почало...
тю Показати IP 6 Липня 2015 15:21
не довго музика "іграла"...вже пишуть,що за один день патрулювання в дівчини-поліцейського відібрали пістолет, і розбили 2 авто))ахахаха, ой,смішно-грішно.