USD 39.40 39.77
  • USD 39.40 39.77
  • EUR 39.45 39.85
  • PLN 9.70 9.86

На Волині затримали митника-корупціонера

4 Серпня 2015 16:26
Корупційну діяльність працівника Волинської митниці припинили Служба безпеки України спільно з прокуратурою. Про це інформують у прес-центрі СБ України.

Головний державний інспектор одного з пунктів пропуску сприяв неправомірному розмитненню транспортних засобів, внаслідок чого державі завдано шкоди на суму понад 270 тисяч гривень.

Зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 (зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Костянтин Показати IP 4 Серпня 2015 16:35
Чому немає прізвища? І цікаво чи це вже усіх зловили?
123 Показати IP 4 Серпня 2015 16:42
показуха!!!! хтось забув табличку ділення,то на ньому і відіграються, а велика риба останеться і надалі все буде йти по певному колу.
ВОВК Показати IP 4 Серпня 2015 16:49
"Каждая проблема имеет фамилию, имя и отчество." Л. Берия Прізвище в студію !
Василь М. Показати IP 4 Серпня 2015 17:18
Головний державний інспектор одного з пунктів пропуску сприяв неправомірному розмитненню транспортних засобів, внаслідок чого державі завдано шкоди на суму понад 270 тисяч гривень. Якщо не називають прізвища і місця скоєння - це БЛЕФ, показуха своєї бурної діяльності !!!
Володимир Латковськи Показати IP 4 Серпня 2015 21:09
Хай запитають екс заступника Волинської митниці Курилкіна Серегу він знає як брати хабарі та розводити митників, це ще той хапуга. За ним плачуть деякі заклади, я як депутат буду домагатися його перевірки та порушення кримінальної справи.
Бог до Володимир Латковськи Показати IP 5 Серпня 2015 11:28
Я як БОГ відправлю тебе в пекло,там депутатам губошльопам місе всім ти не кращий що ти грішнику для людей доброго зробив? дорогу побудував чи велосипед винайшов? Ну яка з вас користь для людей?
Луч Показати IP 5 Серпня 2015 10:10
не може бути, це не правда, це фейк. жах куда світ котиться ((
Чесний Митник Показати IP 25 Липня 2016 22:00
Всіх не переловите-!!!! Брав !! Беру і БУДУ БРАТИ !!!