USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку на третину подорожчає водопостачання і водовідведення

3 Липня 2015 10:42
З вересня за воду лучани платитимуть на 30-40% більше. Подорожчання анонсував директор КП «Луцькводоканал» Іван Корчук під час засідання тимчасової контрольної комісії міської ради щодо захисту прав споживачів при встановленні тарифів на житлово-комунальні послуги сьогодні, 3 липня.

З його слів, з вересня тариф на водопостачання та водовідведення підвищиться на 30-40 відсотків. Платіжки з новими сумами лучани отримають вже у жовтні.

Ріст тарифів, пояснив Іван Корчук, зумовлений ростом податків, екологічного збору, плати за спец водокористування.

«Електроенергія росте щомісяця. Може, варто було б змінити тарифи для підприємств, які надають послуги населенню, аби тарифи на електроенергію були хоча б такі як для населення», - зауважив директор КП «Луцькводоканал».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Бух Показати IP 3 Липня 2015 10:44
Зараз 1м.куб 8,42.Буде - 11,78. Всі зранку на Стир - так дешевше.
Лучанин до Бух Показати IP 3 Липня 2015 11:03
8,52 грн. за 1 м.куб.
водонос Показати IP 3 Липня 2015 10:52
пжити по - новому, тобто за новими тарифами....
75765 Показати IP 3 Липня 2015 10:57
Який наш народ терплячий...
терплячий до 75765 Показати IP 3 Липня 2015 11:09
Народ буде терплячим до середини листопада місяця,коли прийдеться по НОВОМУ платити за комунпослуги.Зараз літом воно не так відчутно,а як настане опалювальний сезон тоді народ зробить правильні висновки.
777 до 75765 Показати IP 3 Липня 2015 11:11
а ви їх дустом ще не пробували?
лучани Показати IP 3 Липня 2015 11:17
Нічого страшного. Будемо економити. Будем душ приймати замість ванни.
Іван Гонта до лучани Показати IP 3 Липня 2015 11:46
Звичайно, нічого страшного)) Ще трохи і без одягу ходити будемо, забудемо яка на смак нормальна їжа - ми ж економимо. "Дуже хороший" вихід із ситуації: економити.
Мадама до лучани Показати IP 3 Липня 2015 11:52
І ви думаєте цього буде достатньо?!)))
123 до лучани Показати IP 3 Липня 2015 14:10
душ з дощу єкономніше!!
Вчитель Показати IP 3 Липня 2015 11:37
Так то воно так,але щоб дожити до 21ст. і опинитися в повній ж*пі,то це просто жах!
Сало Показати IP 3 Липня 2015 11:57
Та заї.али вже всіх тими тарифами, скільки можна "душити" людей, свій рідний народ. Дайте нормальну мін. зарплату, а тоді робіть всяку ху.ню. СКОТИНЯКИ...
свг Показати IP 3 Липня 2015 12:00
водоканал планує взяти кредит під реконструкцію.ось і відповідь на підвищення тарифів.
Лучанин до свг Показати IP 5 Липня 2015 12:55
Луцьктепло вже взяло кредит, наступний водоканал. Це підприємства, які в швидкому часі стануть банкрутами і виявляться власністю єрємєєва. Ось тоді тарифи стануть для лучан непідйомними. А хозяїн панькатися не буде, швидко боржників на вулицю повикидає. СЛАВА НАЙКРАЩОМУ МЕРУ РОМАНЮКУ і довгого віку, аж до жовтня 2015 року.
123 Показати IP 3 Липня 2015 12:04
У європі митися є нормою, а у нас буде розкіш.
Лучанка Показати IP 3 Липня 2015 13:06
У нашій країні "жити" розкіш......
Хлоп Показати IP 3 Липня 2015 13:10
Всім власникам приватних будинків можна готувати по 5000 грн на комуналку на зимовий період. Ура таваріщі!
Ксеня Показати IP 3 Липня 2015 14:50
ЦЕ ПІПЕЦЬ,,,,,,,