USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Пенсії будуть нараховувати за новими правилами

28 Січня 2016 17:19
З 1 січня 2016 року при обчисленні розміру пенсії заробітна плата враховується лише за період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року. Про це повідомляє «Вісник+К».

Як зазначила заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду у Волинській області Лариса Лучковська, це означає, що тепер довідка про заробітну плату при обчисленні розміру пенсії не подається. Окрім тих випадків, коли страховий стаж, починаючи з 1 липня 2000 року, становить менше ніж 60 місяців.

Фахівець також наголошує, що з 1 січня поточного року змінились умови щодо необхідного страхового стажу для визначення права на пенсію за ІІ групою інвалідності відповідно до статті 32 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». У період до 1 січня 2016 року інвалідам ІІ групи страховий стаж, необхідний для права на пенсію, визначався як для інвалідів І групи.

Є зміни і щодо оподаткування пенсій. Зокрема, цього року податок у розмірі 15 та 1,5% військового збору нараховуватимуть на частину суми пенсій, що перевищує 4134 гривні.

Крім того, продовжено особливий порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам, запроваджений з 1 квітня минулого року. Тобто працюючим особам виплата пенсії буде проводитись у розмірі 85%, але не менше як 1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. А це 1611 грн. Пенсіонерам, які працюють на так званих спецпосадах, пенсії виплачуватимуться лише після звільнення. Інваліди І та ІІ груп, інваліди війни ІІІ групи, учасники бойових дій, члени сімей загиблих військовослужбовців одержуватимуть 100% пенсії незалежно від факту роботи.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
анонім Показати IP 28 Січня 2016 19:44
а чому повідомляє заступник, де Філіпчук, звільнили чи люстрували?. Журналісти Ви де?
Анонім до анонім Показати IP 28 Січня 2016 20:53
Нафіг тобі це. Ти краще запитай, коли перестануть чіпати пенсії працюючих пенсіонерів незалежно від того працює він чи ні.
ВАсилина Показати IP 28 Січня 2016 20:36
Пенсіонерам, які працюють на так званих спецпосадах, пенсії виплачуватимуться лише після звільнення. Які спецпосади у спеціаліста який отримує 2000 гр. Якщо я набула інвалідності до роботи на так званих СПЕЦПОСАДАХ, то чому так звана держава забирає у мене цю пенсію. Я ІНВАЛІД і я потребую лікування. ДЕ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ІНВАЛІДІВ.???????????????????????????
Моня до ВАсилина Показати IP 25 Лютого 2016 22:21
Все эти реформы заганяют, а не заводят экономику в тень. Какая разница кролю работаю я или нет. Я пенсию получаю по минимуму, приходится работать, но сеньке шапка маловата, дайка отниму себе на папаху. И шо такое спец посады. Шо это за спец посады? Те кто равный, а кто-то ровней? Блять охринели спецы всякие. Скоро в рублях или юанях будете получать.
Капець Показати IP 28 Січня 2016 21:18
Спецосади не дозволяють отримувати мізерні мінімальні пенсі інвалідам ІІІ групи. СОРОМ за таке рішення.
Анонім Показати IP 5 Лютого 2016 00:35
Текст повідомлення
Пенсионер Показати IP 6 Лютого 2016 19:04
Давайте нам уже Европу, может, там хоть милостыню подавать будут. От своих не дождешься, только долги накапливаются за кредиты, расходуемые непонятно на что. Сытый,обожравшийся голодного не понимает и понять не желает. Ганьба на вас.Цветущую страну превратили в клоаку. Фу-у-у-у...
Алекс Показати IP 9 Лютого 2016 16:03
Работаю с 16 лет в 2000 году после 2000 года зароботная плата понизилась и на работу с более высоким окладом после 50 лет устроиться или вообще найти работу невозможно и таких как я миллионы наши пенсионные фонды , деньги в сберкассах, гос.предприятия которые строились за наши налоги разворованы и какой совет я могу дать детям идти работать или идти в ОПГ?
володимир Показати IP 17 Лютого 2016 01:23
Дайте для порівняння інформацію як нараховується пенсія,наприклад,у Польщі.Чи у нас тільки ціни і тарифи європейські?
іванна Показати IP 19 Лютого 2016 14:29
совісті у нашої влади немає. любий пенсіонер,якщо дозволяє йому хоч трохи здоров"я змушений(!!!!!) працювати. Потрібно купити ліки, їду, комунальні послуги, відвідування лікарів(аналізи. рентген, МРТ все це теж платно), а владі треба ще податки з нашої пенсії, Безсоромні. За закон, щоб з пенсіонерів утримувати податки, ні в одній країні ніхто би не проголосував. Тільки наші жирні, безсоромні, втративши Божий страх і совість, депутати підняли руки. Ганьба!
софія Показати IP 21 Лютого 2016 13:40
А ІНВАЛІДИ 3 ГРУПИ - ЦЕ НЕ ІНВАЛІДИ? АБСУРД! ГАНЬБА! А ЯК ЖИТИ НЕ КУПУЮЧИ ЛІКИ.....
МИЛА Показати IP 21 Лютого 2016 23:00
а что с инвалидами 3й группы с детства?
саша Показати IP 24 Лютого 2016 02:09
так правільно тепер у мене пенсия за 45 років стажу менша ніж соціальна подачка. Вітаю!
Моня до саша Показати IP 25 Лютого 2016 22:32
При сове я получал для справки на пенсию 680 рублей образца 1980 года, это 188,8 бутылки водки. Сегодня 188,8х60=12000грн Можно перещитать на хлеб, мясо. Картина будет неутешительная. Пенсия при оформлении 1550грн курс 5.5S, через два месяца - 1350 (без объяснений) через год 1200 курс 27,5!!!! теперь я работаю (я всегда работал стаж 45лет), видимо пенсию заберут, я не спец агент.
Бугор Показати IP 8 Березня 2016 12:17
Вилы в руки как просил Ляшка и на майдан.
санька Показати IP 13 Березня 2016 21:36
оценивая происходящее можно сказать что все жертвы майдана и войны (АТО) наверное были напрасны т.к. у власти оказались воры хапуги и шоколадные кроли пришедшие в кабинеты на крови патриотов и которые как говорил Зеленский только пи*дят и пиз*ят
Светлана Показати IP 15 Березня 2016 17:58
В скiлька рокiв iде жiнка на пенсiю,яка народила 5iбiльше дiтей
Валерій Показати IP 19 Березня 2016 17:09
Пенсія сьогодні така як і рік назад. Інфляція в 2015 становить 45 %. Де обіцяна у грудні індексація ? Гнати таких брехунів з України.
ТОЛІК Показати IP 19 Березня 2016 22:10
ЄВРОПА ДЛЯ ВЕРХУШКИ А МУЖИКУ ПАХАТИ ПАХАТИ І ЩЕ РАЗ ПАХАТИ НЕФІК ЗА БУГРОМ БЕЗ ГРОШЕЙ РОБИТИ
Petro Roshen Показати IP 21 Березня 2016 19:52
Kto ponjal zhyznj - rabotatj brosil!
Світлана Показати IP 21 Березня 2016 20:09
Я мати інваліда з дитинства, працюю на державній службі з 1997року.В 2011році( виповнилося 50 років) я оформила пенсію, як матері,у якої дитина-інвалід, з 1 квітня 2014 пенсію призупинено. Я проживаю з донькою( інв.з дит.2 гр.) -пенсія 1074грн. та моя заробітна плата плата держ. службовця 1500грн. Донька постійно хворіє, всі гроші йдуть на ліки, ще й забрали пенсію.Як існувати?
Анонім до Світлана Показати IP 23 Березня 2016 10:44
за що боролись на майдане кого поставили за кэрмо-иуда исуса продали а что для них люди рабы отдающие ихние транши за бугор бензин подорощав согодни на 1 грив газ свитло знову обицяють колиш тэрпэць урвэця