USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Працівників волинської міліції позбавили пільг

25 Листопада 2015 23:40
Працівники волинської міліції втратили право на пільги. Про це повідомляє Місто Вечірнє.

Згідно з інформацією заступника начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян Володимир-Волинського управління праці і соціального захисту Ольги Томашук, відповідно до пунктів 1 та 5 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про національну поліцію» з 07.11.2015 року втратив чинність Закон України «Про міліцію».

Таким чином, особи, які мали право на пільги згідно із Законом України «Про міліцію» (звільнені із служби за віком, хворобою або вислугою років працівники міліції, особи начальницького складу податкової міліції, особи рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби; діти (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу кримінально- виконавчої служби, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням обов’язків, непрацездатні члени сімей, які перебували на їх утриманні) з 07.11.2015 року втратили право на пільги.

Особи, які втратили право на пільги, можуть звернутися за призначенням житлової субсидії.

За детальною інформацією звертатися до відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян, управління праці та соціального захисту населення за адресою: вулиця І.Франка, 8, місто Володимир-Волинський, 15-16 кабінети, телефон - 2-47-26.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 09:16
От це правильно
4568 Показати IP 26 Листопада 2015 10:06
діти загиблих або померлих у зв’язку з виконанням обов’язків, непрацездатні члени сімей, які перебували на їх утриманні з 07.11.2015 року втратили право на пільги. Дуже гарно((((
Робітник заводу Показати IP 26 Листопада 2015 10:14
Дуже правильне рішення ! Вони за час роботи " зробили собі пільги " на два покоління вперед ...приблизно як медики. Зарплата маленька ,а живуть так як будь-то зарплата величенька ...
робітни до Робітник заводу Показати IP 27 Листопада 2015 08:35
робітник заводу працює за станком а не в інтернеті це раз. По друге - напиши офіційну заяву по конкретних працівниках, а по третє - знаєш яка в Україні найбільша тварина?????????правильно ЖАБА
Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 10:51
В одних забрали,а віддали іншим.
Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 10:52
Чому ж відразу не напишуть про пільги нацполіції?
Аня Показати IP 26 Листопада 2015 12:19
За які заслуги цим хабарникам пільги і ще не тільки їм, а всій родині. Що доброго вони роблять ,робили чи зроблять для людей. Ми пашемо,живемо за копійки, а ці хабарники живуть вольготно та ще й пільги давай.Скільки ми будемо на цих туніядців робити.На шахту їх хай попрацюють і ще зарплати не дають, а то сидять покабінета тільки водку жруть та баб тискають.
333 до Аня Показати IP 26 Листопада 2015 22:24
тебе мабуть
ВАСЯ до Аня Показати IP 6 Грудня 2015 21:24
Скільки разів та не зустрічала Новий рік,Різдво, Паску з друзями чи рідними, а вони постійно, тому що свято для міліції, як весілля для кобили-голова в квітах а зад в милі.
володя Показати IP 27 Листопада 2015 13:15
Шахтар суши затяжку вугля дав 0 а біжиш в міліцію за допомогою
Ані затисканій Показати IP 28 Листопада 2015 09:58
До Вашого відома, "пашут" коні, а люди працюють. А, до речі, що і скільки Ви на цих "туніядців" напрацювали?