USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Попри заборону, у Луцьку продають «нічний» алкоголь

27 Липня 2014 11:56
Ігноруючи заборону продавати алкоголь після 22-ї години, подекуди підприємці Луцька поспішають за наживою, порушують табу на «нічний» алкоголь. Про таку «точку» в Луцьку розповіли редакції Інформаційного агентства Волинські Новини.

Так, мешканець вулиці Дубнівської Олег розповів, що під магазином «Східний» часто збираються молодики, аби попиячити. І що головне - їм продають алкоголь після 22-ї без жодних заборон.

Відповідно до звернення, репортер поїхав у торгову точку після 22-ї, аби на власні очі пересвідчитися, чи дійсно там продають алкоголь попри заборону Луцькради.
У магазині був продавець і охоронець. Попри вмовляння, пиво не продали. Однак вийшовши зі «Східного», спостерігається цікава картина: кілька компаній стояли неподалік, гучно розмовляли й розпивали алкогольні напої. На заїжджого гостя вони дивилися насторожено, тому, задля власної безпеки, зафіксувати це на фотоапарат не вдалося.

Як пояснює лучанин Олег, пиво таки продають у «Східному», але не всім.
«Там пиво продають повним ходом, але тільки своїм, кого знають в обличчя. Для чужих бояться, бо було вже кілька рейдів», - розповідає житель вулиці Дубнівської.

Нагадаємо, з першого червня 2014-го року заборонили продавати алкогольні напої, а також пиво й інші слабоалкогольні напої, вина з 22:00 до 8:00 усім суб’єктам господарювання Луцька, крім ресторанних закладів. Втім, у ресторані заборонили продавати алкоголь на винос.

Щодо порушення правил продажу алкоголю, торік в Луцьку склали 40 адмінпротоколів. Як кажуть в міськраді, є в продавців кілька стандартних відмовок: «Знали, та забули», «Не подивилися на годинник», «Я тільки два дні стажуюся».

Цього року громадські активісти визначили три найбільш проблемні пункти в Луцьку, де реалізують алкоголь у нічний час. Це нічний клуб «Наталка», магазин «Хутірець» та нічний бар «Стара Підкова».

Окрім того, «на гарячому» зловили продавців на автозаправках Луцька.

Цього місяця на чотирьох продавців вже склали протоколи щодо адмінпорушення. Зауважимо, що за ігнорування заборони продавати алкоголь у нічний час передбачено штраф 510-850 гривень.

Також, окрім нічного продажу, правоохоронці фіксували в Луцьку продаж алкоголю неповнолітнім.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
петя Показати IP 27 Липня 2014 12:23
молодці
Анонім Показати IP 27 Липня 2014 12:25
сам не раз там купував піся 22 00. продають як має бути. але це хіба одна точка? да по місту їх тьма і депутати розмахуючи посвідченнями вимагають продати їм водяру. з етичних міркувань не назву прізвища, бо це буде такий позор!!!!!!!!!!!! але що поробиш коли труби горять, а душа бажає свята!
Вася до Анонім Показати IP 27 Липня 2014 12:51
коментар було видалено
Анонім до Вася Показати IP 27 Липня 2014 12:54
ти реально василь педальний. в святі записався? то сиди і мовчи
Анонім до Вася Показати IP 27 Липня 2014 12:56
Такі як ти ланцюги і здають.
Вася до Анонім Показати IP 27 Липня 2014 14:04
Здають якраз такі як ти. Недокодовані......
Ольга Показати IP 27 Липня 2014 12:34
На вулиці Кравчука навпроти піцерії є цілодобовий гастроном, там теж продають. Бо алкаші цілодобово стоять пяні, не за пепсі вони ж туди ходять. Магазину все рівно на місцевих мешканців. Міліція не реагує, а напевно кришує цей очаг зла. Але нічого людські прокльони даром не проходять. Якось була свідком вночі, як чоловік дубасив свою жінку-продавця цього гастронома і звинувачував у зраді...отже карма...людські сльози даром не проходять.....
Анонім до Ольга Показати IP 27 Липня 2014 12:56
Вы рыдаете по ночам из-за продажи алкоголя?
Ханига Показати IP 27 Липня 2014 13:27
ну й нащо точку спалили????
Читач Показати IP 27 Липня 2014 16:43
Бред... В той час коли йде третя хвиля мобілізації, і на заміну нашим військовим, забирають і тих в кого кілька дітей, і тих хто автомата в руках не тримав. Представники самооборни, міліції і ін. старанно ловлять тих хто пье пиво після 22.00..Можливо хай їх підмінять краще наші бійці зі сходу, а їх туди відправити порядок наводити?
Anonymous Показати IP 27 Липня 2014 17:08
в Нововолынске можно свободно взять пиво после 22:00 .. а если кто идёт с работы и хочет себе дома выпить пивка с рыбкой посмотреть телик ил у кого то день рождения и не хватило водки или ещё чего то то что всё банкет заканчивается ???? эта идея хреновая с запретом о продаже алкогольных напитков ... я думаю долго не продержится этот закон !! и вообще когда продавец на процентах то ему выгоднее что бы касса была больше иначе он ничего не заработает ...
Andrij до Anonymous Показати IP 27 Липня 2014 18:23
ZAKON E ZAKON i poshurjyetsja vin na vsix i na imenunnukiv i na prostux robotjag..... v Evropi vin vze die dosut davno i nixto ne zalietsja i ne namagaetsja jogo obijtu.... v4utsja polishyku, bo do EC ne vizmyt )))))))))
До того хто не має у до Andrij Показати IP 27 Липня 2014 23:13
Друзі часто їздять до Европи, і спокійно там пьють і далеко за 22.00))
Andrij до До того хто не має у Показати IP 28 Липня 2014 15:38
ПЬЮТЬ, але в нічних закладах, не завжаючи іншим в нічний час спати. після 22.00 каси в магазинах не пробивають алкогольні напої а тому і придбати їх неможливо. ваші друзі мабудь зі "своїм" приїзджають, бо тут їм це не по кишені ))))) 0,7 л горілки коштує від 7 євро (120 грн)
Читач до Andrij Показати IP 27 Липня 2014 23:17
Але річ не за те , пьють не пьють, чи йдем до Европи чи ні. Боролись, за очищення влади, люстрацію, подолання корупції. Патріотів забрали на схід( а те що осталось генделики шманають...як на мене це сама найменша проблема на даний час.. Але як кажуть... "тре створювати робочий вигляд"
Anonymous до Andrij Показати IP 28 Липня 2014 18:14
полишук может ты сам ! а если не знаешь кто кто есть кто лучше держи своё мнение при себе .. сам ото сидит в польше на заробитках ... потому что для таких как ты только и делать работу приравненную к стройке на большее ты не способен
старец Показати IP 27 Липня 2014 23:18
Тупой закон-его и принимали такие-же, какой ***** решил что запретом можно решить проблему...???? Проблему можно решить люстрацией тех кто его принял.
100 Показати IP 28 Липня 2014 09:12
А чим ще торгувати після 22 години. Невже комусь так часто хочеться їсти в цій порі, що варто тримати продавця? Невже в самооборони кільки барів і ресторанів що вони всіх хочуть туди загнати?
Фіг вам, а не вай ф Показати IP 28 Липня 2014 10:29
закон поганий. Єбажання, навіщо страждання?
контролер Показати IP 28 Липня 2014 11:11
алкоголь також продають всім бажаючим після 22год по вул.відродження на заправці біля обласної дитячої лікарні,не пам"ятаю вок чи окко.потім ще по соборності на зупинці біля аверса в магазині нивка після 22год,але не всім.
Українка Показати IP 28 Липня 2014 13:25
А може Путін в цьому винен??? Кожному потрібно починати з себе. Хочемо порядку, а самі зловживаємо , відкуплюємося , грішки за хабарі вирішуємо і т.д. Скиглимо, а порядку не любимо.
Житель Дубнівської Показати IP 28 Липня 2014 17:40
Даний магазин повинні закрити принаймі на нічний час. Бо пянь яка зїзджаться по вечорам на своїх авто і крутять на повну музику вже достала. Викликали не раз наряд але так і небачив щоб наша доблесна охорона правопорядку приїхала