USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«ПортCity» подарували 2 луцьких мільйони

27 Серпня 2014 15:37
Депутати міськради вирішили таки зменшити пайову участь «ПортCity». Жоден з аргументів на них не подіяв. Вочевидь, міський бюджет може дозволити собі розкидатися мільйонами.

Про це стало відомо під час чергової 63 сесії міськради сьогодні, 27 серпня.

Нагадаємо, керівництво торгово-розважального комплексу «ПортCity» намагається усіма можливими і неможливими методами «збити» розмір пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста.

Підприємство, згідно із законом, зобов’язане сплатити власну частку у розвиток інфраструктури міста. Зауважимо також, що своєрідним вкладом у інфраструктуру міста мав бути, власне, підземний перехід біля торгового центру. Однак переходу як не було, так і немає, а місто наразі залишилось ні з чим.

Проект рішення вже спробували «проштовхнути» раніше, та цього не вдалося. Однак, ПП «Реммеблі» не полишило спроб зменшити пайову участь. Згідно із Договором пайової участі підприємство зобов’язали сплатити 6 мільйонів 26 тисяч 870 гривень до міського бюджету, однак ПП «Реммеблі» цього разу намагалися сторгуватись із міською владою на 3 мільйони 926 тисяч 813 гривень, тобто «збити» суму обов’язкового внеску. Як аргумент підприємці зазначили придбання насосу за 135 тисяч, водопровід – 92 тисячі 476, будівництво автомобільної дороги на вулиці Сухомлинського – 941 тисяча тощо. Не оминули увагою й розмітку дороги на Карпенка-Карого та відновлення тротуарного покриття. Загалом, зі слів винахідливих підприємців, загальна вартість усіх збудованих фірмою інженерних мереж та об’єктів інженерної інфраструктури становить 2 мільйони 100 тисяч 57 гривень. На цю суму і просять зменшити пайову участь.

Депутат міської ради, член групи «Новий Луцьк» Рустам Дячук переконує, що підприємство кілька разів зверталося до міськради з різними зверненнями. Свого часу там вказували роботи, які навіть не можуть включатися до вкладу в інфраструктурний розвиток міста. А розмір зменшення пайової участі склали, висмикуючи цифри з різних звернень.

Депутат міськради Богдан Шиба додав, що ці кошти мали бути заплачені до моменту прийняття в експлуатацію. А місто не настільки багате, щоб пробачати таку суму для бюджету.

Начальник управлінні капітального будівництва міськради Леонід Карабан відповів, що нині в міськвідділі МВС відкрите кримінальне провадження з цього приводу.

Однак голосування відбулося, і рішення депутати підтримали. 30 обранців громади вирішили подарувати підприємству більше 2 мільйонів гривень, які можна було використати на нагальні потреби лучан.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
босяк Показати IP 27 Серпня 2014 15:39
список-в студію і в генпрокуратуру-корупція процвітає-дякуємо буратіну романюку
Nfhj, Показати IP 27 Серпня 2014 15:41
що той Дячук собі дозволяє? пора Романюку його люструвати як злістного злодія рецидивіста
Петро Показати IP 27 Серпня 2014 15:54
Бабло перемагає зло... Корупція у чистому вигляді...
АТО Показати IP 27 Серпня 2014 15:58
Невже Єремеєву та ін. слабо заплати ці кошти для міста........................і тут намахали місто так звані спритники щодо підземного переходу ,а тепер ще і почали кожну копійку відвойовувати . Ганьба тим депутатам,які не підтримали НАШЕ МІСТО !!
Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 16:02
Здобули!!!
Громадянин "777" Показати IP 27 Серпня 2014 16:08
Хто б і сумнівався!!!
петро Показати IP 27 Серпня 2014 16:25
корупція процвітае скрізь треба 3 майдан але то вже буде капец
йосип до петро Показати IP 28 Серпня 2014 12:11
Після третього майдану держави взагалі не буде
Ось кому 2 мільйони Показати IP 27 Серпня 2014 16:33
http://www.volynnews.com/news/zagiblinashodivolinyani/lutskyy-prykordonnyk-otrymav-chyslenni-poranennia-potribna-dopomoha/
123 Показати IP 27 Серпня 2014 16:51
Єремеєв чхав на все він мільярди як крав! так і краде , і рекламу робить на АТО ! Купив пару жилетів і касок і думає що люди дурні ! Вкрав мільярди і подачку кидає на мільйон ! Пора з такими як він розбиратися по чоловічому!
А хто хто Показати IP 27 Серпня 2014 17:51
А хто хто ці 30 обранців що продались за 30 срібняків? Кашлянули їм по 20тис. мінімум.
Andrij до А хто хто Показати IP 27 Серпня 2014 17:57
Dalu koznomy po 15.000 grn a she nastypnum transhom poobizjalu she 15.000 grn.
мішка Показати IP 27 Серпня 2014 17:56
то є така штука, зветься - НАЄБІЗНЕСС
Анонім Показати IP 27 Серпня 2014 18:43
Я не розумію чого ці козли континіумівські не хочуть хоча б таким чином допомогти місту в якому вони живуть,просто чесно заплатити це ж для них смішна сума (один ЛУКСУС LX 570 або половина Range Rover Vogue) або ж дверка від Rolls Royce Phantom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????
101 Показати IP 27 Серпня 2014 21:51
Єремеєв дограєшся колись падло!!!
босяк Показати IP 27 Серпня 2014 22:16
лучани як дебіли ще раз обруть таких самих
Бука Показати IP 27 Серпня 2014 23:27
О! Знайшлась нагода сирнути на Єрємєєва. А якого фака депутатська групка наш Луцьк провтикала питаннячко? Нафіг сидите ніц не робите? Правильно. Головне нагода і кака не забарилась, а те що подробиць люд не знає, то ж тіко краще. Як написали - хавайте піпли, кожен робить свою справу
НІНА ЛОГІКА Показати IP 28 Серпня 2014 09:56
От скажіть: чого сидимо, кого чекаємо? Робимо Майдан під міськрадою завтра о 10 ранку - пора вже трохи припинити їх цю благодійність. І нехай те Ремеблі не шукають відмазок, а платять і мер наш нехай не бідкається. ГАНЬБА!На вила їх! СЛАВА УКРАЇНІ!