USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Під «шумок» війни на Сході Єремеєв збагачується транзитною нафтою

15 Квітня 2014 19:00
Компанія "тендерного короля" Ігоря Єремєєва під шумок конфліктів на Сході України хоче злити транзитну нафту із нафтопроводів та залишити країну без палива, - йдеться у програмі «Наші гроші» на каналі 1+1.

Так, з початку 2014 року компанії нардепа вже уклали договори на постачання нафтопродуктів державним відомствам і компаніям на суму 132 млн грн. Пальне продається бюджетним та державним установам по завищеним цінам.

Однак, цього, очевидно, мало. Під галаси на Сході народний депутат, ймовірно, хоче отримати під контроль технічну нафту, яка знаходиться у нафтопроводах для забезпечення транзиту.

Голова правління Укртранснафта Олександр Лазорко, компанія якого ініціювала розслідування стосовно крадіжки нафти, яку кілька років тому за фіктивними документами привласнила начебто фірма Єремеєва зазначив: "Приходить слідчий, показав копію ухвали суду в 2012 році. Ніхто про це нікого не повідомляв і, безумовно, наше підприємство. Було зліплено незаконне рішення. Якщо ми не повернемо державну цю нафту на херсонський завод, то вони зроблять силовий сценарій. Бензовозами, що належать групі компаній "Контініум", WOG, Херсонське НПЗ, це власник Єремеєв, відомий бізнесмен, які везуть на херсонський завод з нашого підприємства самочинно", - розповів, додавши, що захват зупинили.

Ця нафта була закачана в нафтопроводи багато років тому за смішними цінами - в десять разів нижче ринкових. Її функція полягає у створенні тиску в трубах, щоб відбувалась прокачка нафти до заводів.
"Ці злочинці думали під шумок нафту украсти. Далі вони роблять постанови й ухвали про те, що ми зобов'язані викачати для луцького приватного підприємства державну нафту і адресата вказують, юридичну адресу, херсонського нафтопереробного заводу", - зауважив Лазорко.

Зазначимо, що наразі ціна технічної нафти складає $ 1 млрд.

"Злочинне угрупування, де членами, крім керівників і власників групи "Контініум" Єремєєва, є працівники міліції та прокуратури, хочуть викрасти на багато мільйонів", - наголосив Лазорко. Але поки йде війна, чиновники намагаються не звертати увагу на наймасштабнішу оборудку цього року. Так, міністр палива Юрій Продан пообіцяв провести перевірку.

Окрім того, представники «Укртранснафти» на ім’я виконувача обов’язків міністра внутрішніх справ Арсена Авакова надіслали прохання розслідувати злочинні дії Єремеєва, спрямовані проти державного підприємства.
Справу про крадіжку в особливо великих розмірах, переконують у МВС, внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
САША Показати IP 15 Квітня 2014 19:38
Так довго неможє бути ..СУШИ ВЕСЛА ЧОВНЯР...
45 до САША Показати IP 15 Квітня 2014 23:51
коментар було видалено
Вітя до САША Показати IP 16 Квітня 2014 10:06
Так завжди було і буде. Війна - це смерть, голод і розруха лише для таких лохів, як ви.
Луцьк до Маневич і Р Показати IP 15 Квітня 2014 20:07
от як!!! ця парочка(Ігорчик і Стьопчик) поставили пару зупинок і вікон по селах, потратили 1 млн. і пропали!!! а тут відразу ясно куди. одна оборутка на 132млн.!!! люди!!!! схаменіться!!! за кого голосуєте??? це ж ваші гроші!!!!
суддя до Луцьк до Маневич і Р Показати IP 15 Квітня 2014 21:15
коментар було видалено
Анонім Показати IP 15 Квітня 2014 20:10
Беня взявся за Єремеєва, поки Фірташ на американському гачку. Олігархи переділюють Україну. Ще багато цікавого попереду.
Роман до Анонім Показати IP 15 Квітня 2014 20:46
Це точно, замовні справи в студію. Нам залишається лише спостерігати, один плюс - нам немає, що втрачати, а їм є)
Наталя Показати IP 15 Квітня 2014 20:47
Кому війна - кому мать родна! Єремеєв уже зробив західний регіон своєю вотчиною і ось результат: було державним - стало моїм, бо я ж "народний" депутат!!
житель Острожця ! Показати IP 15 Квітня 2014 20:52
Це па*ло Єремеєв мало того що з Литвином обібрали пів України , але і далі продовжують!,....спалити його ВОГ не*рен, він хуже януковича , він як той паразит сосе кров поки люди гинуть !!!
микола Показати IP 15 Квітня 2014 20:54
Єремеєв і Івахів - це чума влада їх нетроне а ось на Правий сектор вся надія! нумо хлопці наведіть лад в цій гнилій владі !
Революціонер до микола Показати IP 16 Квітня 2014 20:13
На х*ю Єремеєв вертів той Правий сектор! Краде і ще більше красти буде! Допоки не здохне. Він такий обмежений у своєму тупому розвитку, що не розуміє: в могилу усього накраденого не забере... Жаль...
титушко Показати IP 15 Квітня 2014 21:50
коментар було видалено
Андрій Показати IP 15 Квітня 2014 23:13
Фігня - сьогодні зранку читав діаметрально протилежну статтю де брали інтерв'ю в Єремеєва. Кому цікаво - читайте на Українській правді
Полісся Показати IP 16 Квітня 2014 03:37
Виборці округу 23 які продались за 200 грн.,Вам не соромно за свого дупутата,який об Вас ноги витер,а нині забув хто Ви і де Ви? Ставайте в чергу носити пeредачі свому ідолу.
Полісся Показати IP 16 Квітня 2014 03:46
коментар було видалено
Я Показати IP 16 Квітня 2014 07:24
Може Єремеєв і краде, але і будує та дає людям роботу і зарплату, а правий сектор тільки краде, ні грабує серед білого дня. Рекетири, фашисти прийшли до влади.
А до Я Показати IP 16 Квітня 2014 08:46
Як би Єремеєв ! Не будував ! Грошів в державі булоб у 1000 разів більше разом з будівлями!))Рейдер він!
Андрей Показати IP 16 Квітня 2014 08:18
Кому война а кому мать родна.Вот такие они патриоты местного разлива,как Лазорко так и Еремеев,два сапога пара.
Сонячна Показати IP 16 Квітня 2014 08:56
Кричите, аж розпинаєтесь...а самі заправляєтесь на WOG?..отож бо!!!! в ТАМ-ТАМ ходите, в БРАМІ кавусю дудлите???...це теж все його..бойкотуйте Порт Сіті....а то строчите свої меседжі, сидячи в тій же брамі....
Marcus до Сонячна Показати IP 16 Квітня 2014 09:56
коментар було видалено
Місячний до Сонячна Показати IP 16 Квітня 2014 10:02
Правільно! Всі виходимо на балкони і харчуємость сонячним сяйвом! ;)
Кухарка Показати IP 16 Квітня 2014 09:59
Дивні люди - ці коментатори. Прочитали передрукований заказняк Бені Коломийського і вже кричать "люди! нас обікрали!", а самі навіть не знають про яку трубу мова і про яке паливо. А ще мені забороняють керувати державою... http://www.pravda.com.ua/articles/2014/04/14/7022421/
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2014 10:03
Лучанам є що втрачати. Континіум прихватизував вже все і добрався до комунальних підприємств. Тепер представники Єремеєва розкрадають Луцьктепло і Водоканал, щоб довести їх до банкрутства. А далі рентабельні котельні візьмуть безкоштовно в концесію (вже й документацію виготовили) і будуть викачувати з лучан кошти і встановлювати не обгрунтовані тарифи. Ці злодюги нічим не гребують. Це ракова пухлина на тілі України, яку не можна видалити, поки кришують їх можновладці.
Тетяна Показати IP 16 Квітня 2014 10:39
коментар було видалено
123 Показати IP 16 Квітня 2014 11:52
згадає торфобрикетний в маневичах. теж хоче його збанкрутувати а потім купити за копійки. от такі вони європейські депутати!!!