USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Чому на Поліссі хотіли зірвати мобілізацію

26 Січня 2015 22:11
«Московський слід» помітний у справі з перешкоджанням розвезенню повісток у Шацькому районі на Волині.

Про це розповів начальник Управління МВС України у Волинській області Петро Шпига 26 січня.

Під час слідування представників влади, військкомату та правоохоронних органів їхній автомобіль зупинили. Представники громади висловлювали небажання того, щоб їхні діти вирушали на схід за мобілізацією в армію. Вони почали вимагати, щоб повістки знищили. Петро Шпига зазначив, що йому невідомо про стан пошкодження повісток, але зрозуміло, що процес вручення повісток був зірваний, представники влади, військкомату та МВС не змогли проїхати за адресами та вручити повістки особисто кожному з мобілізованих.

З його слів, на подібні випадки правоохоронці реагуватимуть адекватно, діючи відповідно до чинного законодавства. Наразі слідчі підрозділи внесли інформацію до Єдиного реєстру досудових розслідувань з кваліфікацією за частиною 5 статті 27 та статтею 336 Кримінального Кодексу України. Передбачена відповідальність від 2 до 5 років позбавлення волі за підбурення до зриву мобілізації. Нині тривають слідчі дії, встановлюють осіб та організаторів злочину.

На думку Петра Шпиги, усіх винних притягнуть до відповідальності. З його слів, у час, коли стан на сході України критичний, у спробі дестабілізації ситуації на Волині простежується московський слід, тому що все було організовано. До того ж, важко уявити, що мешканці Шацького району могли б висловлювати подібні думки організовано. Наразі нікого не заарештували, адже, зі слів очільника обласної міліції, діяв натовп, а організатора поки не визначили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
луч Показати IP 26 Січня 2015 22:19
Цей процес не можливо зірвати лише можна призупинити те що має відбутись відбудеться. Люди в селах просто ідіоти....
Хлоп до луч Показати IP 26 Січня 2015 22:23
Хiба тiльки в селах...
луч до Хлоп Показати IP 26 Січня 2015 22:44
Уточню перемогу , перемогу зупинити неможливо ! Слава Україні!
Анонім до луч Показати IP 26 Січня 2015 23:01
А що ти скажешь нащод ціх слів: "Якщо "оплотом демократії" сьогодні є Сполучені Штати Америки, то я запитую – а які "цінності" вони демонструють на Близькому Сході, до прикладу, в Іраку? Чи можна їх назвати "демократичними"?! Ні! США цинічно, по військовому і цілком антидемократично й антигуманно захищає там свої енергетичні інтереси. Сильні світу цього нам красиво розповідають про демократію, а самі застосовують силу для захисту своїх національних і державних інтересів." сказаних Олександром Сичом, українським націоналістом з Галичини, партія "Свобода", екс-віце-прем'єром України
жорж до Анонім Показати IP 26 Січня 2015 23:49
коментар було видалено
Анонім до луч Показати IP 27 Січня 2015 10:03
Це не російський слід, це наслідок політики наших урядовців, зокрема військового керівництва держави, коли нема у що одягнути мобілізованих (батьки все повинні купити - від шкарпеток до бронежилета), коли нема відповідної зброї, коли солдат іде воювати ненавчений, коли командири - бездарі. які не знають військової науки, а значить, їх підлеглі не отримують мудрих наказів, а не дай Бог загинути - рідні залишаються без підтримки держави.
Анонім до луч Показати IP 29 Січня 2015 14:52
Люди добрі схаменіться!!!!Ви думаєте, якщо люди з села то вони барани???Це не так і я в цьому впевнена!!!Чому в списках мобілізації немає заможних синочків??????????????.....Простих людей нікому не шкода-так мішені....
цікаво Показати IP 26 Січня 2015 22:25
"До того ж, важко уявити, що мешканці Шацького району могли б висловлювати подібні думки організовано." ... Це як розуміти? В Шацькому районі люди не можуть організуватися? Якої ж тоді автор фрази думки про місцевих людей?
Йухан до цікаво Показати IP 26 Січня 2015 22:44
Мова йде про "подібні думки". Щось інше вони могли організувати - п'янку,гулянку... А тут таке...
Анонім Показати IP 26 Січня 2015 22:46
Дійсно шпинат зморозив х*рню там не тільки можуть організуватись тайм ще відкупитися дві поїздки вдалих в Польщу і воєн ком довольний
єжу понятно Показати IP 26 Січня 2015 22:49
шо ті люди просто тупі як 2 пари чобіт.потягати їх до слідчих разів з 10-13,нехай обісруться,пару свиней продадуть для адвокатів,і тоді М О Ж Е до декого дійде,що шось він втяв не так в цьому житті!
голка до єжу понятно Показати IP 27 Січня 2015 09:33
А ти "єж" вже в черзі у воєнкоматі?:)
Анонім Показати IP 26 Січня 2015 22:51
Піпец, а нікому не спадає на думку, що батьки не хочуть відпускати своіх дітей на смерть?
111 до Анонім Показати IP 26 Січня 2015 23:02
Вже цей московський слід бачуть де не треба!!! Чи ви думаєте, що без цього моск. сліду батьки не доганяють, що їхніх дітей на смерть посилають???!!!
Я)) до Анонім Показати IP 27 Січня 2015 07:41
Хочуть-не хочуть, кого це цікавить? Цей випадок нічого не змінить, це лише бумага. А вони вже всі давно на гачку, нікуди не дінуться. І взагалі, де справедливість? Треба їхати міняти інших синів,які вже з літа на сході!!! Їхні батьки теж не хотіли туди їх відпускати!!!
якби до Анонім Показати IP 27 Січня 2015 09:05
всі були такі як ти(а я бачу шо вас більшість,+43 дов***оба) ,то ти би вже облизував російського чобота,щоб не отримати ним по хлібалу
Анонім Показати IP 26 Січня 2015 22:58
В Жовківському лг три лісники попали на 300 тисяч,а в нас на Волині мільйон населення на один мільйон.
Анонім Показати IP 27 Січня 2015 00:04
А чому військовим ахвіцерам-пенсіонерам не виплачувати пенсії в військоматах? Бажано щоб учасник АТО був на касі.
37 років Показати IP 27 Січня 2015 00:06
В мене ровесник вже п'ять років на пенсії.
Ілля Показати IP 27 Січня 2015 00:25
А чому по селах збирають по центрах зайнятості? можливо на майдані вони стояли щоб їм допомгла держава в працевлаштуванні і так далі. Так зараз всіх -туди а інші проводять ліквідації міняють портфелі, заробляють гроші збагачуються а з людей бідних все тянуть і тянуть і тянуть. Це не по -патріотські так роблить влада. Когось робить патріотами а самі чому приклад не показують. Разом би всі пішли і швидше перемогли.
раб Показати IP 27 Січня 2015 00:34
хочу бацька в президенти украіни. він покаже і росам і украм як треба правити...... а краще украінця в президенти. а всі сміються що такою нацією правлять груз. лат. жид. америк і т.д а ми дурні..... коли повстанемо!
степ до раб Показати IP 27 Січня 2015 08:23
коментар було видалено
Васьо Показати IP 27 Січня 2015 06:48
Нда. Вже починають порівнювати ВЛАСНИЙ НАРОД з стадом баранів, які не вміють мислити, невміють організовано висловлювати свої думки.
Аналітик Показати IP 27 Січня 2015 08:33
А "слід" таки є. У північних районах області, через відсутність ретранслятора, люди не мають змоги дивитися українське ТБ. Натомість весь ефір заповнений російськими і білоруськими каналами. А ми розводимося про зомбований Схід країни...
оце 100 пудов до Аналітик Показати IP 27 Січня 2015 09:07
погоджуюсь з аналітиком.величезний мінус держави в цьому плані.
IT до Аналітик Показати IP 27 Січня 2015 09:35
ретранслюй не ретранслюй - а є супутник і багато людей встановило обладнання!!!
Штефан, Луцьк Показати IP 27 Січня 2015 09:10
Симбіоз: "Червоне Полісся + ФСБ Росії". Доконаний факт. Згадайте хоча б перекриття автотрас влітку. Майже там само. Резидент "старшого брата" міцно у цьому регіоні вкоренився. Наше СБУ, як завжди спить. А може і в "долі" бо подвигів їхніх, окрім отримання зарплат та пільг, щось не чувати на Волині. Всі вони багаті та дуже багаті - декларацію про доходи волинського екс-шефа СБУ, Мельниковича, па'мятаєте? А обласного прокурора Вадіма Максімова? Одним словом, обср***лися менти, прокурори і спецслужби. Схоже, там скоро московські партизанські загони під укіс паровози пускатимуть. Спіть собі хлопці й далі!
свобода слова до Штефан, Луцьк Показати IP 27 Січня 2015 09:37
Любе мислення яке суперечить "державному" - вороже?! Дожились! Всі мають думати у одному напрямку?! М-да...
Штефан, Луцьк до свобода слова Показати IP 27 Січня 2015 11:24
Я тобі так скажу, "Свободо". Можна мати свою думку і навіть, необхідно. Навіть, гнилу. Та, не у цьому випадку. Це перешкоджання діям законної влади в умовах війни за незалежність України. Статтю 17, Конституції України, читав? А Кримінальний Кодекс? Так, ось, голубе. Те, що сталося у Шацькому районі - терористичний акт. Спрямований на повалення конституційного ладу у Державі Україна. Не більше і не менше. Спецслужби, прокуратура і менти про це добре знають. А тобі, за посібництво терористам, хай і через незнання законів, світить до 5-років. Не здивуюсь, якщо тебе вже вирахували. Тут "своя думка" не проходить. Не той випадок. Дивно, що на таке пішли мешканці найбільш "бандерівського" району Волині. Хоча, безробіття та алкоголізм і не на таке підштовхнуть.А особливо, коли дивишся російські та білоруські зомбоканали.
свідомит до Штефан, Луцьк Показати IP 27 Січня 2015 12:21
Так у тому і справа. що тут багато питань хто і що тут "законне" взагалі в Україні!!!:)
?? до Штефан, Луцьк Показати IP 27 Січня 2015 13:51
штефан, так добровольців чекають, а ти пишеш і пишеш
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 28 Січня 2015 23:30
"Те, що сталося у Шацькому районі - терористичний акт. Спрямований на повалення конституційного ладу у Державі Україна." - в такому разі, те що сталося 20 лютого 2014 року в Києві - це також терористичний акт і його виконавці/замовники повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності? Інакше безкарність породжує вседозволеність і 20 лютого 2015 року все може повторитись ще раз.
Ігор Показати IP 27 Січня 2015 10:04
Ей зупиніться, а що люди не можуть мати своєї думки.Вони,що сліпі, дурні і вже зовсім оглухли. Їх синів забирають вбивати, а не Гунчика два синочки, Романюка олігарх і всіх інших по барах гуляють, живуть вольготно.Може хватить брати нас,бідни, простих людей.Ми підемо,але після їх синочків
свідок до Ігор Показати IP 27 Січня 2015 10:27
А відео Ляшка на фоні стріляючих "Градів" це ...?! От такі державні "вояки"!!! То про що можна казати?!
Штефан, Луцьк Показати IP 27 Січня 2015 11:59
Ще раз хочу підкреслити-в усьому винний алкоголізм!
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 28 Січня 2015 23:33
У всьому винний Порошенко. Він обіцяв що воювати на фронті будуть тільки добровольці. Свою обіцянку він не виконав.
аяяй Показати IP 27 Січня 2015 12:19
всеодно комусь прийдеться йти .щоб російські гради не стріляли тут у нас.хоча нам до Польщі близько ,є куди втікати ,на відміну від жителів Маріуполя .
Штефан, Луцьк до аяяй Показати IP 27 Січня 2015 12:36
Кароч, без викорінення алкоголізму нам ні туди і не сюди, панове!
!!! Показати IP 27 Січня 2015 12:56
Маразм.За кого вони нас рахують!!!