USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Браконьєром на Волині виявися єгер

14 Квітня 2014 17:49
Працівники лісової охорони державного підприємства «Любомльський лісгосп» у п’ятницю, 11 квітня, на спостережній вишці затримали мисливця. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Як розповіли лісівники рейдової бригади, порушника спіймали під час патрулювання. Пізно ввечері у лісових масивах урочища Гряда, поблизу села Мосир, помітили автомобіль «Фольксваген», це одразу викликало підозру. Оперативно віднайшли і його власника. Ним виявився житель міста Любомль Віталій, 1957 року народження.

Як з’ясувалося, він працює єгерем районної організації УТМР Любомльського району. Правопорушник мав при собі карабін марки «ОПСВТ» калібру 7,62 мм з набоями. З якою метою чоловік із мисливською зброєю та нічним прицілом знаходився на спостережній вишці, призначеній для полювання на кабана, неважко здогадатись.

У цей весняний час звірина готується до народження потомства, подекуди уже й з’явились малята. Це пора тиші і спокою у лісі, а полювання зараз заборонене.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
небайдужий Показати IP 14 Квітня 2014 18:00
і це тільки вершина айсбергу!!! 80% ми і не знаємо!!! прикро, але факт залишається фактом: забрали колісника - розпочався "бєзпрєдєл". хоча чому тут дивуватись!!! в державі бардак
олег до небайдужий Показати IP 14 Квітня 2014 18:30
лicники тiльки i вмiють ловити уорiвських егерiв .....а самi разом з мicцевими царьками полюють коли хочуть i що хочуть!!!!!!!
за-об до небайдужий Показати IP 14 Квітня 2014 22:12
Да воскрєснєт бог істінний наш - Коліснік
nik до небайдужий Показати IP 17 Квітня 2014 21:23
борода-браконьер особливий i цинiчний.
саша Показати IP 14 Квітня 2014 18:23
колicник i сам займався браконьерством в звipiвському мг проводячи на заповiдних територiях царськi полювання для обраних...
58 Показати IP 14 Квітня 2014 18:32
Напали от на чоловіка, а може він просто в лінію кордону видивлявся - чи не лізуть порушники)...
еколог Показати IP 14 Квітня 2014 22:16
Звільніть усіх єгерів - відновиться фавна..Всі вони - платні помічники начальників-браконьєрів. А ще перевірте, хто з начальників-мовчальників має зброю і будете знати 2/3 браконьєрів краю.
Анонім Показати IP 15 Квітня 2014 07:02
А в Луцькому районі Волошенюк собі охотиться і в ...уй не дує, де правий сектор
Платон Показати IP 15 Квітня 2014 08:04
Де нове керівництво лісників? Старих всіх гнати і чим скоріше тим краще.
зверніть увагу до Платон Показати IP 15 Квітня 2014 08:47
де прокуратура??? шеремета вагонами ліс п...ть, діточок за кордоном навчає!!!
йося моргенштерн до зверніть увагу Показати IP 15 Квітня 2014 08:51
правосєкам ніуя не буде, а шемемету посодять!!!
Люди Показати IP 15 Квітня 2014 08:17
Майже всі працівники лісу браконєри і хапуги просто найшли крайнього,щоб показати свою роботу!Як понапиваються,то тякі речі розповідають,що на декілька років вистачило б сісти!!!
Анонім до Люди Показати IP 15 Квітня 2014 08:45
вони як понапиваються то ще й оргії влаштовують
Belen Показати IP 21 Квітня 2014 15:14
Articles like these put the consumer in the driver seat-very imnrotapt.