USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Як волинянам розібратися з новими рахунками за газ. ІНСТРУКЦІЯ

23 Листопада 2015 17:43
У грудні споживачі природного газу Волині отримають рахунки нового зразка з розрахунками за використане паливо у листопаді,– інформують у прес-службі «Волиньгазу».

Запорукою коректного розрахунку плати за спожите блакитне паливо є вчасне надання показань лічильника газу. Обчислення розміру плати для кожного споживача здійснюється автоматизовано, виходячи з наявних показань лічильника станом на перше число місяця. Відтак, вчасна передача інформації про обсяги спожитого енергоресурсу значно мінімізує можливість помилки або неточностей при розрахунку оплати.

Процедура подачі показників газових лічильників:

Cпоживачі самостійно знімають показники своїх лічильників станом на перше число кожного місяця та подають у газову компанію (Луцьк, вулиця Івана Франка, 12). Це можна зробити будь-яким зручним для Вас способом:

1. Зареєструвавшись в Особистому кабінеті на сайті.

2. Зателефонувавши до Контакт-центру за номером: (0332)280-104.

3. Написавши листа на електронну пошту [email protected].

4. Надіславши показники лічильника СМС-повідомленням на номери: 067-364-7-104 та 050-384-7-104.

Текстове повідомлення повинно мати наступний вигляд:

«0200xxxxxx (пробіл) 11111»

Де: 0200xxxxxx – номер Вашого особового рахунку

11111 – Ваш поточний показник лічильника.

Не отримавши фактичні показники вчасно (до 5 числа включно) обсяг спожитого газу компанія розрахує самостійно, і саме на цей обсяг буде виписаний рахунок споживачу.

Споживач отримає рахунок до 15 числа місяця наступного за розрахунковим. Якщо споживач не згідний з ним, то він може самостійно внести фактичні показники свого лічильника у відривний талон, який додається до рахунку і розрахуватись за спожите паливо.

Якщо споживач рахунку не отримав – він знімає показники лічильника та самостійно розраховує суму до сплати.

Сплатити за газ необхідно до 25 числа поточного місяця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ВОЛИНІ – ЗАХМАРНІ РАХУНКИ ЗА ЖОВТНЕВУ «КОМУНАЛКУ»

Що робити, одержавши рахунок:

Якщо споживач отримав рахунок, у якому вказано розрахункові, а не фактичні обсяги спожитого природного газу, це означає, що газорозподільне підприємство не отримало вчасно фактичні показники лічильника такого споживача.

«У такому разі споживачу не потрібно панікувати. Необхідно просто вказати у відривному талоні рахунку показники свого лічильника, дату їх зняття та сплатити за газопостачання суму, за внесеним показником. Фактичні показники лічильника, які споживач вкаже у талоні, потрапляють в автоматизовану програму обліку. На основі цих показів автоматично проводиться перерахунок спожитого газу та заборгованості за нього. Результати проведеного перерахунку будуть враховані при формуванні рахунку у наступному місяці», – пояснює директор ТЗоВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

Водночас у «Волиньгазі» зазначають, що кожному споживачу важливо не забути у наступному місяці вчасно подати показники своїх лічильників. Це дозволить уникнути непорозумінь та сплачувати лише за спожитий обсяг газу.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
До газовиків-постача Показати IP 23 Листопада 2015 18:18
Не хочу Вас ображати, але те, що Ви намалювали повна брєдятина!!! Де бабуся з села (або дідусь) та й не тільки вони в цих схемах розберуться. Тищук, щоб тебе все життя так розраховували.
Іван Курило, фельдше до До газовиків-постача Показати IP 23 Листопада 2015 18:51
нам родич скрутить счотчика і пофіг на все. добре мати своїх у волиньгазові
реальність до газови до До газовиків-постача Показати IP 23 Листопада 2015 19:19
Розясніть чітко, як бути із мінусовими сумами , які приходять у платіжках . Ні в кого не можна добитись відповіді однозначної. Щоб потім не були крайні люди. Розясніть!!!
Іванка до реальність до газови Показати IP 23 Листопада 2015 22:36
Ні я ні мої батьки вже давно не маєм проблем з нарахуваннями. Бо не маєм грошей на такі тарифи!!!!жж(( а тому завжди в останній день показник здаєм. І ніколи ще не приходили неіснуючі суми.П росто треба привчити себе відповідальності. Про жахливві ціни я звичайно мовчу бо мова тут трохи не про те. ((( але з показниками тут все просто. На перед ніби ж повімили як і коли здати щоб фігня в рахунках не прийшла. Бо мороки потім щоб виправити дуже багато, то з власного досвіду.(
Люсі Показати IP 23 Листопада 2015 19:00
"Не отримавши фактичні показники вчасно (до 5 числа включно) обсяг спожитого газу компанія розрахує самостійно, і саме на цей обсяг буде виписаний рахунок споживачу."???? На підставі якого нормативно-правового акту компанія має право самостійно розраховувати обсяги спожитого газу споживачем. Споживач повинен проводити оплату тільки за фактично спожиту послугу (товар). У Типовому Договорі про надання населенню послуг з газопостачання немає жодного слова про якийсь самостійний розрахунок компанією. Чергова спроба "Волиньгазу" залізти людям в кишеню.
Анонім до Люсі Показати IP 24 Листопада 2015 00:09
У Типовому Договорі также прописана обязанность потребителя сообщать об объеме фактически израсходованного газа. Если потребитель этого не делает, то выполняется расчет потребленного им газа по действующим нормативам. Всего навсего. А ты мечтаешь о том, что если не сообщила. сколько потребила газа, то тебе ничего и не насчитают.
Справедливий Показати IP 23 Листопада 2015 20:08
У кожного дідуся і бабусі є онуки, щоб допомогти розібратись
ЛУЧАНИН до Справедливий Показати IP 25 Листопада 2015 18:03
Не в кожного дідуся і бабусі є онуки!!!багато є одиноких людей!Хто їм підскаже та допоможе?
Богдан до ЛУЧАНИН Показати IP 26 Листопада 2015 15:21
З чого ви взяли що розрахунок місячного платежу за газ повинен бути елементарний та доступний для розуміння першокласникам та пенсіонерам? Це неможливо зробити елементарно. Наведіть приклад хоча би однієї з послуг: водо, газо, тепло-постачання, вартість якої розраховується елементарно просто. Те що пенсіонер не може розібратись - питання до його сусідів та дітей/внуків, а не до постачальника послуги. Я зареєструвався в особистому кабінеті обленерго - на свій і батьковий рахунок в селі. Розібрався сам і пояснив йому як розраховується платіж. Показав електронну абонентську книжку. Як вносяться показники, як уникнути переплати, як не залізти у вищий тариф. Після цього нерозуміння сум у квитанціях зникло.
яценюк -фірташ Показати IP 23 Листопада 2015 20:54
ЯЙЦЕНЮКУ БАЛАБОЛУ 70 ДОЛЯРІВ + 30 ДОЛЯРІВ НА ПРОЖИТТЯ І РОЗВИТОК,ОСТАЛЬНЕ ВІДСОС ПЕТРОВИЧ
Ас Показати IP 23 Листопада 2015 21:26
Ой! Це ще квіточки-весною на 75%подорожчає а на осінь2016 ще на 50% по 17000 тис. Гривень без субсидій в Украіні ніколи не дешевшає
лучанка Показати IP 23 Листопада 2015 22:59
Навіщо писати: "Це можна зробити будь-яким зручним для Вас способом: 1. Зареєструвавшись в Особистому кабінеті на сайті" ??? А сайту за цим посиланням не існує!!! В контакт-центр додзвонитися неможливо! Все зроблено навмисно, щоб люди вчасно не подавали свої показники!!!
Лучанка до лучанка Показати IP 24 Листопада 2015 12:50
А чого я кожного місяця дзвоню подавати показники лічильника і все ок? В Волиньгазі коллцентр працює, не брешіть. От на Волиньобленерго додзвонитись спробуйте. Дві години - як в рельсу, тоді будете знати, що таке означає неможливо.
давид Показати IP 24 Листопада 2015 08:24
Волиняни, не будьте ж ви такі тупі. на дворі 21 вік. Чи розуму не вистачає розібратись в оплаті за газ? Чи в школі на двійки вчились?
ЛУЧАНИН до давид Показати IP 25 Листопада 2015 18:07
Майте на увазі що не всі такі розумні як ви!!!Багато людей не можуть розібратись і в основному це старші людипенсіонери.Хто їм розтолкує?
)))))))) Показати IP 7 Грудня 2015 13:45
Розясніть чітко, як бути із мінусовими сумами , які приходять у платіжках . Ні в кого не можна добитись відповіді однозначної. Щоб потім не були крайні люди. Розясніть!!!