USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Дружина загиблого волинського офіцера не може забрати гроші з банку

5 Березня 2015 12:33
Дружина загиблого в АТО кадрового офіцера з Нововолинська Наталія Задорожня три місяці не може отримати кошти, які поклала на депозит.

Про це повідомляє «Нововолинський інформаційний портал».

Нагадаємо, нововолинець Андрій Задорожній, капітан ЗСУ, загинув на сході 1 серпня минулого року, рятуючи товариша.

«Після загибелі чоловіка отримала допомогу, поклала на депозит у «Дельта банк» - і з грудня не можу отримати свої гроші», - зазначає дружина загиблого Героя Наталія Задорожня.

Як повідомлялося, нещодавно «Дельта Банк» визнали неплатоспроможним.

ЧИТАТИ ЩЕ: «ДЕЛЬТАБАНК» - НЕПЛАТОСПРОМОЖНИЙ. ЩО ВАРТО ЗНАТИ ВКЛАДНИКАМ З ВОЛИНІ

Наталія звернулася до журналістів із листом:

«Добрий день, небайдужі люди! Звертаюсь до вас чи то за порадою, чи то за допомогою. Я дружина офіцера, який загинув на Донбасі.

Ми отримали виплату з обласного бюджету, яку я поклала в «Дельта банк». Одразу зняти ці гроші не дійшли руки. З кінця грудня не можу зняти цю суму. Зараз банк визнали неплатоспроможним. Куди я не зверталась за допомогою - розводять руками. Кажуть: «створюйте шуміху»! Як я її створю? Що мені робити? Як правильно її створити? куди звертатись? Я в розпачі! Звертаюсь до вас з проханням допомогти!» - заявляє згорьована жінка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Економіст Показати IP 5 Березня 2015 12:40
Ніхто Вам не допоможе у цьому питанні. Люди навчіться трішки мислити. Навіщо гонитись за великими відсотками. Кошти на депозит потрібно класти у стабільному і надійному банку, а не у тому який здихає і обіцяє шалені відсотки по депозиту.
Вася до Економіст Показати IP 5 Березня 2015 15:32
Спробуйте суму розділити на декілька поточних рахунків, в межах суми фонду гарантування вкладів (150 тис. грн), а далі чекати коли почнуть виплачувати.
Нацбанк до Економіст Показати IP 5 Березня 2015 15:55
Нацбанк у повідомленні про визначення "Дельта банку" неплатоспроможним мабуть вперше так детально описав проблеми фінустанови. І зокрема, для невеликої абсорбації паніки повідомив, що 94% усіх вкладників банку мають вклади в межах гарантованої Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суми – 200 тисяч гривень, отже, вони отримають свої гроші в повному обсязі. Всього таких вкладників 554 тисячі.
11 Показати IP 5 Березня 2015 12:42
до Сені Яйценюка і Ко хай верниться.... не Яник драконівські закони пише..
вдв Показати IP 5 Березня 2015 12:57
заробила, чоловiка нема, грошей нема, нiчого скоро краще життя настане
вкладник дельта банк Показати IP 5 Березня 2015 13:03
200 тисяч гарантовано повиннi повернути , питання тiльки коли.
вдв до вкладник дельта банк Показати IP 5 Березня 2015 13:34
коли долар буде по 200
вдв до вкладник дельта банк Показати IP 5 Березня 2015 13:35
ми собi ще напечатаем
Олеся Показати IP 5 Березня 2015 13:13
Зверніться до телебачення нехай піднімуть це питання думаю ви не одні такі в Україні вони порадять куди звернутись і сходять з вами до банку.Можливо відгукнуться волентери, проконсультуйтесь з адвокатом і не відкладайте бо незаберете й гривні. З Богом!
вдв до Олеся Показати IP 5 Березня 2015 13:33
напишiть листа до Обами вiн вам допоможе
Лікар до вдв Показати IP 5 Березня 2015 16:07
Якщо хворий на голову не показуй людям,над чужим горем гріх сміятися...
вдв до Лікар Показати IP 5 Березня 2015 18:33
горе що чоловiка вбили, чи що грошi неможна зняти --так ви ж самi це зробили от i маем
вдв до Олеся Показати IP 5 Березня 2015 13:37
ще можна до бабки зiздити хай поворожить
...... до вдв Показати IP 5 Березня 2015 14:27
ти олень в людини горе а воно сміється.
вдв до ...... Показати IP 5 Березня 2015 18:29
я плачу що на дворi 2015 рiк компютери, телевiзори, iнтернет iнформацii куча а у вас розуму як 1917 роцi вам революцiю давай
Артем Показати IP 5 Березня 2015 16:05
Зверніться на гарячу лінію в Кабінет міністрів,передачу ТВ "Дістало ", Національний Банк України,газету "Експрес",прокуратуру області !!! У всі інстанції відправте скарги заказними листами ! Не мовчіть,насміються-терпіння вам і наполегливості !!!
лучанка Показати IP 5 Березня 2015 17:27
наперед вибачаюся за грубість, але банку, якщо чесно, немає різниці де людина взяла ці гроші, чи виграла в лотерею, чи отримала гроші у звязку зі смертю рідних, чи ще щось... З власного досвіду раджу - чекати доки банк закінчить тимчасову адміністрацію і фонд гарантування вкладів почне виплату коштів. Ніяких заяв писати не потрібно. Слідкуйте за інформацією в інтернеті коли почнеться виплата. Якщо вклад до 200 тис - вам все повернуть. Сама вже була у цій шкурі, гроші повернули, проте доларовий депозит у гривнях і по курсу який діяв на момент введення тимчасової адміністрації.
Всезнайко до лучанка Показати IP 5 Березня 2015 22:19
С**о, в Дельта-банку працюєш?
Руся до Всезнайко Показати IP 13 Березня 2015 10:27
Я б радила зателефонувати на програму АБЗАЦ. Ці точно не заспокоються поки не вияснять