USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Тарифи на тепло у багатоквартирних будинках в цьому сезоні

4 Жовтня 2015 22:00
Тарифи на тепло у багатоквартирних будинках в цьому сезоні будуть утричі вищими, ніж торік. про це йдеться у сюжеті ТСН.

Це - в середньому по Україні. І навіть якщо пам’ятати про стрибок курсу валют - і подорожчання енергоносіїв - дуже вже хочеться перевірити: чи справедливу плату нам нараховують за опалення у квартирі.

Поки нові платіжки не прийшли, тариф можна подивитися на сайті НКРЕ - у постанові від 31 березня 2015 року затверджені ціни для 170 постачальників тепла. Це більшість, але не всі, які обслуговують українців.

Нагадаємо, протягом тижня у квартирах лучан має з'явитися гаряча вода.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що тарифи на гарячу воду можуть бути настільки високими, що лучанам самим захочеться її вимкнути.

Зокрема, йшлося про те, що мешканці обласного центру переплачують за гарячу воду третину її вартості.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: РЕАЛЬНА ВАРТІСТЬ ГАРЯЧОЇ ВОДИ У ЛУЦЬКУ: КОМУ ЙДЕ «ЗАЙВИХ» 30% З КИШЕНЬ МІСТЯН

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
нас ......... Показати IP 4 Жовтня 2015 23:08
а ми крэпчаем
Анатоль_ Показати IP 4 Жовтня 2015 23:41
спасібо нашій владі!
303 до Анатоль_ Показати IP 5 Жовтня 2015 09:51
Це не моя влада, вони самі себе обрали.
Анонім до 303 Показати IP 5 Жовтня 2015 10:25
Звиняй, но ти або скакав на майдані, або був його прихильников, но не активним противником. Тому і отримуй те, що заробив.
303 до Анонім Показати IP 5 Жовтня 2015 11:15
переказував і переказую гроші на схід, людям що борються з режимом - це щодо противників і прихильників влади.
лучани Показати IP 5 Жовтня 2015 08:13
"Спсибі" кремлівській агентці Тімашєнці за кабальний газовий пакт з Путлєром. Тепер будемо дружно кричати Юля-Юля від холоду.
Анонім до лучани Показати IP 5 Жовтня 2015 09:55
Спасибі померанчевій воровці, яку Путін взяв за зябри тим, що в Росії проти неї відкрите уголовне впровадження. А чому взяв за зябри? Тому що вона разом з Ющенко котили і тоді бочку проти Росії. Чи в тебе пам'ять коротка?
УКПАВ Показати IP 5 Жовтня 2015 10:11
Тимошенко зробила такі тарифи через прохання Заходу. Тому зараз цей Захід повинен компенсувати населенню все подорожчання, Ніхто не збирається платити по дорогих тарифах.
Анонім Показати IP 5 Жовтня 2015 10:11
А ми не будемо платити,бо у нас нема таких доходів, ні пенсій, ні зарплати. Будете вимикати тепло, а грітися будуть тільки багачі, а ми позамерзаем.так і буде.Ці 100 грн,якщо добавить нам влада ми у заплатимо за підищення цін на тепло і все інше.Щб вони жили на 1000 грн пенсії і їх діти та внуки.Гсподи,де ти там? ЗглЯнься на нас рабів
лучанка Показати IP 5 Жовтня 2015 10:14
От і думайте за кого голосувати на місцевих виборах.теперішня влада довела народ до рівня бомжа.
Хрен собачий Показати IP 5 Жовтня 2015 11:37
Та скільки там тієї зими. Пережили комунізм, переживемо капіталізм, а вкрайньому випадку можна паркет в квартирі позривати, та й топити десь посеред залу, а як закінчиться паркет, то хмизу з парку натягати, чи соломи з навколишніх сел Луцького району. Безвихідних ситуацій не буває. :)
ХХХ Показати IP 5 Жовтня 2015 12:38
А чого чекати? Знов на майдан, там гріють, кормлять, і на війну відправити можуть. Нема проблем. Треба реально розуміти, що люба революція то добре не простим людям, а владі, чи вона помаранчева, чи Гідності, наслідки ті самі - простим людям не краще.
Коля Показати IP 5 Жовтня 2015 13:40
Не в Майдані справа, а у владі,яка постійно береше і робить людей і так бідних жебраками. Нехай собі візьмуть ту мінімалку чи пенсію і заплатять за все.
987 Показати IP 5 Жовтня 2015 13:48
А чого чекати? Знов на майдан, там гріють, кормлять, і на війну відправити можуть. Нема проблем. Треба реально розуміти, що люба революція то добре не простим людям, а владі, чи вона помаранчева, чи Гідності, наслідки ті самі - простим людям не краще.
Andrij Показати IP 5 Жовтня 2015 21:41
Stavte bojler i korustyjtesja, vutra4ajte energonosii ekonomno, z rozymom.I Vse bude gut !!!