USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку дорожчає тепло та гаряча вода

1 Червня 2016 15:31
Члени виконкому затвердили нові тарифи на тепло від комерційних котелень.

Відповідні рішення були прийняті сьогодні, 1 червня, під час чергового засідання міськвиконкому.

До Луцької міської ради звернулися ТзОВ «Теплосервіс-Луцьк» та ДП «Ремонтний завод «Мотор» з проханням дозволити коригування діючих тарифів на теплову енергію та газ. Заявники мотивують це тим, що таким чином тарифи будуть приведені до економічно обґрунтованого рівня у зв’язку із підвищенням вартості природного газу для потреб опалення населення, електроенергії, води, заробітної платити, зменшення розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування згідно змін у Податковому кодексі до 22 відсотків.

Водночас вартість теплової енергії для опалення нежитлової частини (для потреб інших споживачів) знижується по причині зменшення ціни на газ природний для інших споживачів.

У плановому тарифі скориговано складову витрат «паливо», «електроенергія» та заробітна плата відповідно до підвищення розміру мінімальної заробітної плати з 1378 до 1450 гривень, також враховано зниження рівня єдиного соціального внеску з 37,06% до 22%.

Так, ТзОВ «Теплосервіс-Луцьк» обслуговує житловий будинок на вулиці Олеся Гончара, 3. З 16 червня скориговані тарифи на теплову енергію, що виробляється товариством з обмеженою відповідальністю «Теплосервіс-Луцьк», для надання послуг з опалення для населення становитимуть 1,219 тисячі гривень за 1 Гігакалорію (без ПДВ), а для інших споживачів в розмірі 1,323 тисячі гривень за 1 Гігакалорію (без ПДВ).

Скориговані тарифи на надання послуг з постачання гарячої води для будинку на вулиці Олеся Гончара, 3 для населення затверджене в розмірі 67 гривень за 1 кубічний метр (без ПДВ), а для інших споживачів в розмірі 77,94 гривні за 1 метр кубічний (без ПДВ).

Іншим рішенням члени міськвиконкому затвердили скоригований тариф на теплову енергію, що виробляється ДП «Луцький ремонтний завод «Мотор» та реалізовується державному комунальному підприємству «Луцьктепло» для надання послуг з теплопостачання: для населення у розмірі 1,429 тисячі гривень за 1 гігакалорію (з ПДВ); для інших споживачів у розмірі 1,450 тисячі гривень за 1 гігакалорію (з ПДВ). Таким чином, для населення тарифи підвищаться на 79%, а для інших споживачів зменшаться на 12 %.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Пересiчний Показати IP 1 Червня 2016 15:43
Отлiчна новина!
Лучанка Показати IP 1 Червня 2016 15:50
Вже зовсім з глузду поїхали.Хто ж вам буде платити ? Люди не можуть оплачувати існуючи тарифи,а ці козли все підвищують. Коли вже нажретесь.Таке враження що всі втратили здоровий глузд.Ото ж живемо "по новому". Тільки людей жалко ,які віддали своє життя за цих ділків.
SS до Лучанка Показати IP 1 Червня 2016 19:49
Буде ще гірше але не довго десь років з 25, забагато населення в місті хочуть таким чином зменшити...1966 яке було гарне місто Луцьк і місця всім вистачало бо було 150 000 мешканців
лучани Показати IP 1 Червня 2016 15:54
За все потрібно платити по чесному.
Ілля Показати IP 1 Червня 2016 16:10
Св*лочі. За кого ми голосували? Він хоч якісь інтереси лоіює чи йому все кудась
Олег до Ілля Показати IP 1 Червня 2016 17:33
за камсамольца колю та його банду! тепер маємо а це б*дло ще людей з квартир висіляє!
Олег до Ілля Показати IP 1 Червня 2016 17:44
за свол*чей!
ООО до Ілля Показати IP 1 Червня 2016 19:29
Ту нечисть нерозумну яка голосувала за комуняцького казнокрада треба на сухі гіляки! дістали вибирають вони, а хити в таких умовах гоноциду усім!!!
Жанна Показати IP 1 Червня 2016 16:11
і зараз будуть забирати квартири бо люди не можуть заплатити такі суми роботи ж не дає а самі всиджуються в кабінетах і мають віли
Правда Показати IP 1 Червня 2016 16:12
Скільки люди ще будуть терпіти це знущання.???Таке враження що народу на все.........
Олег до Правда Показати IP 1 Червня 2016 17:35
коментар було видалено
Петро Показати IP 1 Червня 2016 17:17
Так знущається влада з людей. Розкзують казочки в Європу йдемо але ж люди не мають за що їсти купити одяг якби не гуманітарка то половина б ходили б у дірочках.Жах влада. Всім начхати на людей. Гройсман навіть не вийде до людей і не запитає як ми живемо на 1000 грн. в місяць те що він витрачає за 1 годину
осбб Показати IP 1 Червня 2016 17:18
все правильно, ще треба субсидій побільше скасувати, привикли жити на халяву.
ббсо до осбб Показати IP 1 Червня 2016 17:47
ти видно коляна ж**олиз, або лакауш з того самого корита що ті вир*дки!
таня Показати IP 1 Червня 2016 17:29
Здуріли!!!!
наод Показати IP 1 Червня 2016 17:38
коментар було видалено
старий Показати IP 1 Червня 2016 17:42
як казав Никита Сергеевич -П Е Д Е Р А С Т Ы ! ганьба таким херовныкам!!
40a Показати IP 1 Червня 2016 19:44
slava maidanu, davno treba bulo ce zrobyty! yanyk tormozyv, treba bulo chavyty ranishe tyh hto na halyavu vid rosii gaz otrymuvav!