USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Володимирі-Волинському змітають з полиць магазинів усю продукцію

26 Лютого 2015 14:24
Через різкий обвал гривні, люди поспішили скуповувати продукти першої необхідності.

Магазинні полиці із борошном, крупами, олією практично порожні, товари продаються в обмеженій кількості, - інформує «БУГ».

Гривнева паніка, відсутність розуміння, що відбувається із валютним ринком, невпевненість у завтрашньому дні провокує продуктовий масовий психоз серед українців. Скуповування товарів також можна пояснити психологічними чинниками і залишками радянської свідомості

— небагаті громадяни бояться, що подорожчання продуктів продовжуватиметься.

Після вчорашньої наради у Петра Порошенка, яка стосувалась стабілізації гривні, уже до вечора національна валюта почала укріплятись. Люди трохи заспокоїлись, адже ситуація йшла до того, що гривні могли стати безцінними папірцями.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 14:31
це перемога !!! жити по новому !!
Анонім до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 14:32
троль?
Анонім до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 16:07
коментар було видалено
лучани Показати IP 26 Лютого 2015 14:31
Збут продукції-це дуже добре. Не*іг ховати бабло у матрасах.
Лучанин до лучани Показати IP 26 Лютого 2015 14:35
Извините, сударь, но вы адийот.
Волинь Показати IP 26 Лютого 2015 14:37
Учора порох і кролик злякалися, що попадуть під розхід : народ на поросі пожарить кролика. А скільки можна займатися популізмом і красти мільярди ? Ми що такі дурні, як про нас думає нова банда ?
Порох Показати IP 26 Лютого 2015 14:40
ди**іли при владі!! і люди сліпі!! через патріотизм не бачать що в країні робиться!!!як прожити з теперішніми цінами на зарплату 50-70 доларів в місяць!!??
Анонім до Порох Показати IP 26 Лютого 2015 14:46
МОВЧКИ.
Анонім до Порох Показати IP 26 Лютого 2015 21:04
Ти долари їси? Що тобі до долара. Сало як коштувало від зо до 50 грн, М"ясо від 55 до 65 грн, картопля до 3 грн, молоко - 8 грн. Так і коштує. А ти доляри їж.
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 14:45
Та не може бути. Може це полиці кримських магазинів ? Як колись по ТВ показували ?
Анонім до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 16:09
АГА! Еду мимо АТБ Киев а на стене кто-то написал громадными буквами: КУПИ ЕДЫ В ПОСЛЕДНИЙ РАЗ!
Волинянин Показати IP 26 Лютого 2015 14:54
Люди добрі схаменіться, не робіть паніки Україна може забезпечити себе на 100 % продуктами першої необхідності та й іншими. Ви ж самі наганяєте ціни створюючи ажіотаж за тим чи іншим продуктом. (от придбали ви мішок борошна мішок гречки і мішок ще якоїсь крупи, і що ж ви його зїсте так швидко? теж саме борошно якщо ви постійно не будете ним користуватися в ньому заведуться довгоносики чи як їх і так само буде з крупами ) НЕ РОБІТЬ ПАНІКИ скоповлючі продукти ви тільки даєте нажитися власникам мереж супермаркитів . НЕ ПАНІКУЙТЕ
Анонім до Волинянин Показати IP 26 Лютого 2015 15:15
А ніхто і не панікує Просто люди не вірять у стабільність цін, тому і скуповують. Типовий український менталітет. А от чого ціни на український товар до долара прив"язують ? Хай би уряд пояснив, що товари, вироблені у нас, зростати у ціні не будуть. Може і повірили б . Хоча навряд. А так і далі будуть скуповувати. У нас завжди у всьому винне населення - воно завжди панікує, завжди винне у черговому покращенні. Згадайте вислови наших чиновників.
свидомий до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 21:57
цина на паливно мастильни материали на миндобрива яки в основному импортуемо росте разом з доларом
Оксана Показати IP 26 Лютого 2015 14:56
Не можна купити крупи та олії на все життя, а такий ажіотаж та зростання попиту приводить лише до підвищення цін на той товар, що користується підвищеним попитом. Ми робимо собі ведмежу послугу, а потім будемо дивуватись чому це ціна на гречку виросла. Відкрийте очі і думайте головою.
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 15:00
Мы будем есть теперь не много, весна идет - весне дорогу...
Хвєдя Показати IP 26 Лютого 2015 15:02
Скоро кропива виросте - буде борщ.
Анонім до Хвєдя Показати IP 26 Лютого 2015 15:07
Смачного! М'ясо з картоплею не забудь вкинути
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 15:04
Продукти купили, а про туалетний папір забули... Як-то кажуть, важко жити - шкода вмерти.
волинянин Оксані Показати IP 26 Лютого 2015 15:05
повністю підтримую
Корінний лучанин Показати IP 26 Лютого 2015 15:08
ОТ ПИТАЄТЬСЯ ДЛЯ ЧОГО це РОБЛЯТЬ ЛЮДИ!? ЩО, НА ВСЕ ЖИТТЯ ЗАПАСЕШСЯ? Роблять СУПЕРМАРКЕТАМ ШАЛЕННІ ПРИБУТКИ і самі люди влітають у збитки. ОТ уже ця СОВКОВІСТЬ непереможна у людей. НУ вже переживали ПОДІБНУ КОМЕДІЮ у 90-х роках, квартири та балкони у багатьох нагадували КОМОРИ ПЛЮШКІНА, а потім те все зіпсоване ВИКИДАЛИ. Це не мої вигадки , так було. І що знову на граблі наступають? ЛЮДИ, СХАМЕНІТЬСЯ! Це ланцюгова реакція , очевидно із Києва пішла бо там вчора так все змітали , а МОБІЛЬНИЙ ЗВЯЗОК мають майже всі і пішла БРЕХНЯ ПО СЕЛУ, та давай собі все змітати з магазинів , бо бачте що в столиці робиться.
Udet Показати IP 26 Лютого 2015 15:10
Та тут тільки одні бабки скупаються, а ці вічно все нагнітають.
Анонім до Udet Показати IP 26 Лютого 2015 15:14
Фобія з дитинства + 90ті. Молодь обновки купує на весну, а ці крупи на століття вперед.
Джулія до Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 15:56
Чудово пам'ятаю 90-ті. Роботи не було (в батьків), полиці порожні...Смажена картопля з ковбасою-за щастя.
Анонім до Джулія Показати IP 26 Лютого 2015 16:27
Співчуваю, мені пощастило більше, у мене дід з бабцею в селі хатину з господарством мав. Хатинку з городиком ми і до цього часу тримаємо. На літо курочки купим , городик посадимо... Якби здоров'я, врожайний рік і мир був. Дасть Бог, все буде добре.
Анонім до Udet Показати IP 26 Лютого 2015 16:05
коментар було видалено
Просто мама Показати IP 26 Лютого 2015 16:22
Звісно, що на все життя не накупиш борошна, олії та цукру. Але в мене, для прикладу, йде в місяць 2 літри олії, 5 кг борошна, 3 кг цукру. Бо маю в сім'ї трьох "мужиків". І якщо вчора я могла за 36 грн купити 2 пляшки олії, а сьогодні вже одну. То я не називаю це накуплянням на все життя. Просто за зекономлені гроші ще й молоко, сметана, яйця вийдуть.
прохожий( мимо) Показати IP 26 Лютого 2015 16:25
коментар було видалено
до простомами Показати IP 26 Лютого 2015 16:46
а те, що зараз Великий Піст вас не зупиняє купувати молоко .сметану, яйця. да і без посту наші люди..особливо жінки чудний народ.....накупляти хочуть макарон, борошна..потім розтовстіють і вже ниють. заздрячи струнким ,як мені
інша мама до до простомами Показати IP 26 Лютого 2015 16:52
Треба мати нормальний обмін речовин в голові і в організмі то й нічого шкодити не буде.А в Піст справжні віруючі інтернет і телевізор не дивляться.Так що мовчіть і не позортесь.
Анонім до інша мама Показати IP 26 Лютого 2015 16:58
Скільки агресії... Якби в реальному житті спілкувались? ІМХО. Напевно не бідуєте, раз на інтернет лишні грошики є. Тому не присікайтесь до людини, а випийте заспокійливого.
Просто мама до до простомами Показати IP 26 Лютого 2015 20:54
Молоко і яйця мушу купувати, бо маю маленьку дитину. Сама пощу не тільки в піст, бо зажирно в наш час всій сім'ї м'ясце поїдати. Все краще дітям, тоді чоловікові, бо працює.
DoktorLektor Показати IP 26 Лютого 2015 20:31
в Москві мели плазми-а в нас олію и рис.......зато головне 23 лютого не святкувати! а що жерти скоро нічого буде то нормальний ход.........упирі готуйтесь! народний гнів буде страшним!
Анонім Показати IP 26 Лютого 2015 21:01