USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Скільки заробляє начальник луцьких патрульних

29 Квітня 2016 09:46
Новопризначений начальник патрульної поліції Луцька Олександр Вовченко, який із 20 квітня приступив до виконання обов'язків, заробив у 2015 році 63,5 тисячі гривень.

Про це сказано у декларації про майно та доходи правоохоронця, яку "Конкурент" одержало у відповідь на запит.

Ще 21,3 тисячі гривень доходу записано на членів сім'ї Вовченка. Ці кошти внесені до графи "інші види доходів".

Жодної житлової нерухомості та транспорту у декларації головний патрульний Луцька не зазначив. Щоправда, дружина правоохоронця має у власності гараж.

Нагадаємо, представлення новопризначеного керівника патрульної поліції Луцька особовому складу відбулося 20 квітня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ого Показати IP 29 Квітня 2016 10:05
побрийте його. стидоба чи може бути таким лохмандеєєм поліцейський тим більше НОВИЙ
відповідь до ого Показати IP 29 Квітня 2016 11:19
в цьому і різниця, що НОВИЙ. по всьому цивілізованому світі борода чи волосся не заважає поліцейським добре виконувати свої обов'язки, а ти як стара баба на ринку, аби поговорити.
до лучанин до ого Показати IP 30 Квітня 2016 06:57
Щоб стати надійним поліцейским-захищати людей від бандитів пістолета і форми недостатньо .- треба я*ц* залізні мати-це основне.!!!!!
лучани Показати IP 29 Квітня 2016 10:06
Людина повинна дивитися скільки вона заробляє, а не дивитися на чужі зарплати.
правда до лучани Показати IP 29 Квітня 2016 10:41
якщо ти станеш публічною особою, і згідно закону заповниш декларацію про доходи, ми із задоволенням подивимось на твої доходи та видатки... а зараз, ховай їх куди хочеш, ніхто не цікавиться твоєю платнею, і так знаємо, що вона низька...
ната Показати IP 29 Квітня 2016 10:37
красунчик....мм.мм
Лучанин Показати IP 29 Квітня 2016 15:36
Нехай краще покаже що він зробив на цю зарплату, скільки злочинів розкрив він чи його підопічні!!!!!!!!
до лучанин Показати IP 29 Квітня 2016 17:09
Після свят всіх поголити -помити- побрити -постригти під Котовского -відати на руки трембіти. Тоді це буде нова поліція а так нема поки різниці. Головне почати з понеділка стригти-брити а трембіти привезуть на шикуваня біля готелю Лучиск.
Катерина до до лучанин Показати IP 2 Травня 2016 11:26
Це брєд!