USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

У мережі показали, в якому будинку живе очільник луцької дитячої лікарні

10 Лютого 2016 10:15
Фото будинку, в якому мешкає Генеральний директор Волинського обласного дитячого територіального медичного об'єднання Григорій Ващилін, з'явилися в інтернеті.

Активісти волинського осередку “Антикорупційного руху” Валентина Наливайченка пов’язують факт зведення будинку з незавершеним будівництвом перинатального центру.

“Виявляється доступ до розподілу бюджетних коштів на будівництво (а це щороку були мільйони гривень) має Григорій Ващилін. Має та й має. Цей факт нікого б не здивував, якби не невеликий палац, що виріс в селі Липини на вулиці Богуна за якихось 800 метрів від лікарні. У цьому будинку він мешкає з громадянською дружиною Зінаїда Гнатюк і напевне ділянка оформлена на неї. У цьому будинку “ночує” позашляховик “Тойота Ленд Крузер”, який можна бачити на парковці біля лікарні. Пересувається цим автомобілем Зінаїда Гнатюк”, – кажуть активісти.

“Просимо прокуратуру та міліцію Волині перевірити, за які кошти зводився цей будинок. Наразі волинський осередок “Антикорупційного руху” направив запити в відповідні органи, аби отримати інформацію про власника ділянки, на якій стоїть будинок. Також звертаємося до волинян. Якщо Ви маєте інформацію про незаконні дії Григорія Ващиліна, надсилайте інформацію на електронну скриньку [email protected]”, – закликають мешканців області.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
прокурор Показати IP 10 Лютого 2016 10:16
Ср*в він на ваші розслідування як і я
Микола до прокурор Показати IP 10 Лютого 2016 11:13
Назватись Антикорупційним рухом і мочити чесних людей і конкурентів! Щось про вас ніхто не чув ані на майдані, ані при януковичі. ЗАКАЗУХА!!
я Показати IP 10 Лютого 2016 10:28
В Украіні для мене справедливість настане тоді коли такі от апартаменти розвалить бульдозер До того справедливість не існуватиме а це все що показуха Хто які будинки має ми і так знаєм
лучани Показати IP 10 Лютого 2016 10:44
На зарплату в 3500 ₴ збудував маєток.
волинянин Показати IP 10 Лютого 2016 10:46
а чим займається синочок ващиліна
Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 10:46
Здається ця жіночка давно займається бізнесом, то в чому корупція? А ще цікаво подивитися де живе голова "Антикорупційного руху" Валентин Наливайченко ...
Ася Показати IP 10 Лютого 2016 10:49
От до чого ми докотилися.Як говорять бандити про людей,які хочуть щось змінити у нашій корумпованій по вуха державі.А так зробити,щоб він зник з землі цей будинок і ти прокурор будеш с,,,,ти,як ти написав. А суд людський скоро наздожене вас усіх-це точно.Вигнати цього хабарника з роботи і все.Це буде щось маленьки,що ви можете зробити
))))) до Ася Показати IP 12 Лютого 2016 09:56
І поставити тебе на посаду чесну святу недоторкану хвору на голову людину. Вже довів суд людський до того стану в якому живемо! Чесні святі й голодні бля*ь.
знаючий Показати IP 10 Лютого 2016 11:01
Ващилін до будівництва перинатального центру ніякого відношення не мав А ця компанія організована власником цього сайту. Почалась торгівля посадами. Недовго музика грала.
Микола Показати IP 10 Лютого 2016 11:06
В цивілізованих країнах справедливість визначає суд! а ламати не будувати, схоже ви здатні тільки руйнувати. Краще б написали про несправедливість і деспотизм начмеда Гагаловської Людмили Аркадівни.
бєлка до Микола Показати IP 10 Лютого 2016 13:48
Нєужелі? - Так судді живуть в таких же "наколядованих хатинках".
Провізор Показати IP 10 Лютого 2016 11:28
Зінаїда Гнатюк власниця мережі аптек астрон, яка функціонє більше 15 років. Як Ви думаєте чи можна на такий період з таким бізнесом заробити якийсь капітал!?
Анонім до Провізор Показати IP 10 Лютого 2016 19:12
Звичайно можна за такі кошти як в пані Зінаїди збудувати не один такий палац, тому що діяльністю відкатів ця пані займається вже довгі роки . В поліклініці № 1 м Луцька не знаю як зараз, але більше 10 років тому на четвертому поверсі була аптека Астрон ціни в якій були набагато більші ніж в інших аптеках і багато лікарів направляли в цю аптеку хворих в обов"язковому порядку , так що з такими цінами як в цих аптеках - це ще скромна хатинка.
яяя Показати IP 10 Лютого 2016 11:45
А в селі Іванчиці Рожищенського р-ну садибу Ващилінську не бачили?Навкруг бідняцькі хатинки, а там зо два гектари огороджено, і - хата, лісок, садок, гараж, якісь цистерни!За який ікс?На зарплату лікаря?!
Бандура до яяя Показати IP 10 Лютого 2016 12:36
Це та що при виїзді з Іванчиць на Буків з правої сторони дороги?
яяя до Бандура Показати IP 10 Лютого 2016 15:55
вона сама
123 Показати IP 10 Лютого 2016 12:01
Красти гроші у хворих дітей- це бізнес???!!! Ця сволота просто ох...ла, давно їх мочити пора. Хай відповідають за свої вчинки бізнесмени х...ві.
Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 12:09
Де фото будинку Сидора? Де фото будинку Духневич? Де список прислуги сім"ї Духневич? Де список прислуги сім"ї Сидора? В
1 до Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 13:49
І знову той самий злобний троль з ніком Анонім. На зарплаті?
Анонім до 1 Показати IP 10 Лютого 2016 18:45
Да, на зарплаті, хабарів же як тобі не носять? А шо нітак?
Олеся до Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 20:26
Якщо подивитися на теперішні зарплати та порівняти із цінами на життя (хоча б на ком.послуги), то усі ми з вами є хабарниками і корупціонерами. Оскільки зарплати в 1400-2000 грн не те, що на харчі,а й на комуналку не вистачить....З такою тенденцією правоохоронні органи можуть зайнятися будь-ким із нас, оскільки існування на оцю МІЗЕРНУ зарплату може викликати сумніви у органів...Так що була б людина, то статтю під неї підгонять....
))) до Олеся Показати IP 12 Лютого 2016 10:00
Ти найрозумніша людина серед цих всіх знедолених і обділених хабарами людей. Дякуєм тобі,що хоч в тебе є свідоме бачення ситуації яка склалась в державі
Анонім до 1 Показати IP 10 Лютого 2016 23:10
А ти не з її аптеки випадково?де синок керує?біля приймального
Олександр до Анонім Показати IP 18 Лютого 2016 08:43
Якщо батьки займають керівні посади, то дітям потрібно вибиратись за кордон чи ще кудись? Це на рахунок керування аптекою чи ще чимось
валентина Показати IP 10 Лютого 2016 12:13
ви перевірте не тільки Ващиліна, який вже написав заяву за власним бажанням, а й чинних керівників такого рангу
Правда Показати IP 10 Лютого 2016 12:15
Готують для бувшого голови облради Вітера В. посаду, бо Сидор виявився йому не по зубам, а Ващилін не погодився добровільно уступити, от і появився замовний "антикорупційний рух". Тепер так "завойовують" посади "демократи".
78 Показати IP 10 Лютого 2016 12:16
Добре знаємо що в таких будинках і ще більших живуть багато бідних лікарів нашого міста. Ті які мусять брати, бо зарплата маленька. Хоча більшість із них зовсім не беруть грошей із зарплатної картки на прожиття, а тримають її так щоб використати при нагоді на шопінг. Пропоную показати як вони живуть, у яких будовах, наприклад Ващенюк, на "Волинських новинах".
777 до 78 Показати IP 10 Лютого 2016 12:42
або діткам віддають на "мєлкіє расходи"
Віра Показати IP 10 Лютого 2016 12:33
Треба в такі хороми заселити сім'ї загиблих бідних хлопців, які захищали ті д*пи злодійські, бо більшість таких хатинок збудовані не за кровно зароблені, в основному то злодіякі, які використовують службове становище.
волинянка Показати IP 10 Лютого 2016 12:41
У таких будинках живуть не тільки бідні лікарі, а й багато бідних обранців та захисників народу, керівників міста та області, бідних митників і їм подібних немитників!
Заробітчанин Показати IP 10 Лютого 2016 13:36
А ще в таких будинках живуть люди які роками горбатились в Португалії і Чехії { як напр я} 222222222222228888888
Медик Показати IP 10 Лютого 2016 13:52
А довкола, на ліпінському полі, у Струмівці, Грараджі, Зміїнці, Тарасовому та інших місцях маєтки чесних платників податків - підприємців-єдинщиків. Не там риєте - головних лікарів одиниці, а неплатників податків тисячі. А саме з податків має бути і гідна зарплата і безкоштовна медицина.
ВРАЧ Показати IP 10 Лютого 2016 14:16
А коли вже Сидор свалить з обл лікарні.Вже пора і йому віддихнути!!!
до медика Показати IP 10 Лютого 2016 15:12
а в тебк також така хатинка??? за зарплату???
Волинянин Показати IP 10 Лютого 2016 15:45
Шановні активісти хочете від працьовувати зароблені гроші починайте з Гунчика і закінчуйте сільським головою який не один на Волині за державну зарплату вистроює котеджі а лікарі заслуговуть подяки
Тарас Чурило Показати IP 10 Лютого 2016 16:42
І все це на одну лікарську зарплату:)
до волинянина Показати IP 10 Лютого 2016 16:52
а тобі хто платить чи може амфітаміном приторговуеш в тій аптеці???
Юлія Парій Показати IP 10 Лютого 2016 17:56
Непогана хатка, мабуть скаже що гроші батьки дали, чи дружина багато заробляє
Небайдужа Показати IP 10 Лютого 2016 18:49
А як поживає очільник луцького пологового будинку,за тиждень провідала в дитячій обласній лікарні двох матусь з діагнозом золотистий стафілокок привезений з роддому, одне з діток в дуже важкому стані, про матусь годі й казати. Будуються на сльозах і сплять спокійно і просять не піднімати паніки
Лікар Показати IP 10 Лютого 2016 19:26
Сидор взагалі мільйонер.але поділився з правим сектором.самообороною і тп ітд тай далі бабло стриже старий пердун.
111 Показати IP 10 Лютого 2016 19:49
всіх не рівняйте під одну колійку, є люди які десятками років будують, і роблять ремонти своіми руками, всією сім'єю !!!! не має різниці на ліпінському полі чи боголюби ! всі хто при владі, всі багаті!
Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 22:22
За зарплату лікаря, навіть керівника, такого палацу не побудувати(
Шурик Показати IP 10 Лютого 2016 23:00
А якже його квартира на соборності 1а??? Чи вже продав?
Dr.dred Показати IP 12 Лютого 2016 00:00
Кляті злодюги, горіти в пеклі їм за їхні діяння. Судити Бог їх буде а не ми, від того суду не відкупляться.
Зав Показати IP 12 Лютого 2016 07:52
Яким би вона бізнюком не була,все рівно не звела б таких хоромів. Або не платила податки,або гроші вкрадені з центру. Сволочі на людському горі.
лікар Показати IP 12 Лютого 2016 09:25
Але ж його не посадили, а звільнився за власним бажанням. Крім Луцька і Іванчись в нього ще три хати біля Луцька і квартири в місті Нажився на дитячих слозах і болі. А керівництво медицини та правоохоронна система мовчить бо сина судді хабарника Барчука взя на роботу юристконсультом. От Вам і кругова порука
Луцьк Показати IP 12 Лютого 2016 09:51
Навіщо взагалі писати і викладати такі статті? За воздухом йому жити? Всі брали і будуть брати хабарі. Людина високослужбовець. Дослужитись до такої посали немало треба спочатку ЗРОБИТИ, ВИВЧИТИ, а потім брати. Таке враження, що якщо працюєш в бюджетній сфері маєш на хліб відкладати копійки і тим хлібом ділитись з бездомними. Харить вже оце слухати.... Антикорупція бл*ть... Самі хочуть до кормушки добратись і створюють всілякі організації.