USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Із 29 серпня Луцьк може залишитися без гарячої води

26 Серпня 2016 14:56
«Волиньгаз» попередив «Луцьктепло» про відключення від газу 29 серпня у разі несплати боргу.

Про це повідомив директор департаменту обліку газу ПАТ «Волиньгаз» Олег Вінцюк під час засідання антикризового енергетичного штабу області, - інформують у прес-службі Волинської ОДА.

Заборгованість «Луцьктепла» перед «Волиньгазом», з його слів, складає майже 16 мільйонів гривень.

«Найбільша заборгованість, звичайно, це державне підприємство «Луцьктепло». На даний момент заборгованість складає майже 16 мільйонів гривень», – зазначив Олег Вінцюк.

Тож у зв’язку з цим, зі слів директора департаменту обліку газу ПАТ «Волиньгаз», підприємству надано попередження про відключення газопостачання з 29 серпня 2016 року у разі непроведення розрахунків.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини 10 серпня 2016 року, Господарський суд Волинської області задовольнив позовну заяву ПАТ "Волиньгаз" щодо стягнення понад 19 мільйонів боргу із ДКП «Луцьктепло» за розподіл природного газу.

Тоді над лучанами «нависала» загроза залишитися без гарячого водопостачання із 15 серпня. У ДКП «Луцьктепло» знайшли лише 3 мільйони – для часткового погашення боргу, що відтермінувало відключення гарячої води.

Як з’ясувалося – лише на два тижні, до 29 серпня.

Окрім цього, під час засідання антикризового енергетичного штабу йшлося про те, цьогоріч на Волині здійснили відключення газу 1691 споживача на суму 3 мільйони гривень. Зокрема, у цьому місяці проведено вже 269 відключень на суму 600 тисяч гривень. Такі цифри Олег Вінцюк озвучив інформуючи про стан розрахунків за розподіл природного газу серед населення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Влодек Показати IP 26 Серпня 2016 15:02
А в мене бойлер!!!
Лучанка до Влодек Показати IP 26 Серпня 2016 16:00
Обов'язково всім,в кого є бойлер треба це написати і похвастатись?????????нервує вже!!!!!!!нервують тупі люди
Лучанин до Влодек Показати IP 26 Серпня 2016 16:33
А в нас також БОЙЛЕР!Так що дорогі лучани купуйте та встановлюйте водонагріватичі в буде вам ЩАСТЯ!
Aero до Лучанин Показати IP 27 Серпня 2016 05:37
Ага, давайте всі ставити бойлери, при тому що на 1 квартиру відведено до 3кВт. Коли почнуть вилітати підстанції через перенавантаження, через таких от щасливих власників бойлерів цілі райони будуть сидіти ще й без електроенергії.
Лучанка Показати IP 26 Серпня 2016 15:11
На День Незалежності помились, досить. Тепер може на Різдво, або Великдень. Дякуємо.
Kexfyb Показати IP 26 Серпня 2016 15:13
знов одне й те ж саме!!!!!!!!!!!!!! платимо і немає води гарячої, треба до міської ради на мітинг чи що то за непорядок???????????
Лучанка Показати IP 26 Серпня 2016 15:43
Відключіть взагалі гарячу воду, а то вже набридло одне і теж саме постійно.Цирк і все.
Лучанин до Лучанка Показати IP 26 Серпня 2016 16:39
Як це відключіть гарячу воду?Що це таке ви пишите?Ви хіба незнаєте, що не у всіх людей стоять бойлери?А як тим людям митися?Холодною водою?Не думайте лише про себе,трохи подумайте про інших людей,яким гірше живеться!
олег до Лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 20:03
поставте і собі бойлер і пошліть *еровників на..й и не парьтесь
я до олег Показати IP 26 Серпня 2016 21:56
Цікаво, чи витримає всі ці бойлери електропроводка? Чи скоро і вона почне масово перегоряти? Мало що залишимося без гарячої води, так ще всі можемо залишитися і без енергопостачання! Кого тоді будемо винити? Але таке питання певно і не турбує тих, хто й так ні за що не платить
волиняка Показати IP 26 Серпня 2016 15:49
Подумаєш -Луцьк без гарячої воДи!!! У Володимирі-Волинському без гарячої води люди сидять роками, і нічого !!!
Лучанин до волиняка Показати IP 26 Серпня 2016 16:49
Прирівняли Луцьк до Володимир-Волинського!
кєк до волиняка Показати IP 26 Серпня 2016 21:35
цюю в селі взагалі електрики нема, а про воду і не згадую може ну її н*х*й ту електрику з водою????)))
555 Показати IP 26 Серпня 2016 16:05
люди платять 100%. хто відмиває гроші?
Мик до 555 Показати IP 26 Серпня 2016 19:48
Може волиньгаз
КУМ Показати IP 26 Серпня 2016 16:54
Гаряча вода по 78грн.-це розкіш,яку можуть собі дозволити "субсидіянти",яким "плювати",хто за це платить.Бо вони,як правило без лічильників і розкошують по соціальних(маразматичних)нормах.Облік на все-запорука справедливості.А ДКП "Луцьктепло"ведуть до банкруцтва,бо це "золоте"дно.Хто буде власником?Догадайтесь з трьох разів...
Галя Показати IP 26 Серпня 2016 17:13
Стільки це може тривати? В луцьк тепло заблоковані рахунки, люди без зарплати... ЯКИМ ЧИНОМ РОЗРАХУВАТИСЬ ЗА ГАЗ??! Скільки можна заганяти під плінтус???
Валя Показати IP 26 Серпня 2016 22:42
Супер !16 млн.борг!? А на бруківку 8 знайшли? Ну так потрібна нова бруківка на вул.Лесі Українки ,що просто ужас!!!!гарно не буду сперечатися! Але можливо потрібно було б якось вирішувати питання які на першому плані стоять?хоча це для людей на першому ,....
Луцьк до Валя Показати IP 27 Серпня 2016 12:26
В Луцьку перш за все витрачають гроші на всякі дурниці а от на те що треба для людей то немає , тож все робиться для людей!!!!! Вже набридли ті то є то немає води гарячої,а якщо не заплатиш то зразу прибіжать "у вас борг" і так сурово починають спілкуватися,а коли починаєш спілкуватися таким самим тоном коли платиш і не включають воду щось не дуже владі це подобається!!!!!
Панове Коменти! Показати IP 26 Серпня 2016 22:53
Можна подумати, що Ви ВСІ кризові менеджери. Ви "знаєте" що і як! Тільки одна людина ризикнула піти під ніж. ВГАМУЙТЕСЯ! Включіть МОЗОК!
Вода Показати IP 26 Серпня 2016 23:26
Є люди, яким немає за що купити хліба з таким цінами, які знову виростуть. За що купити бойлер? Щоб їм та гаряча вода для них же була ядом!