USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку розгромили кабінет ректора ЛНТУ

10 Листопада 2016 17:42
Зловмисники незаконно проникли в кабінет ректора Луцького національного технічного університету та депутата Волинської обласної ради Петра Савчука. Після себе залишили безлад, розкидані та розбиті речі та ознаки боротьби.

Про це він повідомив у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини.

Зі слів Петра Петровича, вчора, 9 листопада, о 22:03 йому повідомили про те, що троє невідомих осіб проникли в його кабінет. Ректор ЛНТУ відразу виїхав на місце події.

«У кабінеті я застав безлад, розкидані речі і ознаки боротьби», - каже Петро Савчук.

Чоловіків, яких водій ректора застав «на гарячому», переконували його, що «знаходяться в кабінеті легально». Зловмисники намагались втекти та чинили опір, проте їх вдалось затримати силами охорони університету та водія ректора.

На місце події викликали працівників патрульної поліції Луцька, а також працівників СБУ. Повідомили про інцидент і тимчасового виконувача обов'язків керівника Головного управління Національної поліції у Волинський області Петра Шпигу.

Після того, як чоловіків забрали правоохоронці, кабінет опломбували. Нині Петро Савчук не знає, чи зникли якісь речі або документи з його робочого місця.

«Сьогодні я написав заяву в прокуратуру і очікую пояснень від прокурора області, начальника поліції області стосовно санкціонованості цього проникнення та ідентифікації цих осіб, яких затримали», - каже ректор ЛНТУ.

Наразі Савчуку невідомо, яким чином зловмисники проникли в закритий кабінет. Проте він зауважує, що днями з приймальні ректора зникли ключі, а на столі знайшли інший комплект.

Петро Савчук зазначає, що останнім часом з ним та членами його родини трапляються резонансні інциденти. Зокрема, 16 липня після важкої ДТП потрапила в реанімацію його дружина – пані Людмила. Також триває судова тяганина з окремими «одіозними працівниками» вишу.

Окрім того, як повідомили у прес-службі «УКРОПу», з цього приводу завтра, 11 листопада 2016 року, о 10:00 у прес-центрі Волинської обласної ради відбудеться брифінг за участю ректора Луцького національного технічного університету депутата облради фракції «УКРОП» Петра Савчука та голови фракції «УКРОП» в облраді Вячеслава Рубльова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Кирпа Показати IP 10 Листопада 2016 17:53
А при чому тут СБУ? А може зловмисники зовсім і не зловмисники, а та сама прокуратура жуки ставила, або знімала?
Анонім до Кирпа Показати IP 10 Листопада 2016 18:20
100% а може це були терористи... чи якась інша загроза тер цілісності а може савчук сам терорист?
АВБ до Кирпа Показати IP 11 Листопада 2016 16:12
100пудово агенти Кремля ..
Pet'ka Nagila Показати IP 10 Листопада 2016 18:09
Нема диму без вогню!
Любі свині Показати IP 10 Листопада 2016 18:11
Судячи з публікації, наявне місце бізнес-розбірок. Не може в охороняєме приміщення хтось вдертись так собі. Можливо, лажанунись спецслужби, ставлячи "прослушку" або " стара гвардія " ЛНТУ щось "мутить". Вимагаємо прозорості в даній ситуації. Маємо незрозумілі речі які негативно впливають на статус вузу....
Анонім до Любі свині Показати IP 10 Листопада 2016 22:51
А звідки в цієї бурси (теж там вчився) взявся статус? Одні хабарники.
А до Анонім Показати IP 11 Листопада 2016 09:08
А якраз на хабарі воно і вплине негативно. Перестануть давати. А це ж голодна і боса смерть. Хелп.
Я до А Показати IP 11 Листопада 2016 12:13
Цікаво, якщо перестануть брати хабарі, то як ті барани будуть вчитись?
Анатоль_ Показати IP 10 Листопада 2016 18:12
Нє, я в реальному шоці! Що в нас почало робитися після Майдану? Іду приймати заспокійливі краплі!
Віталій до Анатоль_ Показати IP 10 Листопада 2016 21:02
Каплі "неміров" чи поліські народні...
Платон до Віталій Показати IP 11 Листопада 2016 07:16
...заспокійливі чарочки.
)))))))) Показати IP 10 Листопада 2016 18:14
То точно, "ОДІОЗНИЙ" ректор...
студент Показати IP 10 Листопада 2016 18:59
взагалі якась дивна історія... і чому водій о 22ій в унівеситеті був?
КУРКА ЛАПОЮ до студент Показати IP 12 Листопада 2016 01:03
Напевне, зловив якусь курочку і по зернятку ...
Соня Показати IP 10 Листопада 2016 19:20
Петро сконцентрируйтесь, подумайте кому нахамили, кому боль причинили, у кого вымогали и может тогда найдёте спокойствие.
Кум Показати IP 10 Листопада 2016 19:22
У водія мала зарплата то він щей охоронцем підробляє)))
Кум Показати IP 10 Листопада 2016 19:23
А можливо просто піар...
Сват до Кум Показати IP 10 Листопада 2016 19:41
Ти в останньому слові букву д згубив)
Лучанин Показати IP 10 Листопада 2016 20:50
А причому там Укроп? В усьому політику шукають
Дипломований поліщук Показати IP 10 Листопада 2016 21:52
Якщо мені не зраджує пам'ять то подібна історія була колись у міськраді - опера ставили, чи знімали прослушку і відео, і їх "накрили". Пєтя, суши галєти.
Свідок до Дипломований поліщук Показати IP 10 Листопада 2016 23:20
Було! При Кривицькому слухали Федю Корецького і Швидкий облажався. Федя знайщов жука і слухачі увірвалися рятувати майно. Федя з тих пір десь пропав, а Швидкий-заст. прокурора.
анонім Показати IP 11 Листопада 2016 08:44
де охорона?куди дивилась?водія на місце Козлюка!
свідомий Показати IP 11 Листопада 2016 10:17
Є таке поняття в кпк як негласні слідчі розшукові дії думаю хтось хотів довести що ректор не великий патріот як він себе позиціонує а звичайний хабарник але внаслідок низького професіоналізму що спостерігається останнім часом в органах що цим займаються маємо черговий провал
Студент ВНУ Показати IP 11 Листопада 2016 18:04
Якісь розбірки, прослушки,,Нє шоб як в ВНУ, закінчив унівєр і на базар торгувати.
рік потому до Студент ВНУ Показати IP 11 Листопада 2016 18:40
А де працюють студенти лнту після стількох років поборів! А на що заробляють тепер викладачі лнту - на те щоб цар мав бабло і віддавав проценти та судові збори. Годі вже царику робити комедію треба відповідати!
жертва петюхі Показати IP 11 Листопада 2016 18:51
Цікава історія та дуже заплутана! За петьою плаче еркюль пуаро! Петро нашкодив, насмітив офіційно і тепер замітає сліди! Розбив горщик нахляпав кетчупом на штори, забрав енну суму цільових державних коштів, а потім рятуйте прокуратура! Петю ти вже там засвітився, тому залишається лише створити собі піар вівці яку образили! Але ж журналісти не змиють бруд а лише його замаскують на певний час! Суши сухарі,бо ти петько -безбожний на це заслуговуєш!
цікава інформація Показати IP 11 Листопада 2016 19:01
Шофер на роботі! А він ніколи не буває на роботі сам без петра! Тож петро теж був на роботі! І до чого тут прослушки панове, якщо дана особистість роздула цю клоунаду залучивши щей партію! Звинувачення у бік правоохоронних органів говорить про те що у декого горить царська шапуля на голові! А для чого правоохоронним органам було бити горщики,що не поміщалася у нього прослушка? А що правоохоронці билися між собою хто перший поставить прослушку на петра! Може вистачить нам вже давно змученому народу слухати і дивитися на таких петь!
124 Показати IP 11 Листопада 2016 20:04
хабарі менш потрібно брати.