USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Луцький Автомайдан вимагав у «російської» АЗС припинити роботу. ОНОВЛЕНО

18 Березня 2014 18:24
Луцькі автомайданівці блокували одну з заправок бренду «Лукойл», мотивуючи це тим, що ця корпорація є російською.

Активісти пояснюють, що купуючи продукцію російських брендів, або користуючись їх послугами українці підтримують російські війська, які здійснюють військову інтервенцію. Автомайданівці перекрили в’їзди та виїзди із заправки та попросили працівників викликати керівництво.
Невдовзі на автозаправному комплексі з’явився і «начальник», який запросив активістів та журналістів на розмову до нього у кабінет.
Представники Автомайдану, Правого сектора та луцького «Удару» висунули свої вимоги регіональному менеджеру з розвитку компанії «Лукойл» Віктору Прокопчуку, який також є депутатом Волинської облради, членом партії «Наша Україна».

«Ми вимагаємо, щоб російський бізнес не фінансувався, адже тим самим вони підтримують сепаратистів, які розділяють Україну. Вимагаємо, щоб ви як представник російської корпорації в Україні, на час військових дій заблокували свою роботу. Тим самим обмеживши надходження фінансів до російських компаній», - пояснили активісти.
На що Віктор Прокопчук зазначив, що корпорацію «Лукойл» назвати російською можна з великою натяжкою. Адже це транснаціональна корпорація, яка працює в 42 країнах світу. Мовляв, навіть сам бренд зареєстрований не в Росії, а в Женеві.
Окрім того, він додав, що «Лукойл» не торгує російським паливом – все воно надходить із заводів, що розташовані в Болгарії, Румунії і інших країнах світу.

Разом з тим зауважив, що у його підпорядкуванні знаходиться 16 автозаправних комплексів на Волині та Рівненщині: «У мене близько 300 працівників. Як ви думаєте, що скажуть ці люди, якщо завтра не отримують заробітної плати? У вас, молоді люди, дітей немає, а в них – є. І їх треба чимось годувати», - зазначив чоловік.

Також, висунув сумніви щодо того, що в російських вояк поменшає набоїв, якщо Женева, де розташований один з центральних офісів корпорації, недоотримає прибутків з декількох заправок. Натомість представник Автомайдану Олександр Буряк зазначив, що починати потрібно з малого.
А бойкотування російського бізнесу у всеукраїнських масштабах стане хорошим уроком для Росії, яка «свої висновки зробить».

У відповідь Віктор Прокопчук зазначив, що такі питання вирішуються «зверху».
Додав, що «Лукойл» не втручається у політику та не підтримує жодні політичні сили, адже працює по всьому світу. Наостанок, додав, що майже всі конкуренти реалізують російську нафту.

«Так що панове, я розумію вас, але й ви зрозумійте мене. Я керівник, я відповідаю за велику кількістью людей, які також є патріотами України. І більше третина з них була на Майдані. Всі вони, як і я – щирі українці», - заявив насамкінець Віктор Прокопчук.

А що стосується російських товарів, які реалізують мінімаркети на АЗС «Лукойл», то їх, зі слів регіонального менеджера компанії, на полицях магазинів скоро не стане.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
Луцьк Показати IP 18 Березня 2014 18:34
"Дітки" розважаються! Чим би не тішились, аби не стріляли(((((((((((((((((
345 до Луцьк Показати IP 18 Березня 2014 20:13
Гнати в шию треба цих швондерів, а то в них не має грошей за що зправитись, дали їм російської горілки, заправили по 20 літрів, то вам і патріоти!!!
Анонім Показати IP 18 Березня 2014 18:42
атас... шо робиться, от придурки
Майдауны Показати IP 18 Березня 2014 18:44
Проверьте на всех заправках документы, чтобы бензин был исключительно украинский, кременьчужский... Потом, с этими документами, едете в Кременьчуг и проверяете, из какой нефти сделан "украинский" бензин... После этого, пересаживаетесь с "автоконей" на свиней.. Да, забыл.... Об исполнении доложить....
все правильно вони р Показати IP 18 Березня 2014 18:57
молодці
Рома Показати IP 18 Березня 2014 18:57
Вот д.би..лы!!!!!!
Саша Показати IP 18 Березня 2014 18:58
Та вони замаскувалися і подруг під йолками виглядали,хотіли їх на суботнік взяти...
хлопцям Показати IP 18 Березня 2014 18:58
молодці, так тримати. Русских економічними методами мочимо!!
лучанка Показати IP 18 Березня 2014 18:58
цікавий портрет в кабінеті начальника - чи не його самого? і ще - грамота-подяка - таки не з Женеви!
віктор до лучанка Показати IP 18 Березня 2014 23:36
Я не встиг сховати
1234 Показати IP 18 Березня 2014 19:07
ДА АВТО МАЙДАНУ ТРЕБА БЕНЗИН.....ХТО АВТО МАЙДАН ...ЗА ЩО ЗАПРАВЛЯЭТЬСЯ......РЕВОЛЮЦІЯ ПОНАД УСЕ
realy? Показати IP 18 Березня 2014 19:09
Ага, а нагороди за заслуги перед Росією вісять на стіні ... зняв би, шолє...
оля Показати IP 18 Березня 2014 19:15
блокуйте всі заправки вони на рос невті.клоуни.в цирк вам треба
Анонім Показати IP 18 Березня 2014 19:26
Так скільки літрів ворожого пального реквізували?
Ігор Показати IP 18 Березня 2014 19:39
З чим і вітаю особисто пана Прокопчука! Впевнений - він як депутат від "Нашої України" приймав активну участь в фінансуванні недавніх подій. А тепер - пожинайте плоди.
Лучанин Показати IP 18 Березня 2014 19:49
В першу чергу треба повністю перекрити поставки газу з Росії, хай Путін ним там в Кремлі задихнеться!
павло до Лучанин Показати IP 18 Березня 2014 20:11
Перекрий в свому будинку!!!Для чого таку х...ю писати!!!!
павло Показати IP 18 Березня 2014 19:51
ІДІОТИ!!!!!!!!В Україні свого бензину нема!!!!, а якщо і є то запрвляйте свої колимаги на яких ви їздите!!!!!!Правильно писав дописувач, що блокуйте всі запрвки які торгують російським паливом!!!!!Їдьте на Вог, Шел,і тд і тп!!!!!!Цікаво на яких заправках заправляються учаники автомайдану!!???????мабуть на Укрнафті в стумівці і і на ківерцівській!!!!!!розкажіть людям не стидайтесь!!!!!!
Сергій до павло Показати IP 18 Березня 2014 23:51
Запрвлялись картками на WOG
павло до Сергій Показати IP 19 Березня 2014 05:50
А чий бензин на вогу і дизель????інформацію людям!!!Виж заставили звільнитись в ківерцях голову районної ради, та іннших керівників в обласьті бо вони з партії литвина!!!!!!!!!!!!!і казали шо в людей з Народної партії руки в крові бо литвин з януковичем був за одне!а тут ТАК ПІДТРИМУЄТЕ ЄРЕМЕЄВА!!безсовісні!!!!вам куди вітер подує там ви і світитесь!Йдіть на роботу а ше краще в військомати записуйтесь а не х...ю займайтесь!
Василь Показати IP 18 Березня 2014 20:04
Молодці , так тримати.
віталій мельничук Показати IP 18 Березня 2014 20:07
а чому Ви не блокуєте МТС(мобільний зв язок), банк ВТБ- СТРАШНО....
ооо до віталій мельничук Показати IP 18 Березня 2014 22:03
блокувати заправку ,порівняно з такими монстрами - це те саме, щоб бабці семічки не давати продавати))) (монстри можуть мо шапці надавати)
Іван Показати IP 18 Березня 2014 20:13
Дограються... Такі ж дебіли на підні України своїми діями допомогли Путіну Крим відібрати... Завтра він війська в Луцьк введе, щоб захистити майно "рускоязичних" громадян...
Нормальний до Іван Показати IP 18 Березня 2014 21:22
Скорій би... Хай на Південь через Луцьк йде...
дописувач до Іван Показати IP 18 Березня 2014 21:28
Згідні з Іваном, такими діями тільки розігрівають конфлікт між заходом та сходом. Ми уже маємо Крим. Автомайдан та "правий сектор" тільки те і роблять, що дають "хліб" Путіну.
Вільна Волинь Показати IP 18 Березня 2014 20:21
А про людей і їхню зарплаютню вони подумали? Зможуть компенсувати людям робочі місця?
ВолодиМИР до Вільна Волинь Показати IP 18 Березня 2014 21:36
От в нас народ,що в Криму людей вбивають нічого аби лукойл працював.Грошисьок навідмивали можуть людям заплатити не бідні.ПРАВИЛЬНО так і треба МОЛОДЦІ.Прокопчукові раджу підіймати руских колег,а поки заправляти українські БТРи.
Вільна Волинь до ВолодиМИР Показати IP 31 Березня 2014 19:12
Паря, ти вже газ вдома відмкнув?
Віталій Показати IP 18 Березня 2014 21:48
блокуйте укртелеком він свої гроші в сбербанку тримає
ку Показати IP 18 Березня 2014 21:48
да а путин твій ідеал )))він заліз на трон за рахунок лохів.
ммм Показати IP 18 Березня 2014 21:58
всі залазять на трон за рахунок лохів
Nik Показати IP 18 Березня 2014 23:24
Вчера говорил с коллегой из Луцка, спрашивал у вас там государство ещё управляет, или толпы какие-то. Я из Херсона. Он мне сказал что всё спокойно. Я его про Башкаленко спросил. Он говорит случайность. Ну теперь я вижу что случайность. И Сашко Белый тоже случайность. Не ну его нах к вам туда ехать. Полный беспредел.
прокопчуку Показати IP 18 Березня 2014 23:26
Недарма ти, вітьок, голосував проти фінансування памятнику нашому Степану Бандері.
правда Показати IP 18 Березня 2014 23:26
А чи не зарано ти розбагатів?
Просто Я Показати IP 18 Березня 2014 23:27
Непоганий бренд собі вибрав. І вишиванка допомагає.
ростислав Показати IP 18 Березня 2014 23:29
Завжди вважав тебе патріотом. Якщо помилився- запереч!
політик Показати IP 18 Березня 2014 23:32
Чий портрет-ікона над головою? Бізнес- язичництво. Прикриваємось " Мальованкою". Ха-ха.
людвік Показати IP 18 Березня 2014 23:38
Вітя, а як на рахунок люстрації?
саша до людвік Показати IP 19 Березня 2014 17:54
коментар було видалено
дійсно Показати IP 18 Березня 2014 23:39
А чому ти не побіг в регіони ? Шпіон?
Яяяяя Показати IP 19 Березня 2014 00:24
Справжній рекет! Понабирали в цей "автомайдан" всіх кого не лінь, навіть думку сформувати не може, представник засраний ... . Правий сектор взагалі, сплошна уголовщина... Все під себе підлатати хочуть сцикуни. Прокопчуку респект, молодець
Яяяяя Показати IP 19 Березня 2014 00:28
Ви краще б відео закинули, де ця гопота вимагають від Прокопчука пального для "автомайдана" і "правого сектора". Рекет 90-х!
Sergiy Показати IP 19 Березня 2014 01:14
Їхні "коні" їздять на воді! Можу продати мізкі-недорого!
саша Показати IP 19 Березня 2014 06:40
прокопчук пошли их н...уй.....дебіли вони...хай идуть на схід ...чи слабо?????...
дебіломайданутим Показати IP 19 Березня 2014 09:17
Йолопи Царя небесного.
У-ух! Показати IP 26 Квітня 2014 22:13
Я теж згоден щось блокувати за гроші....де записатися в блокуватерів?