USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Працівники ДКП «Луцьктепло» подорожували за кордон на службових авто

30 Вересня 2015 14:15
Посадовці підприємства ДКП «Луцьктепло» виїжджали за кордон, використовуючи службовий автотранспорт.

Про це під час засідання 78-ї сесії Луцької міської ради повідомив член депутатської групи «Новий Луцьк» Андрій Осіпов, посилаючись на інформацію, надану працівниками того ж ДКП.

Зокрема, згідно із даними депутата, у 2011 році працівники ДКП «Луцьктепло» перебували за межами країни протягом 8 днів, у 2012-му – 23 дні, у 2013 – 83, 2014-му – 27. Всього – 141 день.

Виїзди здійснювали на авто наступних марок: Skoda super elegance (АС 2973 ВС, власник ТОВ «Бріс» ЛТД, орендовано ДКП «Луцьктепло»); Daewoo Lanos ( АА9886КО, власником авто у 2011 році було ТОВ «Райфайзен лізинг банк Аваль», керівник Спихальський Михаль Войцех); BMW 750 (AC0099AM, власник Киричок Валентина Григорівна).

«Постає питання, чи Луцький міський голова Микола Романюк уповноважував службових осіб ДКП «Луцьктепло» виїжджати за кордон? Чим були викликані такі поїздки? Чи проходили інструктаж та контроль особи, діяльність яких пов’язана з таємною інформацією?», - звернувся член депутатської групи «Новий Луцьк» Андрій Осіпов до міського очільника.

Також обранець громади зазначив, що у період з 1 травня 2012 року й по 31 січня 2014 року ДКП «Луцьктепло» користувалось орендованими автомобілями марки BMW Х5 2007 року випуску, RENAULT TRAFIC 2005 р.в., SKODA OKTAVIA ELEGANCE 2009 р.в., DODGE NITRO 2008р.в., FIAT GRANDE PUNDO 2008 р.в., SKODA SUPER ELEGANCE 2011 р.в. AC 2973 BC, БАЗ 21093 2011 р.в., ВАЗ 2103 та заключило низку договорів на оренду транспортних ззсобів MITSUBISHI Lancer 2012 р.в., AVEO Lanos 2013 р.в., CHEVROLET AVEO 2013 р.в., CHEVROLET Laceti 2013 р.в..

«Для яких потреб використовувались ці автомобілі? Чому комунальне підприємство дозволяло собі використовувати автомобілі бізнес-класу та преміум-класу? Чому фірма «БРІС ЛТД» надала для Вашого користування автомобіль безоплатно, і одночасно для потреб комунального підприємства, за завищеними цінами? Чи були ви обізнані із наведеними вище фактами чи можливо санкціонували (схвалювали) їх?», - запитав депутат у Миколи Романюка і попросив у того до завершення пленарного засідання 78-ї сесії дати письмову відповідь на поставлені депутатські запитання.

Однак, на це міський очільник відповів, мовляв, жодних особистих вказівок щодо авто, їх оренди і використання працівникам ДКП «Луцьктепло» не давав. Тож, чи все ж надасть письмову відповідь на цілком логічні запитання обранця громади луцький мер до закінчення сесії, покаже час.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Хлоп Показати IP 30 Вересня 2015 14:38
А якщо час покаже, що до закінчення пленарного засідання міський очільник в усній формі направить обранця громади по напрямку до трьох літер, а у відповідний законодавством термін надасть йому письмову відповідь, чи порушить міський очільник існуюче законодавство?
ЛУЧАНКА Показати IP 30 Вересня 2015 14:41
BMW 750 (AC0099AM, власник Киричок Валентина Григорівна) - Це помилка в написанні прізвища, чи власник є дуже близьким родичем Олександра Киричука, який був директором ДКП «Луцьктепло» ????????? Чому таке бідне підприємство бере в оренду машини такого класу?????????? За такі речі потрібно публічно розстрілювати всіх, хто причетний до таких махінацій!
Смотрящий до ЛУЧАНКА Показати IP 30 Вересня 2015 15:13
Це його дружина, що залишилась на дівочому прізвищі, а призвища в них дійсно подібні. З авто непогано придумали, егеж)))
Анонім до Смотрящий Показати IP 1 Жовтня 2015 21:04
Теща. Сусідка Романюка. Через забор.
Андрій Показати IP 30 Вересня 2015 14:44
Осіпов, пішов би в АТО і показав на що ти здатний.А здатний ти збирати плітки ...Я не є симпатиком Романюкака,але його як і тебе обрала громада.З єдиною різницею,тебе одна виборча дільниця,а його все місто...Повір,виборець дасть належну оцінку йому і тобі...
Олеся до Андрій Показати IP 1 Жовтня 2015 07:20
Цікава порада в стилі "дурак - сам дурак". Критикуєш владу - іди в АТО. Дебілізм, який крепчає
Віктор Показати IP 30 Вересня 2015 14:46
А відповідь буде надана так само як і договір Луцьктепла
Лучанин Показати IP 30 Вересня 2015 14:58
Якщо хоча б 50% зі статті правда то по стає питання - якого Х**А підприємство з мільйонними боргами бере в оренду авто преміум-класу?
ЛУЧАНИН до Лучанин Показати IP 30 Вересня 2015 21:56
В статті правда на всі 100%! В 2011році на тепло прийшли киричуки-рекетири, які їздити на комунальних службових машинах відмовилися і взяли в оренду машини з континіуму. Також їх особисті машини були в оренді, страхувалися, обслуговувалися, ремонтувалися за кошти підприємства. Директор щотижня розписував відрядження в різні кутки країни. Тони бензину списувалися, та романюку і всім депутатам до цього не було діла. Депутат василевський (партія батьківщина) також мав власний автомобіль в оренді підприємства. Сьогодні він вже з романюком болотується від солідарності. А романюку надав в оренду машину артур запотоцький (чоловік начальниці юридичного відділу луцьктепла). Він також болотується в депутати. ДУМАЙТЕ ЗА КОГО ГОЛОСУВАТИ!!!
Витя Показати IP 30 Вересня 2015 15:22
усе кроме прокуратуры СБУ и мера в курсе шо Кирик и Казачек воровали с размахом не в чем себя не ограничивая. чем и завели предприятие в глубокую опу. а то и есть основная причина отсутствия гарячей воды.и возможность отсутствия отопления зимой из за некачественного и несвоевременного ремонта сетей - нет не летом а в сентябре!!!
ОЛЯ до Витя Показати IP 30 Вересня 2015 15:56
Аде зараз Казачек накрала i послала всiх а Стасюк Танiчка ще краде далiбо мало iй .
до віті Показати IP 30 Вересня 2015 16:10
Вітя а по ходу ти не вова часом з газової служби?
МИ до до віті Показати IP 30 Вересня 2015 16:43
А Вітя правду пише!!!!!!!!!!!!!!
не має слів Показати IP 30 Вересня 2015 17:03
І після цього у мера є совість казати що лучани винні що не має гарячоі води,пан Романюк не міг не знати що робиться на комунальному підприємстві,виходить що лучани добровільно матеріально допомагали декільком сім'ям,гарно влаштувалися,а скоро зима,що з опаленням?знову лучани винні.
Артем Показати IP 30 Вересня 2015 21:03
В мене таке враження, що всі хто пише коменти в долі))))) Чому тоді пластир про інших, якщо такі обізнані?!)))) Як мені набридло читати піар статті((((.
до артем до Артем Показати IP 30 Вересня 2015 22:00
ти часом не запотоцький? бо точно в долі, якщо романюку подарував авто.
Юля до Артем Показати IP 1 Жовтня 2015 06:04
А цю iнформацiю злила ГОЛ.БУГАЛТЕР ,БО ЦЮ IНФУ ЗНАЛА ТIЛЬКИ ВОНА.
Людмила Показати IP 1 Жовтня 2015 06:32
Якщо навіть 50% правда, то Осіпов А. молодець, що повідомив про це громаду.Я сьогодні ж направлю інформаційний запит Романюку з цього приводу і 15 жовтня усі члени "Комітету народного контролю" звернуться з аналогічними запитами. А вам, лучани, необхідно з повідомлення Осіпова А. зробити висновки, напраиклад, зверніться кожен до Романюка письмово із інформаційним запитом щодо даних фактів та і Романюк відчує , що з нього питає ГРОМАДА і змушений буде реагувати. А то витходить, Осіпов А . воює, в інші коментують його вчинки.
Саша Показати IP 1 Жовтня 2015 08:55
Ребята вы просто гоните.предприятие Работало понимаете работало.а сейчас Не работает .И нехер Вам искать проблему в шкодах и бмв.это легче всего.Осипов если ты такой умный возглавь Луцк тепло и работай а не ищи какю-то херню за 2011год.противно читать ей богу.примитивщина для лохов
Олекса до Саша Показати IP 1 Жовтня 2015 10:20
Романюк і Констиніум поставили на Луцьктепло і Луцькводоканал своїх людей. і повільно висмоктують з цих підприємств гроші, доводять їх до банкрутства. Руйнують підприємства, що належать лучанам! Було б добре, якби такі як Осіпов ставали керівниками комунальних підприємств. Було б більше порядку і кориснті для міста. Але цього надаль при нинішній владі не буде, бо у Романюка і Констиніума задача пограбувати лучан, а не розвивати місто.
олександр Показати IP 1 Жовтня 2015 11:29
Осипов молодец!!!
Дорошенко Агата Показати IP 1 Жовтня 2015 18:13
та я вас прошу, шановні, хто тут коментує. Ви подивіться на чому їздять члени "Нового Луцька" навіть якщо авто в них "своє" то за які гроші куплене ?! Яка на біса різниця службове авто чи власне, одна шарашкіна кантора,. А "Новий Луцьк" вчасно купив собі Осіпова для "атвода глаз" поки він одних одіозно викриває, інших тихенько прикриває ...