USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Німецькі компанії удвічі збільшили інвестиції в економіку РФ

22 Жовтня 2016 13:03
За перше півріччя 2016 року німецький бізнес інвестував в економіку РФ стільки ж, скільки за весь 2015 рік.

Так, у 2016 році німецькі компанії значно наростили свої прямі інвестиції в економіку Росії. Згідно з даними Німецького федерального банку, у першій половині 2016 року компанії ФРН інвестували в російську економіку 1,73 мільярда євро. Це - майже стільки ж, скільки було інвестовано протягом усього попереднього року (1,78 мільярда), повідомляє DW.

Як пояснив голова німецько-російської зовнішньоторговельної палати Маттіас Шепп, основною причиною збільшення обсягів інвестицій є значне - більш ніж на 50 відсотків - падіння курсу російського рубля по відношенню до євро.

"Якби різко не збільшились політичні ризики через кризи в Україні в Сирії, цифри могли би бути ще вищими", - зазначив Шепп. За його словами, російський уряд намагається усіляко заохотити іноземні інвестиції, зокрема, за допомогою спеціальних інвестиційних договорів, які дають іноземним компаніям рівний доступ до державних тендерів. З іншого боку, російський уряд ставить перед іноземними компаніями вимогу, щоб значна частина їхнього виробництва зосереджувалася в Росії.

Нагадаємо, торгівля товарами між Україною та Німеччиною у грошовому вираженні за перше півріччя 2016 року зрослана 20 відсотків, до 2,6 мільярда євро.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
це зрада Показати IP 22 Жовтня 2016 13:06
ганьба
Анатоль_ Показати IP 22 Жовтня 2016 13:23
Нам поліщукам, що з того? То ж не нам збільшили
Степан Показати IP 22 Жовтня 2016 13:23
А де санкції? Знову кинули?
Це зрада ! Показати IP 22 Жовтня 2016 13:31
Де подівся мій коментар?! Мушу писати ще раз! Ганьба німцям!
ВОВК до Це зрада ! Показати IP 22 Жовтня 2016 14:22
Не ганьбіться чоловіче, спустіться з небес, чи Ви ще плекаєте надію що Україна комусь потрібна ? ГАНЬБА УКРАЇНЦЯМ ЩО ВИБРАЛИ ТАКУ ВЛАДУ !
Це зрада !!! до ВОВК Показати IP 22 Жовтня 2016 16:12
Ми всю Європу зихищаємо від агресії ! якби не ми то донецькі танки вже б ламали асфальт у Берліні !! А вони нам безвізовий режим тільки обіцяють і тягнуть, тягнуть і не дають!! Ми за це на майдані стояли!!!! Ганьба Меркель і німцям!!!!!
Це победа до Це зрада !!! Показати IP 22 Жовтня 2016 19:43
Ну начинається Європавинна, майдан для європи робили, хах. Європу вони захищають, ви своїх дітей тільки захищаєте щоб ху*ло не прийшов. А донецькі танки під Польщею і зупиняться , бо ху*ло очкане! Ганьба українцям , які дозволяли розпи..*жувати майно і гроші нації після сссР
Луцьк Показати IP 22 Жовтня 2016 13:51
Хай їб*шить . Молодці
дідо Показати IP 22 Жовтня 2016 14:08
неправда.
Шацьк Показати IP 22 Жовтня 2016 16:18
Краще нехай побудуть німці в нас завод щоб сміття переробляти і ми хможем тоді добре заробити. Можна буде до нас возити сміття з усієї Західної україни а на зароблені гроші зробим на Волині дороги не гірші ніж німецькі тамкажуть дуже гарні вониі рівні
Степан до Шацьк Показати IP 22 Жовтня 2016 18:10
Дурень думкой багатіє.
Колгознику до Шацьк Показати IP 23 Жовтня 2016 01:20
У ваших чиновників денег більше чим в німців , ну і хай розщедряться для Вас шановних і поважних, і побкдуєте собі з мрамора дороги
Духовний Показати IP 22 Жовтня 2016 18:24
Санкції для людей в голови що дивляться тв новини. Все давно домовлено і поділено десь європа нас бачила. Про мене послати росію в одну сторону європу в другу, а перед тим прибрати ж*дів та к*цапів від влади може щось і поміняється.
Всім коментаторам Показати IP 22 Жовтня 2016 19:54
А німці і Європейці вам яким боком об язані допомагати і розбудовувати країну??? Ви там краще своїх мажорів крутіть на бабло які пи...ли і далі пиз..ть майно і гроші України. І доречі ви не європу захищаєте а свої ср..ки щоб друг Іван до вас в гості не залетел! Ви ще дякую європі сказати маєте якби не вона і її санкції , то пиз...ць прийшов би вже давно. Електронні декларації депутани здали???
Це зрада ганебна !!1 до Всім коментаторам Показати IP 22 Жовтня 2016 20:05
Європа нас підставила своїми санкціями !!! В Росії від цих санкцій і контрсанкцій промислове і сільськогосподарське виробництво розвивається! Взагалі жах! Цього року збирають рекордні врожаї, навіть виробництво власної сільгосптехніки виросло на 85% торік! Мало бути навпаки !!! Ааааааа !!! Європейці, зробіть щось, щоб Україна почала розвиватись і багатіти !!!! Нас кинули !!!
До зради до Це зрада ганебна !!1 Показати IP 23 Жовтня 2016 01:10
Шо Ви бред пишете, Вас почали кидати ще при Кучмі і де там в кацапії може розвиватись вообще щось крім зброї? Нахер ви кісельова- маразматика дивитесь. І повірте спецслужби європи знають яке бл..дство робиться в Україні, але Президент України сказав війни немає!!!!, ну немає , то немає і пох, що тисячі українців вже спочивають в землі. А ви розвивайтесь і багатійте тільки мінталітет свій поміняйте і тоді у Вас усе вийде.