USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Громадські активісти Волині заявляють про ґвалтівника у фіскальній службі

15 Лютого 2016 18:18
Активісти громадської організації «УНСО-Волинь» заявляють, що на посаді головного інспектора фіскальної служби у Волинській області працює людина, щодо якої порушено декілька кримінальних проваджень, зокрема, підозра у зґвалтуванні. На ці заяви є реакція керівництва Відомства.

Як повідомили Інформаційному агентству Волинські Новини, звернення об’єктивно розслідувати цей факт активісти надіслали виконувачу обов’язків начальника ГУ ДФС у Волинській області Олександру Юристовському.

Зокрема, вони говорять про головного державного ревізора-інспектора у Волинській області.

Текст звернення подаємо нижче:

«Під вашим керівництвом в ГУ ДФС у Волинській області, на посаді головного державного ревізора-інспектора працює Одноралець М.М., стосовно якого ми маємо перевірену інформацію, що він був прийнятий на службу у Вашу структуру в той час, як проти нього було порушено декілька кримінальних проваджень (витяги з ЄДРДР додаються на чотирьох аркушах). Також у нас є звернення від громадянки Пахомюк О.В. (копія звернення додається) щодо спроби її зґвалтування згаданим держслужбовцем. Нам відомо, що подібні випадки мали місце в його біографії.

Також вимагаємо провести службове розслідування щодо легітимності наданих Одноральцем М.М.документів на підставі яких його, Одноральця М.М., і прийняли на службу. Крім того, надати нам копію цих документів, або їх реєстраційних номерів, для перевірки їх достовірності. Ставимо Вас до відома, що дану справу беремо під свій контроль, а також будемо висвітлювати у ЗМІ».

Як коментує ІА Волинські Новини громадський активіст Віталій Ковальчук (друг Устим), у фіскальній службі запевнили, що скандальний інспектор довго не працюватиме на займаній посаді.

«Заяву зареєстрували сьогодні. Навіть більше того, вже відбувся брифінг з цього приводу і нас запевнили, що у фіскальній службі на носі скорочення й Одноралець перший у списку, хто піде з роботи. А чи буде він покараний за скоєне – вирішить суд», - інформував Ковальчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Свавільник Орест Іва Показати IP 15 Лютого 2016 18:47
Це той бандюк що при Німцю на задніх ходив?
Во як Показати IP 15 Лютого 2016 18:49
Гарний працівник, його слід нагородити- за новий метод схиляння платників податків до наповнення казни))) і демографія теж в + ... ))))
юра Показати IP 15 Лютого 2016 19:07
знов якась заказуха,а виконує бандос з 90-х.наїхало б ти на мене я б твою сайгу запхавби в задню філейку.
УНСО до юра Показати IP 15 Лютого 2016 21:13
І до вас заїдемо, ваш коментар розглядаємо як погрозу та образу
народ Показати IP 15 Лютого 2016 19:09
Гвалтівників треба ізолювати від суспільства, а друг Устим ще переплюнув його, якщо б написати все те, що він робив, де був і загалі, про всю моральну сторону... Любий зек позаздрить. народ Краще мовчав би.
ольгово до народ Показати IP 15 Лютого 2016 21:37
працує..
А Показати IP 15 Лютого 2016 19:34
А друг Устим яким там боком? Бо той ревізор трошки Колісників пресанув?
Чемний Показати IP 15 Лютого 2016 20:20
Ці барили у податковій, як брали взятки, так і беруть. Особливо за повернення ПДВ.
Таня Показати IP 15 Лютого 2016 20:33
Ви виставте Кольки фото. То за короткий час , буде ще із 10 заяв про згвалтування. То ще той збоченець.
УНСО до Таня Показати IP 15 Лютого 2016 21:15
Його фото є в Інтернеті, але доречна порада, у групі ,,УНСО-ВОЛИНЬ'' в ВК ти фейсбук ми викладемо
Василина до Таня Показати IP 19 Лютого 2016 08:48
Я лучше тебе фото его бывшего тестя Визнюка пришлю,эта вся грязь по его заказу идет, на это денег не жалко, детям своим помог бы.
Пдв Показати IP 15 Лютого 2016 21:15
З кого вимагають за відшкодування пдв? Напишіть і з Вами зв'яжуться!
Читач Показати IP 15 Лютого 2016 21:50
с кем у вас брифинг был?! вас даже в здание фискальной службы не пустили....
Иван Показати IP 15 Лютого 2016 22:03
коментар було видалено
1111 Показати IP 15 Лютого 2016 22:23
точно заказуха !!!!!
Анонім до 1111 Показати IP 15 Лютого 2016 23:21
що, бздошно стало, що і тебе накриють ?
Богдан до Анонім Показати IP 16 Лютого 2016 00:46
Заказуха !!!
,,УНСО-ВОЛИНЬ'' Показати IP 15 Лютого 2016 22:25
У даній статті ми не згадуємо чиєсь минуле, ми не виконуємо ,,заказух'' ми повідомляємо громадськість про те що люди які живуть на наші податки і деруть з нас їх ще й при цьому ґвалтують (намагаються) наших дітей, перед тим як писати коментар, подумайте про що ви пишите! ГВАЛТІВНИКАМ ТЬЮРЬМИ А НЕ ДЕРЖАВНІ ПОСАДИ!!!
кулька Показати IP 15 Лютого 2016 22:25
дійсно треба перевіряти кого беруть на посади, бо потім буде як в Одесі коли поліцаї торгують наркотою прямісінько в райвідділку.
Іван Показати IP 16 Лютого 2016 00:51
Так ідіть працюйте,якщо усіх беруть ...
2222 Показати IP 16 Лютого 2016 00:54
Наверное что то не срослось,так решили грязи полить.
УНСО до 2222 Показати IP 16 Лютого 2016 08:57
Тобто факти на папері для вас вже не факти?
Вася Показати IP 16 Лютого 2016 03:35
Гвалтівників треба гвалтувати (хором)а потім-вишка!!!! При людях
До читачів Показати IP 16 Лютого 2016 08:34
А що "ДРУГ УСТИМ" вже став громадським активістом??? А як же 3-й запасний ДУК ПС.... А як же "героїчні" вчинки на Сході.... А як же зняття з посади, рослідування щодо бардаку та порушень дисципліни в підрозділі... Нова тємаха!!!
Віра Показати IP 16 Лютого 2016 08:38
Не дивно , що попався, неочікувано, що не на хабарі. Зазвичай діяв так, дзвонив до підприємців, лякав масками шоу і багато розказував, які у них проблеми. Після " порозуміння" забував про маштабні правопорушення. Рідка гнида!!! Такі здавали і катували наших дідів, тюрма і тільки пожитєве ув'язнення!
правий сектор Показати IP 16 Лютого 2016 09:31
запасні батальйони ДУК ПС після конфепенції 13 лютого було розформовано, а йде формування резервних сотень. Друг Устим призначений командиром на Волині.
Тим Показати IP 16 Лютого 2016 10:02
Теж мені "берлусконі" знайшли,але чорний піар теж піар
УНСО до Тим Показати IP 16 Лютого 2016 11:59
Яке відношення дана справа має до чорного піару? Думаю ви помиляєтесь, такі ганебні дії це чорна пляма на всю податкову, а ми маємо надію що там ще залишилися порядні люди
До ПС Показати IP 16 Лютого 2016 16:10
Ким "ДРУГ УСТИМ" призначений командиром на Волині??? Чиє це рішення??? Ваші побратими розповідали на Волині, що ДРУГ УСТИМ розвалив 3-й батальйон ДУК ПС, по ньому йде розслідування, займається Ваша безпека.... І знову він лідер. Хлопці, Ви загралися... Де ж правда??? Хто УСТИМА знов призначив керівником???? Чому мовчать громадські активісти? Ау, Паша Данильчук і К, різні спілки учасників АТО, журналісти.... Де ж правда, як звичайному селюку розібратися і кому вірити????
Сенсор Показати IP 16 Лютого 2016 16:59
Гвалтівник, хабарник, аферист- цікавий контент Фіскальноі Служби у Волинській області! Хто його призначав? Ця людина так само повинна бути покарана і обов'язково звільнена за недовіру. Податківці, а вам особисто не бридко оточувати себе різним непотрібом?
волинянин Показати IP 16 Лютого 2016 18:37
коментар було видалено
Я Показати IP 16 Лютого 2016 19:24
Аферист из аферистов!!! С какой целью такие люди устраиваются работать на такую службу можно только догадываться!!!! Патриоты свои жизни отдали не за то, чтоб такие "грязные люди" попадали на госслужбу!!!!
волинянин Показати IP 16 Лютого 2016 19:31
Знаю цього покидька багато років, жодного хорошого слова ні від кого не чув про нього, когось надурив, когось кинув, а тепер ще й гвалтувати почав і посаду дохідну собі прикупив! Гнати таких мерзенних треба і на гарматний постріл не підпускати до влади, тим більше силових структур, Ці структури такими працівниками тільки добавляють негативу в свою адресу! Хтось же його протягнув туди?! Повністю підтримую активістів і раджу ще більше відкривати факти про подібних антигероїв!!!
Лучанин Показати IP 16 Лютого 2016 19:34
Цей Одноралець в багатьох знайомих записаний в телефонних контактах як "КОЛЯ АФЕРИСТ"!
Марийка до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2016 10:15
А можно поинтересоваться у Вас для чего нужен такой контакт как КОЛЯ?
платник пдв Показати IP 16 Лютого 2016 23:21
На рахунок Волинських прац.дфс- гавнюки ще ті.Провели перевірку й наскладали протоколів на 200000тис.грн. (щось на кшталт неправильно заточений олівець).Коли ще вчора сам кричав про верховенство права,ДЕРЖАВА ДЛЯ НАРОДУ В НЕ НАРОД ДЛЯ ДЕРЖАВИ,то тепер розумію що замість Азаровських псів,прийшли а можливо нікуди й не ходили пси Яценюка, але ці ще більш схожі на гієн.Замість того щоб справді взятися за справу,дожимають малий бізнес,й ще головою крутять кажучи:від нас нічого не залежить,хоча як ми вам розумієм,тьфу непотріб.