USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Демчишин пропонує законсервувати нововолинську шахту, яка будується вже 27 років

9 Лютого 2016 15:30
Демчишин пропонує консервувати шахту "Нововолинська №10" на час пошуку інвестора, - інформує РБК-Україна.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин вважає за необхідне законсервувати шахту "Нововолинська №10", яка будується вже протягом 27 років, і знайти інвестора. Про це він заявив сьогодні на засіданні профільного парламентського комітету.

"Для того, щоб її (шахту, - ред.) Завершити, необхідно 1,5 млрд гривень. Зараз пропонуємо її законсервувати і шукати інвестора. Іншого шляху немає", - заявив Демчишин.

Він додав, що в минулому році на підтримку "Нововолинської № 10" держава витратила понад 160 мільйонів гривень, в цьому році пропонується виділити понад 100 мільйонів гривень.

Нагадаємо, раніше Демчишин зазначив, що приватизація вугільних шахт зараз неможлива.

До слова, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, чи отримає волинська шахта омріяні мільйони на розбудову.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
полішук Показати IP 9 Лютого 2016 15:34
100 млн освоіти .і після цього шахту затопити а вугілля закупити в росіі! по-хазяйськи....
Анон Показати IP 9 Лютого 2016 15:49
Підтримую
ЗМІ Показати IP 9 Лютого 2016 16:03
Жах! Довгобуд - ровесник незалежної України. Сам Бог не знає, скільки там закопано і скільки вкрадено грошей. Перша шахта в Дорогиничах була закладена в липні 1950 року, і вже в червні 1954-го вона видала на-гора перше вугілля. А тут - 25 років! Якби її закінчили будувати, то вугілля буде "золотим" найвищої (999) проби. А якщо консервувати, то навіть при такій умові там потрібна певна кількість спеціалістів, гроші на відкачування води, вентиляцію, охорону, зарплату. Такий сумний фінал єдиного в Україні вугільного підприємства, яке будується за рахунок державного бюджету.
патріот Показати IP 9 Лютого 2016 16:06
Да чого вже там, консервуйте вже всю Україну, бо куди не подивишься - повна ...опа :(
ІСТОРИК Показати IP 9 Лютого 2016 16:10
Дорогі земляки 1 За часів хрущова і брєжнєва шахта у НОВОВОЛИНСЬКУ будувалася за 2-3 роки. БО не крали гроші. НЕ КРАЛИ 111 І за 16-ть літ здали 9 шахт .
ПАВЛО Показати IP 9 Лютого 2016 16:16
дякую. буду тепер знати і друзям розкажу як тепер крадуть. Тому такі ми бідні і дурні.
Дмитро Показати IP 9 Лютого 2016 16:54
давно пора а то з тої шахти толку нуль.
Корінний лучанин до Дмитро Показати IP 9 Лютого 2016 18:10
Це не з "шахти толку нуль", це з КЕРІВНИЦТВА ВСІХ РІВНІВ УКРАЇНИ ТОЛКУ НУЛЬ! Перелічити всіх керманичів міністерства при різних ПРЕЗИДЕНТАХ УКРАЇНИ дуже і дуже складно! ХТО ТАМ ТІЛЬКИ НЕ БУВ І ВСІ ОБІЦЯЛИ ДОБУДУВАТИ ШАХТУ. Краще б уже років 15 тому, у 2000-му її законсервували НАВІЧНО , бо бачу толку дійсно не буде при такому ЗЛОДІЙСЬКОМУ режимі , який панує в УКРАЇНІ!