USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Аварія в Луцьку: «Смарт» і мотоцикліст не розминулися

6 Травня 2015 19:25
Автомобіль Smart наїхав на мотоцикліста по проспекту Відродження у Луцьку, біля Експрес Там-Таму. Сталася автопригода сьогодні близько 17 години, – пишуть наші колеги з «ВолиньPost».

Автомобіль, за кермом якого була жінка, виїжджав із прилеглої території двору, а мотоцикліст рухався головною дорогою. Зі слів очевидців, авто не надало переваги у русі мотоциклу, через що й наїхало на нього. У автівки майже повністю «знесло» передній бампер; мотоцикл значних пошкоджень не зазнав, але його водія з місця ДТП забрали друзі на білому фургоні. Туди ж завантажили і сам мотоцикл.

На місце ДТП приїхав і знайомий жінки, яка була за кермом Smart. Він пояснив, що учасниця аварії лише два місяці, як керує автомобілем.

Учасники аварії значних ушкоджень не зазнали, а також відмовились будь-що коментувати. На місці ДТП працюють правоохоронці. Вони й встановлюють всі деталі автопригоди.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
xl Показати IP 6 Травня 2015 20:26
smart в хлам!
Байкер Показати IP 6 Травня 2015 20:36
Ось вам справжня сила мотометалу в порівнянні з пласмасовим смартом).
kapitan до Байкер Показати IP 7 Травня 2015 09:55
хлам був би з джилі або чері ! Перед вами Mercedes . Його кузов - металева капсула, де знаходяться пасажири А цей пластик міняється, як конструктор в гуртку " Умєлийе рукі " .
Олександр Показати IP 6 Травня 2015 21:03
якщо два місяці керує то можна порушувати правила і збивати людей? А з якого місяця не можна стає? А яби це був велосипедист? На...ла на смарт, а правила знати то зайве.
11 до Олександр Показати IP 7 Травня 2015 08:33
вгамуй свою жабу...як заробила на смарт то її особиста справа......а те що не має навиків водіння то сама і поплатилась....
111 до 11 Показати IP 7 Травня 2015 08:43
якби вона збила вас ви б говорили по їншому, напевно права купила 2 місяці тому.
123 до 11 Показати IP 7 Травня 2015 10:29
Сама поплатилась - це в'їхала в стовп. Ця ***людину збила!
Олександр до 11 Показати IP 7 Травня 2015 19:38
Де ти жабу побачив чудо? Мав можливість купити такого смарта ще коли вони коштували в два рази дороще, а не так як зараз по 4000 $, знайомі відмовили. Їі діло буде коли вона на ньому по газону біля своєї хати катати, а не людей збивати.
123 до Олександр Показати IP 13 Травня 2015 16:45
а ти свічку тримав?
Лучанин Показати IP 7 Травня 2015 00:51
Сам як починав їздити - багато косячив) Тут головне, що всі живі і здорові, а метал і пластмаса ще й не таке витримають
Жанна до Лучанин Показати IP 7 Травня 2015 17:10
Хоч один адекватний коментар. Дивно як Вас тут не зацькували))
ural m70 Показати IP 7 Травня 2015 01:24
коментар було видалено
12 Показати IP 7 Травня 2015 09:08
шацьк рулить
потрібно Показати IP 7 Травня 2015 09:12
заборонити в ввозити в нашу фауну украйну цей непотріб від фашистів
Анонім до потрібно Показати IP 8 Травня 2015 15:50
Mercedes win i w Smartì-MERCEDES!Wse guttya katayusya tilku na mercedesah!SUPER AUTO!
Vasia Показати IP 7 Травня 2015 14:14
мопед так дав аж колесо в смарта вигнув, давби в лоб смарт розколовсяби, а мопед дальше поїхавби