USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Реальна зарплата волинян зменшилася майже на 20%

27 Березня 2015 13:30
Реальна зарплата волинян, як і зарплата українців у інших областях України, у лютому 2015 року у порівнянні з лютим 2014-го, зменшилася. Про це повідомляє «Європейська правда».

Зокрема дохід мешканця області знизився на 18,7%.

Цікаво, що показники Волині – не найгірші.

В Луганській області, наприклад, спад заробітної плати становив 33,9%, Херсонській – 21,5%, у Київській – 21,1%, Харківській – 20,9%, Житомирській – 20,6%, Рівненській – 20,5%, Кіровоградській – 19,7%.

Також зменшилася зарплата в мешканців Тернопільської області – на 19,5%, Закарпатської та Чернівецької – на 19,1%, Дніпропетровської – на 18,5%, Сумської та Івано-Франківської – на 18,4%, Одеської – на 18,1%, Черкаської – на 17,6%, Хмельницької – на 17,2%, Вінницької – на 17,1%, Донецької – на 13,6% і в Києві – на 13,5%.

Середня заробітна плата штатних працівників в Україні в лютому порівняно з січнем зросла на 5,2%, порівняно з лютим-2014 – на 13,2% і становила 3,633 тисяч гривень.

Як відомо, реальна заробітна плата в Україні в грудні 2014 року зменшилася на 13,6% порівняно з груднем 2013 року, тоді як в порівнянні з листопадом 2014 зросла на 10%.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини писало про те, що деякі підприємства в області платять зарплату менше «мінімалки».

Також цікаво, що, згідно зі статистичними спостереженнями, на Волині жінки працюють нарівні з чоловіками, але заробляють менше.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 27 Березня 2015 13:33
у кого зарплата у гривнях, то зменшилась вона в три рази
лучани до Анонім Показати IP 27 Березня 2015 13:49
Картопля та мясо не подорожчали в три рази. Так само і ком послуги.
Анонім до лучани Показати IP 27 Березня 2015 14:35
якщо оцінювати життя тільки картоплею і м`ясом, то можна сказати,що нічого не змінилося, але це життя тварин, а ми все-таки люди, хоча припускаю,що можливо, хтось ще з дерева не зліз
Анонім до лучани Показати IP 27 Березня 2015 15:53
Компослуги ??? А газ хіба не у три рази ? А у міжсезоння навіть у ШІСТЬ !
Анонім до Анонім Показати IP 28 Березня 2015 00:56
газ виросте в ціні із 1 квітня.
Штефан, Луцьк Показати IP 27 Березня 2015 13:36
Може так треба! Нічого страшного! Перетерпимо!
я до Штефан, Луцьк Показати IP 27 Березня 2015 20:00
Підтримую, потерпимо.ТАК ТРЕБА !!! Все йде в правильному напрямку.Порошенко і Яценюк молодці !!!
шок Показати IP 27 Березня 2015 15:06
Слухайте, "Європейська правда" ? ви де це моніторили ціни і зарплату? 18.7 % - це ж треба так вирахувати. ви в магазини сходіть і зарплату пересічного жителя запитайте, і пенсіонера, і безробітного, і студента. а не в Києві на Хрещатику у бізнесменів і депутатів. Народ - за межею бідності.
вау до шок Показати IP 27 Березня 2015 15:19
А "Європейська правда" тільки зарплату Коломойського знає!:)))
213 Показати IP 27 Березня 2015 15:48