USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Пустовіт сплатив 609 тисяч застави і вже на волі

26 Січня 2015 15:49
Підозрюваний в отриманні хабара заступник голови Рівненської обласної держадміністрації Тарас Пустовіт вніс 609 тисяч гривень застави і вийшов на волю з Рівненського слідчого ізолятора.

Про це в понеділок повідомив представник прокуратури Рівненської області, - інформує Українська правда з посиланням на "Українські Новини".

З його слів, Пустовіт вніс заставу на рахунок Апеляційного суду Рівненської області 21 січня.

Відповідно до закону, якщо протягом 60 днів від дня рішення суду про взяття підозрюваного під варту він буде виконувати всі вимоги слідчого і не буде порушувати режим, застава повертається в повному обсязі.

Як повідомлялося раніше, Апеляційний суд Рівненської області збільшив заставу для Тараса Пустовіта до 609 тисяч гривень.
Прокуратура Рівненської області просить суд збільшити розмір застави за його звільнення з-під варти до мільйона гривень.

Рівненський міський суд 14 січня ухвалив взяти під варту підозрюваного в отриманні хабара Пустовіта.

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Чугунніков відсторонив Пустовіта від виконання обов'язків.

Нагадаємо, що працівники управління Служби безпеки України в Рівненській області ввечері 11 січня затримали заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації за підозрою в отриманні хабара.

Нагадаємо, Тарас Пустовіт є молодшим братом колишнього голови Волинської облдержадміністрації Григорія Пустовіта.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Толя Показати IP 26 Січня 2015 15:51
Оце так Закони у нас!
люся до Толя Показати IP 26 Січня 2015 16:23
Закони - одне, а звідки ГРОШІ такі? Зарплата?
Угу Показати IP 26 Січня 2015 15:55
Г*вно і у воді не тоне і в вогні не горить!
банкір Показати IP 26 Січня 2015 15:55
проценти на заставу заплатять?
... Показати IP 26 Січня 2015 16:10
а звідки у нього ці гроші??? братік позичив?
аяяй до ... Показати IP 26 Січня 2015 16:48
та певно вже давно хабарі бере а тільки зараз попався
аяяй Показати IP 26 Січня 2015 16:17
нічого немає в людини святого.скільки наших солдатів гине .а чиновники й далі живуть як ні в чому не бувало і немає для них війни
Волинь Показати IP 26 Січня 2015 16:36
Добре, що інформагенства пишуть про тих депутатів-перевертнів. Наш гриша кандидат дуже багато розказував про порядність, але чомусь від позору за брата не застрелився . То де та порядність ?
Ирен Показати IP 26 Січня 2015 16:43
Який позор? Що в них осталось від людського-це звірі і всі ж такі ворюги.А ви хочете ще щось від них. О Господи
Анекдот Показати IP 26 Січня 2015 17:36
- За що тебе посадили? - За хабар. - А як же тебе випустили? -За хабар.
Анонім Показати IP 26 Січня 2015 22:57
А чому повертати дурне законодавство хай би це була плата за комфортно перебування в дома а не СІЗО зараз ляже на лікарняне потім тиждень походить і забере заставу
Анонім Показати IP 27 Січня 2015 09:13
Пише коменти два чоловіка і щасливі.