USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вартість проїзду у луцьких маршрутках все ж здорожчає

3 Січня 2017 09:02
Збільшити вартість проїзду у громадському транспорті Луцька, зокрема у маршрутках, планують у 2017 році.

Про це розповів перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев у програмі «Відкрите місто», інформує Конкурент.

Зі слів Яковлева, тариф у три гривні (теперішня ціна проїзду у маршрутках, - ред.) буцімто вже не може забезпечити нормальну роботу громадського транспорту.

«Три гривні – це вже не той тариф, який дає можливість нормально працювати громадському транспорту в Луцьку», – зазначив Тарас Яковлев.

На скільки саме зросте тариф – питання на сьогодні ще відкрите.

«Я думаю, там є частина витрат, які ми можемо переглянути, і будемо з цього приводу з ними (перевізниками, – ред.) ще дискутувати. Там є певні дискусійні речі, які достатньо серйозно вливають на формування тарифів. Навряд чи цей тариф буде 5 гривень. Може, теоретично, цей тариф зрости до 4 гривень, – розповів заступник міського голови. – Я не буду це стверджувати на 100%, тому що на сьогодні розрахунки тарифу вартості проїзду були надані офіційно перевізниками в Луцьку міську раду, зараз фахівці міської ради здійснюють моніторинг і перевірку правильності формування розрахунків, по результату яких ми будемо приймати рішення».

Нагадаємо, перевізники вимагають підвищення вартості квитка у маршрутках Луцька до 5 гривень вже під час найближчого засідання виконкому. У випадку відмови – обіцяють зупинити роботу усього транспорту у той же день, що може спричинити в місті транспортний колапс.

Зі слів Тараса Яковлева, лучани мають платити за те, щоб послуга надавалась якісно та безпечно.

Натомість Яковлев запевняє, що навіть підняття цього тарифу не буде говорити про розвиток галузі. Це буде лише покривання поточних витрат, що буде просто давати можливість нормально виконувати договори на перевезення. Це не дасть можливості придбати нові автобуси або якимось чином модернізувати їх.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
Микола Показати IP 3 Січня 2017 09:07
Знайди різницю «Три гривні – це вже не той тариф, який дає можливість нормально працювати громадському транспорту в Луцьку», – зазначив Тарас Яковлев. Яковлєв - це вже не той керівник який дає можливість нормально працювати громадському транспорту в Луцьку»,
Юлія до Микола Показати IP 3 Січня 2017 09:40
Маршрутки, як хліви. Притому завжди переповнені. Їхалав одній з одинадцятої, сіла за водієм, вихлопні гази так тягнули в свлон. Люди вилітають з маршруток. Сервіс ніякий, саме головне люди гроші платіть.
Сергій до Микола Показати IP 3 Січня 2017 10:30
Яковлев вже докерувався. Вижимає з луцька і громадян все можливе. Вже і саменький навчився красти. Ганьба таким керівникам.
Кусто Показати IP 3 Січня 2017 09:19
Давйте по 50 грн. і всім буде добре- тільки хто буде їздити?? Подивіться які скотовози їздять по маршрутах, на якій резині? Жах !!!!! Спочатку хай закуплять нову технику, зроблять сервіс, облік квитків, а потім відкривають губу на нові тарифи. Їм скільки не дай все буде мало.
нхя не смішно Показати IP 3 Січня 2017 09:37
Бойкот
123 до нхя не смішно Показати IP 3 Січня 2017 11:46
нехай яковлєв у підтвердження своїх слів опублікує калькуляцію витрат перевізників - от і подивимось, чи включені в неї хабарі виконкомівцям.
Лучанка Показати IP 3 Січня 2017 09:39
Чи проковтнемо?
лучанин до Лучанка Показати IP 3 Січня 2017 10:05
Не тільки проковтнемо а і води не попросимо запити
Вахтанг Показати IP 3 Січня 2017 10:02
Майже кожне з цих корит при перегазовці викидає хмари чорнючого диму. Це - незгоріла солярка. Сотні літрів. Жоден водій квитки не дає, обліку грошей нема. Може звідти почати шукати економію? Т
ВІКТОР Показати IP 3 Січня 2017 10:08
Я ЗГОДЕН І 6 ГРИВЕНЬ ПЛАТИТИ АЛЕ В КОЖНІЙ МАРШРУТЦІ ПОВИНЕН БУТИ КАСОВИЙ АПАРАТ
Анонім до ВІКТОР Показати IP 3 Січня 2017 10:39
а ще краще оплачувати карткою, щоб готівка до липких рук водіїв не потрапляла.
сергій Показати IP 3 Січня 2017 10:27
все їм мало захірячили ті маршрутки рекламою тоже прибиль і не погана дорречі.
Орест Показати IP 3 Січня 2017 10:36
На сьогоднішній день кожен водій маршрутки здає власнику 600 грн. в день і стільки ж залишає собі. Це 36 тис в місяць чиста виручка без витрат на бензин. Щоб получати ще більше Вони су** скинулися, заплатили явовлеву і компанії, і ті погодили рішення підвищити плату за проїзд. Все відбувається тому що люди лохи. Чому ніхто не бере квитки, чому не вводять якісь касові апарати, чому люди не перекривають дороги, як це роблять ті маршрутисти. Тільки так можна добитись правди.
Андрій до Орест Показати IP 3 Січня 2017 14:24
Я не вкурсі про їх доходи але у вас з математикою точно щось не того...
До Андрія до Андрій Показати IP 3 Січня 2017 17:31
18 000 власник + 18 000 водій = 36 000 в місяць. Шонетак?
Юрій до Орест Показати IP 12 Січня 2017 09:07
Які квитки?! вони в них обліку не підлягають, тих квитків хоть *опой жуй, не раз бачив як водії на прохання відмотували по 10 штук по проханню, що вклеїти в звіт з відрядження.
Анонім Показати IP 3 Січня 2017 10:43
а що зробила влада для оптимізації маршрутів ? НІЧОГО !!!!!!!! графіки руху , який водії не дотримуються, всатановлюють самі перевізники на власний розсуд, що призводить до дублювання машин на маршруті, і, як наслідок, зменшення виручки. влада виконує роль статиста, а не регулятора у цьому процесі. БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ влади слід оплачувати з кишені безтолкових чиновників, яковлєва у першу чергу
Дальтонік Показати IP 3 Січня 2017 10:55
Гнати паршивою мітлою тих горе-перевізників! То хлам, а не маршрутки! А де ж стандарт. Євро-5? Купіть нормальні автобуси- на 40-50 місць, з низькою посадкою. Зменшіть кількість проміжних зупинок. Введіть касові апарати в кожний автобус - а не цю дрянь з білетиками. І через років 5 в Луцьку буде шикарний автопарк з нових автобусів ( Пи.Сі. : Не довбаних Богданів чи Еталонів)
Тетяна Показати IP 3 Січня 2017 10:59
Громадський транспорт не може бути приватним, в усіх цивілізованих країнах транспорт тільки державний, і немає ніяких проблем, з кучею незрозумілих перевізників
Вікторія Показати IP 3 Січня 2017 11:11
Новий рік починається з поганих новин для людей. Яковлєв теж на думку багатьох лучан поганий керівник то його чомусь не міняють і зарплату не знімають, а чому людей знову прижимають? Чому людям добавляють 3200 грн а забирають на все ще більше? ТРеба не добускати таке підвищення а бойкотувати Міську раду!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 3 Січня 2017 11:22
РАМАНЮКА У ВІДСТАВКУ !!!!! ЗАДОВБАВ ЦЕЙ КАМСАМОЛЄЦ !!!!!!!!!
Оля Показати IP 3 Січня 2017 11:31
А коли мої доходи зростуть, щоб за все що дорожчає заплатити?
до редакторів Показати IP 3 Січня 2017 11:52
попросіть у виконкому надати калькуляцію і опублікуйте її - можна й без аналізу. буде чудове журналістське розслідування...
ХХХ Показати IP 3 Січня 2017 11:59
Шановні перевізники і пане Тарасе Я. ваші так звані "розрахунки" і шматка паперу не варті на якому вони написані. Оскільки вони є вашою нічим не підтвердженою фантазією і базуються на вашій ж теорії. Вся без винятку "виручка" з маршруток є " чорним налом", а це до речі шановні кримінальна відповідальність. Чи ви думаєте якщо ваш водій який перевіз за зміну "теоретично" 2 000 чоловік, а "нарвав" 200 квитків, для податкової, то в цю вашу "супер точну і правильну статистику" повірять люди? Для того щоб щось комусь довести, або ж в вашому випадку нав'язати потрібно мати беззаперечні доводи а не вашу "розбурхану" фантазію. Тож для початку поставте електронні засоби фіксації пасажирів, а тоді щось вимагайте....
Віктор Показати IP 3 Січня 2017 14:01
Шановні Лучани проблема в тому, що пан Яковлев не користується громадським транспортом, як і всі інші чиновники. А на проблеми людей всім на***ти. Про хамство водіів не можна не згадати. Про страйк - відібрати ліцензіі в тих хто не виіде. Згоден на 100% з тими, хто пропонує ВЕСЬ громадський транспорт зробити муніципальним!
Справжня Людина Показати IP 3 Січня 2017 14:24
Давайте взагалі не їздити на маршрутках,якщо вони подорожчають?Просто виходити раніше і пішки добиратися
СТУДЕНТ Показати IP 3 Січня 2017 14:24
А ви попробуйте зайти в маршрутку № 12 о 8 год.ранку на проспекті Відродження !!!!Це газова камера!!!! Нема чим доїхати на вул.Львівьку в технічний університет!!!! І так кожен день. Їх послуги і ломаного гроша не коштують!!!!
Студент до СТУДЕНТ Показати IP 4 Січня 2017 20:28
або в одну із маршруток, які їдуть по проспекту Соборності. Щодня біля площі Героїв Майдану в них набивається ціла купа людей і їдеш, як в бочці... Тоді і виручка, звісно, велика. А піднімуть ціну - одразу менше людей стане їздити. Тоді і почнуться справжні проблеми із доходами перевізників та водїів.
ВОВК Показати IP 3 Січня 2017 15:26
яка проблема - ці шарамиги погрожують колапсом а ми їм колапс зробимо -перегогродити всі дороги в разі підвищення вартості проїзду. А клоуна Яковлева посадити в один з цих хлівів на колесах і цілий день задурно возити по місту.
12345 Показати IP 3 Січня 2017 15:41
я теж не за подорожчання проїзду, але що це за цифри!? хто сказав, що маршутчик 600 грн в день чистими заробляє!? Ви що, смішні!? то чому звідти звільняються і на ТОВ САНРАЙЗ постійно шукають водіїв на міський маршрут!? за 9 тис зп в місяць я не думаю, що хтось би втікав)))
Лол Показати IP 3 Січня 2017 15:59
піду куплю собі запорожця..
Panas Показати IP 3 Січня 2017 16:46
Я пропоную взагалі відмовитись від тих маршруток! Нехай місто кредит бере, та закупляє наші луцькі тролейбуси. Податки залишаться в місті, та й людям робота буде! І дохід в комунальне підприємство. А цим маршрутчікам скільки не дай - мало! Я вже колись писав, я згоден і по 5 їздити, тільки культура водіїв до пасажирів має бути, чистота в салоні - як в лікарні, в перегони не ганяти за пасажиром. Біля там-таму, цуму, базарів по 10хв не стояти, та стоячих пасажирів не брати!!!! А ще за 5 грн, водій має виходити з маршрутки, на прохання пасажирів, і допомагати занести в салон дитячі коляски!
Турист Показати IP 3 Січня 2017 20:43
Нашому керівництву міста треба вчитись і брати приклад роботи та функціонування громадських перевезень у закордонних колег, навіть у сусідів поляків, а ще краще у своїх колег з Вінниці, де ці жовті хліви на колесах під назвою автобус "Богдан" повиганяли за межі міста або взагалі заборонили, - замість цього була зроблена ставка на трамваї - модернізація старих і закупка нових, ну а замість "Богданів" закуплені великі, низькопідлогові, з кондиціонерами і касовими апаратами автобуси, які рухаються суворо по визначеному графіку. Але все залежить від громадськості, якщо дозволяти все що хочеться підприємцям, то так ми ніякої держави не побудуєм.
читач Показати IP 4 Січня 2017 22:48
Питання вирішується дость просто - оголосити новий тендер на маршрути і все. Кому із перевізників "не вигідно" - нехай валять із маршрутів і йдуть займатись іншим бізнесом. На їх місце прийдуть ті, кому вигідно возити по 3 грн. Все просто: тобі не вигідно займатись транспортними превезеннями - продаєш автобус і відкриваєш магазин із цукерками, стало не вигідно торгувати цукерками - закриваєш свій магазинчик і відкриваєш перукарню, не вигідно тримати перукарню - закриваєш перукарню і торгуєш канцтоварами тощо.
я Показати IP 7 Січня 2017 15:16
Вікна, двері, крісла- завішені рекламою ПАСАЖИРУ НЕ ВИДНО НАВІТЬ ДЕ ЙОМУ ВИХОДИТИ !!!!!!! - ЦЕ ЯКІСНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ?????? Водії маршруток під час слідування по маршруту самовільно його змінюють - ЦЕ ЯКІСНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ????? НЕ ОДНОРАЗОВО СКАРЖИВСЯ !!!!!! Водії маршруток грубо порушують ПДР, а саме розворот на перехресті та рух заднім ходом на перехресті перетинаючи заднім ходом пішохідний перехід - 24 та 23 маршрутка біля 16 школи АБСОЛЮТНО ВСІ НАРАЖАЮТЬ НА НЕБЕЗПЕКУ ДІТЕЙ, ЯКІ ЩОДНЯ ІДУТЬ НА НАВЧАННЯ-транспортному відділу Луцької міської ради - ДО ДУПИ, НЕ ОДНОРАЗОВО СКАРЖИВСЯ !!!!!!! 1-2 дні порядок далі знову всі без виключення маршрутки розвертаються, ХОЧА ВІДПОВІДНО ЗАТВЕРДЖЕНОМУ ЛУЦЬК.МІСЬК.РАДОЮ ПЛАНУ МАРШРУТУ МАЮТЬ ЇХАТИ ПО КОЛУ !!!!!!!! Водії маршруток самовільно змінюють час відправки також самовільно зїзджають з маршрута - ЦЕ ЯКІСНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ !!!!!! ДТП за участю маршруток - ЦЕ БЕЗПЕЧНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ !!!! Накурено в салоні автобуса - ЦЕ ЯКІСНЕ ТА БЕЗПЕЧНЕ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ????????