USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Як зміняться соцвиплати з 1 вересня. Інфографіка

1 Вересня 2015 15:32
Мінімальна заробітна плата з 1 вересня підвищиться більше ніж на 13%.

В Україні у перший день осені змінюються суми соціальних виплат. Зокрема, мінімальний прожитковий мінімум підвищується з 1176 гривень до 1330 гривень, що становить 13,1%, - інформує ТСН.

Крім того, сума мінімальної зарплати також збільшується на 13,1% та становитиме 1378 гривень замість 1218 гривень. Зміни торкаються й мінімальної пенсії, яка становитиме 1074 гривень замість 949 гривень (13,2%).

У Мінфіні обіцяють, що 80 видів соціальних виплат, компенсацій та стипендій підвищаться з 1 вересня разом із підвищенням прожиткового мінімуму для українців.

Зауважимо, що, відповідно до Міністерства фінансів, підвищення соціальних виплат у вересні торкнеться 12 мільйонів громадян України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анатоль_ Показати IP 1 Вересня 2015 17:12
Спасібо! Уряду наш низький доземний уклін!
Корінний лучанин до Анатоль_ Показати IP 1 Вересня 2015 21:20
Обережніше, дивись лоба не побий при доземних поклонах!
валя Показати IP 1 Вересня 2015 22:01
А можуть прості пенсіонери та прості люди помінятись зарплатами та пенсіями з урядом хоч на півроку будь ласка?
ку Показати IP 2 Вересня 2015 07:41
А от мені цікаво як ввони те зроблять? Підвищення малоб бути з 01 12 2015 ну так в ЗУ ПРО ДЕРЖБЮДЖЕТ написано, зміни вносяться в ДБ голосуванням ВРУ, то що вносились зміни в державний бюджет, а коли?
українка Показати IP 2 Вересня 2015 09:26
То,що підвищать пенсії цим,що ні фіга не робили у кого мінімальна, а якщо у мене за 42 рок стажу трішки більше мінімальної,то мені буде нуль,таке виходить.У нас почет і уважение тим,що не працюють.Зараз пів України не працює, всеодно пенсію дадуть.Хай дцраки роблять і платять податки. В селі всі сидять дома, годують бики, свині,птицю,продають, мають прибутки више криши, а податків не платять в пенсійний фонд,всеодно пенсія буде.Коли це всеи вже закінчиться,що ми будемо утримувати хитрих а самі дураки будемо платити на них податки.Коли?
ольга до українка Показати IP 2 Вересня 2015 12:58
Хто ж заважає Вам їхати в село і отримувати й собі ті прибутки "више криши"? Люди не мають виходу, бо в селі або закордон , або працювати від світанку до смерканку щоб ВИЖИТИ.
аяяй до українка Показати IP 2 Вересня 2015 15:28
мало того .у селах здорові дяді і тьоті оформлюють на себе опікунство над людьми сташе 80 років . а держава ще доплачує їм як малозабезпеченим на дітей . виходять не погані суми , і на базарі заробляють не платячи податків і держава як малозабезпеченим кілька тисяч гривень платить.
лара до українка Показати IP 11 Вересня 2015 16:18
В селі як ви кажете годують биків, я живу в селі в мене дві дівченки 8 років і 6місяців отримую 860грв дитячі ,чоловік постійной роботи немае в селі в район іздити треба за произд платити в обідві стотони 20гр ,якщо порахувати то треба 560гр що з зарплати залишиться 800гр як жити в чьотирех , а ви хитрі якщо хтось хитрий то це всі хто в раді сидять , а простій людині немае за що хліб купити нете що дольчі габана чи діор
Альона до лара Показати IP 27 Жовтня 2015 15:25
їдьие в село оформіть опікунство попрацюйте в полі в жару вигудуйте бичка кури свинку і продайте на базарі . Коли щоб це все вигудувати треба купити пшиницю корм коло картоплі ціле літо працювати на роботу ходити а не наморях ві дихати .Нам в селі море тільки сниться
село до українка Показати IP 28 Жовтня 2015 15:02
(В селі всі сидять дома, годують бики, свині,птицю,продають, мають прибутки вище криши,) А Ви поїдьте у село попробуйте покормить отих биків та свиней і дай бог, щоб Вам були прибутки ВИЩЕ КРИШІ, а потом розказуйте. Вони ж божим духом питаються, самі собі корма добувають, а хазяйни тільки грошики рахують, встають у 8.00 бо на роботу на 9.00, а з роботи прийшли додому та й лягли відпочити після робочого дня, а бики та свині встали в 5,00 а то й 4,30 та й давай самі себе годувати та й вечері, та ще й в обіди прокормитися, а хазяйни тільки грошики й рахують . (добре там де нас не має)
Ольга Показати IP 2 Вересня 2015 09:50
Соцвиплати зростають на 13%, а лише одна електроенергія дорожчає майже на 20%. То чи треба бути великим фахівцем, щоб зрозуміти, наскільки "полегшиться" життя українських громадян? Уже зараз більшість із них не може дотягнути свій бюбжет до наступної пенсії чи зарплати? Люди вмирають, бо нічим лікуватись - ліки для них недосяжні. Ціни на медикаменти, як і на продукти харчування, безконтрольно зростають. Всі проблеми списують на війну. Таке враження, що вона торкнулася тільки звичайних громадян. Простий приклад: народ бідніє, а кількість мільярдерів у країні невпинно зростає. Тож кому тоді служить наш уряд і чи має право така влада на існування?
АНЯ Показати IP 7 Вересня 2015 13:35
Чи я яка маю 6 дітей і рахуюся малозаобеспеченою чи підвищили для таких соцвиплати з вересня
Віка Показати IP 8 Вересня 2015 07:19
А на діток теж підвищать соціальні виплати???
АНЯ Показати IP 8 Вересня 2015 16:34
Я міжіншим маю чоловіка хворого на туберкульоз і діти від 16 до 1р і4міс шостеро дітей із них двоє студентів двоє учнів двоє маленькі ви думаєте мені легко...
АНЯ Показати IP 11 Вересня 2015 15:43
Я уже отримала за вересень і на малозаобеспечену і отримала туж суму що і в серпні тому соцвиплати ці непідвищили.А може комусь підвищили і на скільки .
АНЯ Показати IP 11 Вересня 2015 15:53
Я уже отримала за вересень і на малозаобеспечену і отримала туж суму що і в серпні тому соцвиплати ці непідвищили.А може комусь підвищили і на скільки???
Олена Показати IP 17 Вересня 2015 21:52
Спасибі й за це.щ о заробили те й.получили.Текст повідомлення
Юля Показати IP 24 Вересня 2015 10:10
Я теж отримала за вересень допомогу як одинока мати , по старому, нічого вони не підвищили, а якщо й підвищать, то особисто мені 47,0 грн. , щоб діти наших "дипутатів" все життя жили на такі копійки !!!
оксана Показати IP 8 Жовтня 2015 01:44
я теж получила виплату як одинока мати деж Яценюка обищана виплата яка пиднимыться на350гривень
януарія Показати IP 15 Жовтня 2015 13:08
так, може хтось написати за жовтень отримав підвищену соцвиплату одинокої матері.
аліса Показати IP 27 Жовтня 2015 20:18
Я мама чотирьох прикрасних дітей.я вдекреті занімаюся домажнім господарством.щоб я хотілаб щоб світло небуло дорогим.я вмісяць трачу по триста гривень я рзумію що длякогось це небагато.но для мене це багато