USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

В 14-ій бригаді - 1 загиблий та 6 поранених. ОНОВЛЕНО

26 Березня 2016 15:11
В результаті прицільного обстрілу бойовиків під Мар’їнкою загинув військовий 14 Володимир-Волинської бригади, ще 6 було поранено. Про це у Фейсбук написали волонтери проекту Повернись живим.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини читачі видання повідомили, що загинула найрідніша для них людина Віктор Чопко з села Юнівка Локачинського району.

«Один загиблий і шестеро поранених - такі результати обстрілу після тижневої тиші в Мар’їнці. Поки основні бої розгорталися з іншого боку Донецька – на авдіївській промзоні і в районі аеропорту, Мар’їнка мовчала.

Вчорашній бій був коротким, але прицільним. Ймовірно, працювали професійні корегувальники. З протитанкової гармати ворог влучив в один з крайніх опорників 14 бригади. Шестеро хлопців отримали поранення різної важкості, а один військовий загинув. А у загиблого залишилася дружина і двоє дітей», - написали про події під Мар’їнкою волонтери.

Разом з тим, у соцмережі сестра загиблого військового, Олена Кручай, повідомила, що чоловіку до демобілізації залишалося декілька годин. Чоловіка вдома чекали дружина та діти.

«Війна постукала у двері і моєї родини. Ніяк не хочу вірити...Як має пережити мама , дружина?!!! Як будуть рости дітки без тата?!!! До демобілізації залишалося лише кілька годин, але смерть не чекала...Сумуємо усією родиною. Вічна пам'ять тобі, Вітю!!!», - пише Олена.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює співчуття родині загиблого військового. Слава Герою!

Раніше повідомлялося, що за минулу добу в зоні АТО загинули двоє українських військовослужбовців, одинадцять отримали поранення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Шкода Показати IP 26 Березня 2016 15:41
Хто загинув, звідки???? Яке село чи місто ???????
Анонім до Шкода Показати IP 26 Березня 2016 16:27
Загинув для нас найрідніша людина Чопко Віктор,Локачинський р-н,с.Юнівка,Вол.обл. Вічна пам'ять нашому герою.
Анонім Показати IP 26 Березня 2016 17:11
Стоїмо у відповідь не стриляємо, бо Путін нападе.
Анонім Показати IP 26 Березня 2016 18:31
Віро прийми мої спіачуття
Друзі до Анонім Показати IP 26 Березня 2016 19:21
Віро,прийми наші співчуття. Сумуємо.
Місто Показати IP 26 Березня 2016 19:30
Сумуємо.
юрій Показати IP 26 Березня 2016 19:59
Прийміть мої співчуття!
лучанин Показати IP 26 Березня 2016 21:20
ГЕРОЇ!!! НЕ помирають.ВОНИ ВІЧНО ЖИВІ!
Анонім Показати IP 26 Березня 2016 22:56
Вічна пам'ять тобі, Вітьок!!!
Анонім Показати IP 27 Березня 2016 00:05
А вони там цяцькаються з савченко.,краще війну припиніть падлюки!!!
Друзі Показати IP 27 Березня 2016 15:23
ВІчна пам"ять,Віктору!Спочивай з миром!!!
односельчани Показати IP 27 Березня 2016 18:12
Він був щірий,добрий,порядний...Був...Віра, твій чоловік справжній герой!!! Вічна пам'ять герою!!!
А Показати IP 27 Березня 2016 19:24
Вічна пам'ять,!!! Слава Героям
племінниця Показати IP 27 Березня 2016 20:00
Не плач за мною, мамо, не ридай, Я не хотів війни, я боронив свій край… Не плач за мною, мамо, я – герой Стояв я гордо, коли снайпер той Стріляв у голову й таранив груди – Тоді не думав я – «а що ж з тобою буде?»... Не плач за мною, рідна, не лий сліз, Пишайся мною, бо я патріотом виріс, Ти, мамо, лиш за мене помолись, І не вини себе – у цьому я, напевно, винен.. Я винен, що любив свою країну, Я винен, що хотів здобути волю… Але я не хотів стояти на колінах, Пробач за стільки завданого болю… Не плач за мною, мамо, я у Бога, Бо кожен, хто загинув за Вкраїну йде до Нього Я вже не повернуся, мамо, але знай – Я стану ангелом і боронитиму свій край….
Племянік Показати IP 27 Березня 2016 20:31
Вітя, вічна тобі пам'ять.Хай земля буде тобі пухом.
Віктор Показати IP 27 Березня 2016 21:45
Хай земля буде пухом.
ВЛАД ПОРВА Показати IP 27 Березня 2016 22:25
ВІЧНА ПАМЯТЬ Я ЗАВЖДИ БУДУ ПАМЯТАТИ ВАС ЯДЯ ВІТЯ СЛАВА УКРАЇНІ
Викторовна Показати IP 27 Березня 2016 23:42
Как жаль! Какая боль близким! Никакие утешения сейчас не помогут. Молимся о душе Виктора, его семье - дай Бог сил пережить. Искренне скорблю вместе с Вами. Плачу.
Світлана Показати IP 28 Березня 2016 00:48
Вітя загинув за нас! Хто його відправив у те пекло і далі наживається на війні! Ми всі маємо про це думати! Вічна память Тобі. ЛЮДИНО! Молюсь за твою душу і за рідних!
Таксіст Показати IP 28 Березня 2016 05:13
Віктор,ми тебе незабудимо..земля тобі пухом...
:-( Показати IP 28 Березня 2016 13:50
Сумуємо,пам'ятаємо,співчуваємо...
Анонім Показати IP 28 Березня 2016 18:32
Сумуемо,пам'ятаемо...
Сусіди с.Затурці Показати IP 28 Березня 2016 22:30
Вічная пам'ять,тобі Вітя!!!Хай земля тобі буде пухом!!!Сім'ї і рідним співчуття....Герої не вмирають....Слава Україні!!!
Діана Матвійчук Показати IP 29 Березня 2016 18:10
Обговорення вірш аж душа болить, присвячений загиблим героям майдану Марія Івасюк 145 повідомлень Марія Івасюк Мамо, не плач. Я повернусь весною. У шибку пташинкою вдарюсь твою. Прийду на світанні в садок із росою, А, може, дощем на поріг упаду. Голубко, не плач. Так судилося, ненько, Вже слово, матусю, не буде моїм. Прийду і попрошуся в сон твій тихенько Розкажу, як мається в домі новім. Мені колискову ангел співає I рана смертельна уже не болить. Ти знаєш, матусю, й тут сумно буває Душа за тобою, рідненька, щемить. Мамочко, вибач за чорну хустину За те, що віднині будеш сама. Тебе я люблю. I люблю Україну Вона, як і ти, була в мене одна.
ОКСАНА. Я. Показати IP 29 Березня 2016 21:58
Мамо,пробач за мою стрімку вдачу. Вибач,рідненька,я вже не прийду. Мені не болить,я від болю не плачу, Я зараз душею до Бога іду. Ти вибач,не плач-твої сльози тримають, Мене на землі,а мені вже пора. Мене побратими із Богом чекають. І зірка на небі,моя вже зійшла. Матусю,пробач,що закрив рано очі, Я прошу тримайся,я тебе люблю. Світитиму з неба тобі я щоночі І інколи ,ще увісні зайду... Зайду,щоб ще раз,тебе міцно обняти, Бо ти найдорожча в моєму житті. І те,що не встиг,напрощання сказати: "Спасибі за щирі молитви святі!" Я знаю, зараз весь смуток і розпач, У серці твоєму безмежно болить. Прошу,відпусти і більше не плач. Життя проти вічності лише мить.
ОКСАНА. Я. Показати IP 29 Березня 2016 22:06
ВІЧНА ПАМ,ЯТЬ ТОБІ ВІТЯ....ГЕРОЮ СЛАВА!!!!!!!!!!
знайома Показати IP 30 Березня 2016 22:51
не знаходжу слів, видно не існує таких слів, які могли б передати біль втрати...дуже шкода мами Віті,сестри Оксани, дружини, діток....Тримайтеся!
гоша Показати IP 16 Квітня 2016 02:47
Я тебе завжди буду пам'ятати,я знав тебе з хорлшої сторони,мені говорили старші люди що хороших бог забирає швидше,ти насвоїї землі.хай земля тобі буде пухом.