USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

З першого травня подорожчає світло і газ

26 Квітня 2016 17:43
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг сьогодні, 26 квітня 2016 року, у формі відкритого слухання, ухвалила рішення з 1 травня 2016 року підвищити практично на 8% вартість електроенергії, що виробляються АЕС, - пише Укрінформ.

Порядок денний відповідного засідання був оприлюднений на сайті НКРЕКП.

За фактом, «скориговані» тарифи ДП «НАЕК «Енергоатом» на електричну і теплову енергії, що виробляється АЕС, було підвищено на 7,8% до 45,42 гривні за кВт-год.

Окрім цього, 1-го травня слід очікувати підвищення ціни на газ для населення. Йдеться про пільгову ціну, яка зросте з 3600 гривень до 5500 за тисячу кубічних метрів газу. Так само зросте ціна газу для підприємств теплокомуненерго, згідно з планом, що призведе до підвищення цін на опалення та гарячу воду майже на 80 відсотків. До того ж, ці зростання не останні, вони продовжаться до 2017 року, поки ціна не зрівняється з ринковою і не стане однаковою для всіх.

Зараз загальний тариф для населення на газ наразі становить 7 гривень 19 копійок за один кубометр газу, пільговий тариф для тих, хто використовує газ для індивідуального опалення, – 3 гривні 60 копійок. Підвищення торкнеться пільгового тарифу – з 1 травня він становитиме 5 гривень 50 копійок за кубометр газу.

Підвищення тарифів на газ з 1 травня потягне й підвищення вартості опалення та гарячої води.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що згідно з прогнозом до 2018 року, тарифи на природний газ, світло та воду будуть підвищуватися щорічно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
40Б Показати IP 26 Квітня 2016 18:18
Ото зажили по-новому!
Zarobitchanyn до 40Б Показати IP 27 Квітня 2016 03:12
Дякуючи вам г*м*дріли майданні
леонід Показати IP 26 Квітня 2016 18:43
Щоб вони вже всі блін подуріли, ото владу нажили.
rfr до леонід Показати IP 26 Квітня 2016 21:30
У них рептильне мислення.
Дмитро М.В. Показати IP 26 Квітня 2016 18:57
" Реформатори ", для того щоб люди могли платити по європейських цінах за енергоносії ,- зарплати і пенсії людей повинні бути європейськими , ви прикидаєтесь чи не розумієте елементарних речей ! На ближайших виборах з таким підходом - Яник і його команда 100% буде у руля...
Анна Показати IP 26 Квітня 2016 19:00
Скільки можна підвищувати тарифи? Скоро ще й за повітря прийдеться платити
ГАМ до Анна Показати IP 26 Квітня 2016 21:32
Так вже ж і платимо.Є ж горілка"Повітря"
Лол Показати IP 26 Квітня 2016 20:15
А народ буде терпіти і по 10 000 грн, такий у нас менталітет
Анонім Показати IP 26 Квітня 2016 21:15
За газ вітчизняного видобутку вже ніхто не згадує. Чому люди повинні платити за європейський газ ? Це 220 $ за тис.кубів. Все заради кредитів МВФ, які все одно прийдеться віддавати. Вже одне примарне майбутнє обіцяли. Навіть бюджет без МВФ самі не могли прийняти. Згадайте про це 24 серпня. А теперішнім думаю люди дадуть оцінку у 2019 році. Надіюсь.
Кабан Показати IP 26 Квітня 2016 22:24
От у**ди!!!!самі бабло крадуть....людям дайте нормальні зарплати, щоб було за що платити. Це не країна, а якесь посміховисько -наш народ якби міг, вже б давно схвалив би звідси(хотя би в Польшу).г*ди-депутати!!! Знущаються з людей,як можуть.
Іван Лютий Показати IP 26 Квітня 2016 23:12
Вони вже за**али з тим підвищенням цін на все. У нас уже ціни як в Європі , тільки чогось оплата праці як в Гондурасі. Пруться в ту Європу, наслідують її ,кажуть що Україна-то Європа. Нє, рєбята ,Європа як починалась за Бугом так там і зосталась. В Україні є два народи-один, власне, самі українці і друга народність-це те все кодло що в Києві сидить і смокче з простого українця кров.
петро Показати IP 26 Квітня 2016 23:40
не називайте електроеергію світлом) це різі речі
Валєра до петро Показати IP 27 Квітня 2016 07:06
А ВИ називайте речі своїми іменами- електроЕеРгія? Це ріЗі речі?Слідкуйте за собою,в першу чергу!
Ветал Показати IP 27 Квітня 2016 05:41
Нех**й було майданы устраивать
Волинянин Показати IP 27 Квітня 2016 08:04
Європейської зарплати нам не дадуть, її потрібно заробити. А от податкову систему слід поміняти. Потрібно щоб особи які отримують прибуток більше 1 млн платили податки так як у Франції (через що Де Пардьє поміняв країну проживання). А то годинники по 20-50 тис УЄ, шмотки доходять до 100 тис доларів, в ресторанах можуть повечеряти за 2-3 тис тих же зелених а прості українці інколи мусять купувати картоплю по одній картоплині...
василь Показати IP 27 Квітня 2016 08:34
що це за держава така, одні на джипах і мерсах розїзжають, іншіх доять як корів
КУМ Показати IP 27 Квітня 2016 08:40
Ну так виходьте на протести,щось тільки тут такі сміливці.Згуртовуйтесь і вперед.Ми ж обирали цю владу,а джерелом влади є народ.
Глюк Показати IP 27 Квітня 2016 08:51
В Гондурасі мінімалка 220 євро..так що Гондурас не ображають:-(
Іван Лютий до Глюка Показати IP 27 Квітня 2016 16:29
Тільки вчора повернувся з заробітків з Гондурасу. Розраховуються бананами. Де ти там заробляв 220 євро?