USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Волиняни платять за компослуги у 5 разів дорожче від справжньої вартості

26 Травня 2015 18:29
У комітеті Верховної Ради України з питань соцполітики прорахували, що сьогоднішня плата за комунальні послуги - більша у 3-5 разів від економічно обґрунтованої.

Про це йшлося під час круглого столу за участю народного депутата від «Блоку Петра Порошенка», представника профспілок у Верховній Раді України та першого заступника Голови комітету ВРУ з питань соцполітики, зайнятості та пенсійного забезпечення Сергія Капліна сьогодні, 26-го травня, в Луцьку.

Нардеп вважає, що тарифи завищені у 3-5 разів. Зі слів Сергія Капліна, до цих висновки прийшла й робоча комісія, в яку залучили мерів, регіональних та закордонних експертів.

«Для прикладу, у Сумах є два типових будинки, які розташовані поряд, в одній кліматичній зоні. Один з них має лічильник, інший - ні. Виходить, що там, де немає лічильника - різниця оплати у 3-5 разів більша. Це не є економічно обґрунтовано. Окрім того, раніше ми мали такий видобуток газу, що був надлишок для експорту, а його ціна - в рази менша за російський. А уряд частину цього газу, який ми зобов’язані продати лише населенню, передав українським олігархам. Як наслідок, громадяни платять більше грошей за газ, який купили в Росії. З цього приводу ми будемо вимагати створити тимчасову слідчу комісію. Це - серйозний злочин як політичний, так і економічний», – розповідає Каплін.

З його слів, у ВР є чимало депутатів, які будуть клопотатися про зниження оплати для населення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
дідо Показати IP 26 Травня 2015 18:47
Якщо нема лічильника, то як він знає скільки там споживають газу ? Каплін- це Ляшко 2.
555 до дідо Показати IP 26 Травня 2015 19:36
Є встановлена місячна норма споживання на прописану людину(куб.м) - множимо на к-ть мешканців і вартість 1 куба.Подивіться уважно квитанцію на оплату послуг.Сергій Каплін гарно вчився в школі)))))))))))
Григорій до 555 Показати IP 26 Травня 2015 21:24
"Для прикладу, у Сумах є два типових будинки, які розташовані поряд, в одній кліматичній зоні. Один з них має лічильник, інший - ні. Виходить, що там, де немає лічильника - різниця оплати у 3-5 разів більша." Невже комуніздам типу дідо-підо важко зрозуміти?
Анонім до 555 Показати IP 27 Травня 2015 12:55
Зараз "немає" гарячої води, то тобі "добавляють" понад норму куби "на підігрів".. (не так?) А ця "добавка на підігрів" - давно "включена" в нормативи, та платиш за неї ти цілий рік! (нормативи і що там записано хтось бачив, та на підставі чого вони були збільшені з 2006 року - 3 рази?) Головне - дурні платять без питань. "Жизнь плоха - без Лоха!" Тобі газ, якій ти не використовуєш можна продати ще 5 разів.. (по "новим тарифам") Називається "пиЖити по НОВОМУ".. http://uainfo.org/blognews/1432653374-visnovki-robochoyi-grupi-vr-z-perevirki-obgruntovanosti.html
Корінний лучанин до дідо Показати IP 26 Травня 2015 20:38
ДІДО, ти з розумом дружиш? Ану скажи, ь газу в Україні розумахо, яка собівартіст і куди він дівається і в чиїх кишенях осідає навар. Ні тобі . ні мені , ні іншим не показували обгрунтування тарифів , А поставили перед фактом. Тепер цими тарифами займається комісія і де йде мова про те , що пільгова ціна на газ ніби має бути не за 200куб. м, а за 300-350 по ціні 3.6грн. за куб. бо люди не мають чим платити. Яка зарплата і пенсії в українців , я думаю ти знаєш!
вдв Показати IP 26 Травня 2015 19:10
а шо ви хотiли - европа
Волинянин Показати IP 26 Травня 2015 19:21
Депутат молодець!
Андрій до Волинянин Показати IP 27 Травня 2015 12:29
"Прозріли" - ВНЄЗАПНО. Після того як Тимошенко підняла бучу і добилась перегляду.. ППЦ! Навіть іменний "блок ПОПи" - прозрів.. Хоч би в "прикладах", та деякі слова змінили! http://dnpr.com.ua/content/oficialnoe-obrashchenie-timoshenko-otnositelno-tarifnoy-politiki-video https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8sAfc0RDugI
Петро Показати IP 26 Травня 2015 20:13
Каплін з партії УДАР!
Корінний лучанин Показати IP 26 Травня 2015 20:24
Що , хіба тільки волиняни так платять? Вся Україна так платить, завдяки новій- старій владі на чолі із ПОРОШЕНКОМ ! ОДНИМ СЛОВОМ- ЦЕ ЗЛОЧИННА АНТИНАРОДНА ВЛАДА. Народ в черговий раз ОБДУРИЛИ ОБІЦЯНКАМИ ЖИТТЯ ПО -НОВОМУ.
пето до Корінний лучанин Показати IP 26 Травня 2015 22:43
і чому ми такі дурні що віримо словам пана президента,премєра і т.д. Вони думають тільки про свої статки а не про народ.Народ свою справу зробив давши ім владу. Тож на кого жалітися.
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 27 Травня 2015 01:32
банду геть!