USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Волині просять відремонтувати ДНЗ та кінотеатр

13 Лютого 2016 14:35
Посприяти у заміні котлів на твердопаливні, ремонті дитячого садка та реконструкції кінотеатру на умовах співфінансування просять депутатів облради мешканці Горохівського району.

Про це йшлося під час другого пленарного засідання другої сесії облради сьомого скликання 10 лютого.

Із запитом до голови облради та голови ОДА звернувся депутат Андрій Турак. Він попросив внести у проект бюджету на 2016 рік заміну газових котлів на твердопаливні в Угринівській ЗОШ. Вартість робіт – 450 тисяч гривень, 10% становить співфінансувння з коштів районного бюджету.

Також депутат просив врахувати у проекті бюджету капітальний ремонт дитячого садочка у селі Шклинь Горохівського району (вартість – мільйон гривень на умовах 10% співфінансування з районного бюджету) та реконструкцію кінотеатру у місті Берестечко (вартість 2,5 мільйона, 10% – співфінансування з районного бюджету).

Окрім цього, йшлося про виділення коштів на капітальний ремонт дороги до села Дубова Корчма Горохівського району.

Депутати підтримали запит колеги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
ого!! Показати IP 13 Лютого 2016 15:09
а такі розумні депутата не пробували пошукати інвестора для кінотеатру! грошей нема на дит установи ! капець а не депутати!!!!
Сераховичі Показати IP 13 Лютого 2016 15:20
а депутати не хочуть відремонтувати в Сераховичах БК та допомогти з відкриттям дитячого садка!! і взагалі вони впевнені що бюджет як лампа Алладіна.!!!
Андрій Показати IP 13 Лютого 2016 16:35
Так жителі Угринова та Шкліня батрачать на того турака. Міг би і з своєї кишені їм зробити подарунки в вигляді ремонтів. Не збідніє. А то тільки в церковні розборки влізає, хоче мати підручного батюшку.
Кук до Андрій Показати IP 20 Лютого 2016 19:07
А ти на кого батрачиш? На москалів?
Сераховичі до Андрі Показати IP 13 Лютого 2016 19:56
і готується до майбутніх виборів...
Місцева Показати IP 14 Лютого 2016 15:34
Дійсно це мільйонер Турак міг і сам зробити це все, як на нього батрачить весь народ Шклиня.Або цей київський власник земель Шклиня,Перемилля,Новосіло і ще кілька сіл..Скоро вже видно купить всіх жителів сіл з потрохами.А хто хазяїн ,ніхто не знає?.Діють підставні особи.Сіють один ріпак і соняшники ще через років 5 земля перестане родити після таких сівозмін,вона просто виснажиться.
Кук до Місцева Показати IP 20 Лютого 2016 19:04
А хто тобі заважає стати мільонером!!!??
Любохинські школярі Показати IP 14 Лютого 2016 20:34
А школу в с.Любохини Старовижівського району не хоче влада обласна добудувати ?!