USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.76 9.95

Нардепи удвічі збільшили собі зарплати

21 Жовтня 2016 10:34
Уже з 1 листопада депутати отримуватимуть зарплату, яка становитиме щонайменше 25 "мінімалок".

Так, Верховна Рада майже удвічі збільшила посадові оклади народних депутатів. Відповідна норма міститься в ухваленому напередодні Радою проекті постанови №5000-П "Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік", - повідомляє Українська правда.

Документ в цілому підтримало 230 народних депутатів.

Крім інших пропозицій, в постанові також міститься така норма: "Затвердити норми фінансового забезпечення діяльності народних депутатів України".

Також документ скасовує усі інші попередні рішення Верховної Ради, які стосуються норм фінансового забезпечення парламентарів.

Виходячи із документу, посадовий оклад голови Верховної ради Андрія Парубія збільшиться до 30 мінімільних заробітних плат (мінімальна зарплата в Україні становить 1450 гривень – ред.) - до 43,5 тисячі гривень, заступника голови Ірини Геращенко - до 28 окладів

- до 40,6 тисячі гривень.

Зарплата заступника голови ВР Оксани Сироїд так само збільшиться до 28 мінімальних заробітних плат.

Заробітна плата народного депутата становитиме 25 "мінімалок", що

дорівнює - 36,250 тисячі гривень.

Згідно із документом,

для оплати праці помічників-консультантів незалежно від їх кількості народному депутату встановлюється загальний місячний фонд у межах 16 мінімальних заробітних плат - до 23,2 тисячі гривень.

Нагадаємо, заробітна плата голови ВР Парубія за вересень становила 20,2 тис. гривень, Геращенко - 19,7 тисячі гривень, а заступника голови Сироїд - 18,6 тисячі гривень.

З урахуванням всіх надбавок, доплат та винагород Парубій заробив у вересні 20 240 гривень. Першому віце-спікеру Геращенко всього за вересень було нараховано 19 742 тисячі гривні. Зарплата Сироїд за серпень становила 18,6 тис гривень.

Нагадаємо, в серпні зарплата Парубія становила 17,4 тисячі гривень, Геращенко - 6,3 тисячі гривень, Сироїд - 14,1 тисячі гривень.

Відповідні зміни набирають чинності з 1 листопада 2016 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
аноным Показати IP 21 Жовтня 2016 10:51
Просто нема слів,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,гарних
до чого Показати IP 21 Жовтня 2016 10:53
була та революція
Народна довіра Показати IP 21 Жовтня 2016 10:55
Слуги народу ! От за що стояв Парубій та інші на майдані !
аноным Показати IP 21 Жовтня 2016 10:57
просто нема слів,,,,,,от "молодці"
Bitter Показати IP 21 Жовтня 2016 11:30
З 15 квітня 2016 р. зарплата народного депутата становить 17425 грн (посадовий оклад - 6,1 тис. грн). Посадовий оклад Голови ВР до прийняття постанови №5000-П становив близько 6,6 тис. грн. Заробітна плата А. Парубія за вересень склала 20240 грн. Як ми бачимо, заробітна плата депутата значно більша за посадовий оклад, тому у даному випадку можна говорити про підвищення посадових окладів щонайменше у 6 разів. Зарплати депутатів разом з усіма доплатами будуть ще більшими від наведених ВН цифр. З 1 грудня 2016 року мінімальна заробітна плата становитиме 1550 грн.
лучанка Показати IP 21 Жовтня 2016 11:41
Ще не понаїдалися слуги народу???????????
Зверь Показати IP 21 Жовтня 2016 11:45
Люди добрі поясніть за що їм давати такі зарплати,що вони доброго зробили для країни і нас з вами,від них немає ніякого толку тільки пусті обіцянки.За такі зарплати ми повині жити в самій багатшій і економічно розвиненій країні,з високим рівнем життя,на жаль цього не має а великі зарплати їм дай.
борис Показати IP 21 Жовтня 2016 11:56
Люди а не пора вже гнати тих усіх хто забрихався. І Премер міністра так брехливо гарно замилює людям очі.!!Вже ця влада ще гірше януковича !!!! Подивіться на платіжки кварплат !!! А вони собі добавляють і добавляють. Люди немаю роботи або ж зарплата в більшості така що всі ці витрати які влада тяне з людей -оплатити вже стає багатьом не пок кишені!!!! Треба щось робити. Хіба ця влада краще за ту? Хто став краще жити прості українці, чи знову премЕр-міністри чиновники депутати. То Парубіці так людям допомагає то за це ллюди молоді померли?? Совісті немає треба гнати і гнати хай летять в інші країни
вах до борис Показати IP 21 Жовтня 2016 15:24
справа в тому, що брешут все. Упевнений. Хто цього не знає?
Василь Показати IP 21 Жовтня 2016 12:01
Ганьба владі. позорище так робити собі добавляють, люди гинуть люди не в змозі оплатити комунальні послуги квартиру забирають люди не мають можливості купити продукти нормальні купують мівіну і булку і точать а депутати зажираються. Вони ж і так давляться тими грошима, їхні діти витрачають за день на гульки те що ми місяць немаємо. Що далі буде навіть боюсь подумати. Ну хіба так можна з людей -пенсіонерів насміхатись, подивіться які у них пенсії вони ледве живуть , ненажери паршиві і Гройсман такий премєр -що тільки все гірше стало і ціни ростуть а люди бідніють. Бог вам суддя паршивці
Анонім Показати IP 21 Жовтня 2016 12:04
А людям що........
Анонім до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2016 14:38
гола жо...па
олег Показати IP 21 Жовтня 2016 12:05
як говорив Микита Сергійович : П Е Д Е Р * С Т Ы !!!
нуся Показати IP 21 Жовтня 2016 12:08
ой хай беруть і зажираються, а потім будуть з вікон скакати .... Бог якщо хоче покарати то дає агато грошей -і тоді людина міняються в гіршу сторону, гроші портять людей, вони за своїми грошима не бачать пролем інших, вони і наркотики і все інше і сауни і більярди і так далі -а це і є наказанння
дуся до нуся Показати IP 21 Жовтня 2016 23:39
хай через вікна чи через двері, та тільки всі разом на.... А я то їсти хочу, і зима суне ...
Москва Показати IP 21 Жовтня 2016 12:13
Ну і що!!! Хай собі мають, вони хочаб працюють. А всі біди українського народу від московських попів і церкви. Або ще краще це все від кремлівської руки...
Віктор Показати IP 21 Жовтня 2016 12:13
Шановний, Гройсман , а не краще б було, гроші виділити на діток і людей які хворіють -щоб не просили у бідних а держава забезпечувала усіх хворих грошима на ліки!!!! А то дармоїдам гроші виділяти вони й так подивіться не бідні . Невже депутатам перша необідність виділяти гроші, а не пенсіонерам? НЕвже не для мам молодих і людей які без рооти бо держава не може забезпечити людей роотою а тільки по блату а якщо сам то зарплата -2тис за яку зараз вижити не можна. Невже ви зовсім не розумієте проблем людей??? Якщо ні -то краще звільніть красла свої "золоті" і праційте так як прості люди на заводі бо що ж ви поміняли -знову все собі "гребете ", люди стали жити набагато гірше а ви розказуєте по телебаченню що все так добре. А ви знаєте як живуть українці прості? Ви їх хоч в очі бачили? Тяжко жити з такми керуючими нашої прекрасною Україною
тата Показати IP 21 Жовтня 2016 13:03
верніть яника))))))))))))))) при ньому такої х** ні не було ...
Корінний лучанин Показати IP 21 Жовтня 2016 13:10
Навіщо тут підіймати БУЧУ по з/п нардепів, коли це питання ще не ЗАТВЕРДЖЕНЕ! Так, звичайно, є такі наміри про підвищення , але і частина депутатів ВР проти цього! Як я зрозумів, головне тут в цій ІНФІ запустити хвилю постів та збурити маси !
ковельський до Корінний лучанин Показати IP 21 Жовтня 2016 13:41
Кому ви це говорите? Коли це депутати ображали себе коханих? :)
Корінний лучанин до ковельський Показати IP 21 Жовтня 2016 21:00
Вам потрібен бідний депутат із мінімальною З/п? Це я вам кажу і іншим постовикам! З/п депутата по Закону прирівняна дро З\П віце-премєра. Із цього і весь розрахунок! Широкі маси постовиків цього не знають і знати не хочуть. Правки до БЮДЖЕТУ ще будуть вноситись для остаточного затвердження.
Іван Показати IP 21 Жовтня 2016 13:22
Наші депутати Верховної зради подумали про себе і про людей .Собі підняли зарплати ,а людям комунальні тарифи.
факт Показати IP 21 Жовтня 2016 13:40
Саме цікаве, що люди мовчать Майдан не збирають... ще не зрозуміли для чого то все було? Прибрати одних, щоб прийшли інші! Радійте тепер...
Анонім Показати IP 21 Жовтня 2016 13:59
Все для людей стараються!!! А по базарах стоять з скриньками на збір для воїнів ато!!! І та бабка яка получає півтори тисячі, гривню чи дві положить не пожаліє! А нардепи для людей стараються... Нема слів
Волинь моя Показати IP 21 Жовтня 2016 13:59
То тільки Путін у нас ХЛО???Путін-це 1% всіх наших бід,інші 99% сидять у Верховній Раді(
Волинь моя Показати IP 21 Жовтня 2016 14:01
То тільки Путін у нас ХЛО?Путін-це тільки 1% наших бід,інші 99% сидять у Верховній Раді(
не моя Волинь Показати IP 21 Жовтня 2016 14:04
янукович вернись!
Волинь моя Показати IP 21 Жовтня 2016 14:06
ВН де мій коментар?????????????????????????????????
нхя не смішно Показати IP 21 Жовтня 2016 14:26
Виносити на х * й уродів!
Волинянка Показати IP 21 Жовтня 2016 15:04
Чекаємо зими і збираємося на Майдан!!!!! Таке знущання і приниження українського народу не можна терпіти!!!!!!!!!
Ярик Показати IP 21 Жовтня 2016 15:13
Виносити їх вже треба з кріслами. Ганьба щоб депутатам такі зарплати зробили , а люди ніщі ходять, мівіну купляють і секонд труси і носки. Ганьба владі, яка по вуха і крові простих невинних людей. Гнати їх . Невже ж так можна робити відкрито собі з бюджету добавляти а нещасним людям нічого немає і ще ту мінімалку забирають на свої комунальні "золоті" послуги"
вау Показати IP 21 Жовтня 2016 16:31
І це таким і за таку "роботу" ще зарплади підвищувати? Це взагалі повне знущання!!! "Геращенко закрила майже порожню Верховну Раду до 1 листопада. У п'ятницю, 21 жовтня, перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко закрила засідання парламенту. «Ранкове засідання Верховної Ради я оголошую закритим», - сказала пані Геращенко. Відзначимо, що на момент закриття в залі парламенту залишалося близько 25 народних депутатів. Наступне засідання Ради відбудеться 1 листопада о 10:00."
Горе-політики Показати IP 21 Жовтня 2016 20:04
ЗУПИНІТЬ ДУРНУ ВІЙНУ !!! МОЛОДЬ І МИРНЕ НАСЕЛЕННЯ ГИНЕ, СХІД УКРАЇНИ БЕЗ ЇЖІ, ТЕПЛА , МЕДИКАМЕНТІВ І ЖИТЛА !!! Під час війни в Україні, ця влада бандитів і бариг всяку фігню виробляє, а не цілодобово про збереження України думає і не про те, щоб був МИР І СПОКІЙ на УКРАЇНІ !!! ...
Анатолій Показати IP 21 Жовтня 2016 20:21
Вибачте, але в сьогоднішніх реаліях і при такому "курсі" 40 тис. грн. для Голови Верховної Ради то вже не так й багато. В Києві середньостатистичний офісний працівник отримує 10-20тис. і таких мільйони. А тут один заробляє на досить відповідальній посаді такі гроші... Не сказав би що це дуже дивне... А якщо подивитись на засади боротьби з корупцією то мали б заробляти в 2-3 рази більше від цього. Не те що б я виправдовув Верховну Раду так як останнім часом щось мені від них бридко робиться, але мене, чесно кажучи, трохи розмішила настільки дика реакція людей на таку новину.
Корінний лучанин до Анатолій Показати IP 21 Жовтня 2016 20:47
Я поділяю Вашу думку. Все зверху написане, то є ДУРНІ пости окремих дописувачів . Чому? Та тому , що знають на що витрачають кошти депутати: на проживання в готелі, на помічників, на переїзди і т.д. Мені бідний та нещасний депутат ВР НЕ ПОТРІБЕН!!!! Це ДОРОГО ОБІЙДЕТЬСЯ отим дописувачам що ЗВЕРХУ! Вони цього ТУПО не хочуть розуміти в наслідок своєї неінформованості . Я чув реакцію окремих депутатів ВР на це підвищення. Виявляється не всі депутати читали та знали за що голосують бо якби знали , то деякі депутати казали що таке б не пройщло. На мою думку це цілком можливо та притаманне нашим депутатам.
10-20тис? до Анатолій Показати IP 21 Жовтня 2016 21:21
я працюю 10 годин 6 днів на тиждень за 3200-3400 і для Луцька це не зовсім погано. А ціни на харчі, речі побутові та повсякденний одяг в столиці і в регіонах відрізняються непринципово. Якщо харчуватись виключно в ресторані і вдягатись в бутіках, то ніяких офіційних зарплат не вистачить ні в Луцьку, ні в Києві
Киянка Показати IP 21 Жовтня 2016 21:22
Якби в них була совість, то їм би було соромно. Але їм не соромно. Навіть якщо ця інформація - пробний камінь, вона не робить честі цим дармоїдам. Може хтось мені підкаже, за що вони отримують ті зарплати. Вкажіть хоча б одну хорошу достойну справу, яка пішла на користь НАРОДУ. Нещасні діти гинуть на війні, а ця мерзота відверто вголос знущається над людьми. Не бачу різниці між тим, що було, і тим, що стало. Стало ще гірше. Бодай подавляться своїми зарплатами і нашими тарифами.