USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Повноцінної добудови луцької школи не буде

21 Лютого 2017 16:57
Школу №1 немає куди добудовувати: на невеликій території облаштувати навчальний корпус не дозволяють державні будівельні норми.

Про це під час прес-конференції 21 лютого повідомив заступник міського голови Андрій Киця.

З його слів, добудова школи № 1 «назріла», та, на жаль, через малу територію вести мову про повноцінне будівництво не можна. З його слів, площа земельної ділянки довкола навчального закладу – всього 0,8 гектара. Тож повноцінний навчальний корпус не дозволять встановити жодні правові та державні будівельні норми.

Можливо, каже посадовець, там можна добудувати невелике приміщення, як-от харчоблок чи актовий зал. Проте ще остаточного варіанту немає. Зараз разом з проектантами приймається рішення що там можна побудувати.

До слова, Андрій Іларіонович до призначення на посаду заступника міського голови з серпня 2006 року до грудня 2015 року працював директором Луцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
дідо Показати IP 21 Лютого 2017 17:47
Для чого добудовувати 1шу, якщо недалеко 3тя школа напівпорожня. Загальна кількість місць у школах перевищує кількість учнів. Треба перевести дітей з царських сіл у школи на 40й та 33й райони, їх всерівно возять на джипах.
Анонім до дідо Показати IP 21 Лютого 2017 20:54
ну що ви !!!!!! понтова 1-ша і якась-там задрипана 3-я
Баба до дідо Показати IP 22 Лютого 2017 10:15
Як для чого? В цій школі немає свого актового залу, діти вчаться з 3 по 8 клас в другу зміну, притому що в паралелях тільки по 3 класи!!!
Батько Показати IP 21 Лютого 2017 17:58
Все дуже просто: -відібрати приміщення суду, що на Словацького, -відібрати приміщення бувшого вйськового комісаріату, що на Словацького, 1 (віддали суду), -відібрати приміщення жидівської общини (голуба бідівля перед школою), - там поруч є ще управляння освіти, територія ого-го! І на базі всього цього можна відремонтувати і організувати розширення школи.
Анонім Показати IP 21 Лютого 2017 20:53
над Стиром - море місця. жаб порозганяти - і цілий НВК можна побудувати
Лучанин Показати IP 22 Лютого 2017 10:37
В дворах вліпити багатоповерхівку норми дозволяють, на зупинці напроти міськради будують так, що на дорогу ледь не заходить - теж норми дозволяють. А дітям школу розширити - ні. Верх цинізму.
мама Показати IP 22 Лютого 2017 15:21
шановний заступник міського голови, п.Киця А.І., коли ви йшли на вибори, то першим пунктом у ваших агітаційних листівках була добудова першої школи. ви були директором цієї школи багато років і що не знали, що є якісь норми?????
кіт до мама Показати IP 22 Лютого 2017 18:02
шановна мамо! киця любить сметанку та теплий диван а про норми.. ну про що ви говорите? аби киці було добре.