USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Кількість загиблих волинян на Сході збільшилась. ОНОВЛЕНО

22 Травня 2014 16:18
За станом на 18:00 кількість жертв сьогоднішнього нападу терористів на українських силовиків під Волновахою на Донеччині збільшилася до 16 осіб, інформує ТСН.



Попередньо було відомо, що 12 загиблих – такий наслідок трагедії, яка сталася поблизу міста Волноваха на Донеччині. Раніше повідомлялося про 9 чоловік. Ще троє, інформують у прес-службі донецької ОДА, померло в лікарні.

Нагадаємо, унаслідок обстрілу загинули бійці 51 ОМБР, яка в мирний час дислокувалася у Володимирі-Волинському. Нині солдати перебувають на Сході України, виконуючи завдання АТО.

Жертвами виявилися українські військові, строковики. У результаті бою під Волновахою в лікарні доставили 33 особи з вогнепальними пораненнями. 12 військових загинули. Троє військових померли в лікарні. Про це повідомили в Донецькій ОДА.

Українські вертольоти Мі-24 запізнилися і прилетіли, коли бій уже завершився. Стріляли і в без того підбиті інкасаторські автомобілі «Приватбанку», викрадені раніше бойовиками так званої «ДНР». Цю інформацію підтверджує координатор «Інформаційного опору», - пише 24 канал.

Список поранених 51 бригади (згідно з інформацією ЗМІ):

1 . Адамарчук В.А. , 1983 р.н.
2 . Рибак М.В. , 1994 р.н.
3 . Іванчук А.М. , 1990 р.н.
4 . Волох Д.Р. , 1998 р.н.
5 . Андрощук Н.А. , 1979 р.н.
6 . Рудець А.Н. , 1984 р.н.
7 . Перчук П.В. , 1990 р.н.
8 . Вальчук В.В. , 1986 р.н.
9 . Моравський Е. Л. , 1969 р.н.
10 . Андрощук Ю. В. , 1987 р.н.
11 . Федоришин А. В. , 1987 р.н.
12 . Поханскій А. Ю. , 1991 р.н.
13 . Андрейчук П. Д. , 1991 р.н.
14 . Пащенко С. А. , 1988 р.н.
15 . Вознюк М. П. , 1990 р.н.
16 . Серенко В. В. , 1975 р.н.
17 . Шостак Д. В. , 1985 р.н.
18 . Шапранюк Р. В. , 1978 р.н.
19 . Лис І. І. , 1993 р.н.
20 . Лесько М. В. , 1994 р.н.
21 . Шестюк Р. В. , 1978 р.н.
22 . Тарасенко Р. Н. , 1983 р.н.
23 . Прокопчук В. І. , 1991 р.н.
24 . Ткачук Ю. В. , 1992 р.н.
25 . Олексюк А. І. , 1988 р.н.
26 . Овчарук В. Б. , 1987 р.н.
27 . Махновець В. І. , 1979 р.н.
28 . Теренко В. А. , 1980 р.н.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 52
Наталя Показати IP 22 Травня 2014 16:40
Зайдіть на сайт Полеміка і подивіться відео цього бою! Адмін сайту: а ти не знімай цю інформацію для людей - правду повинен знати кожен, як українці вбивають українців!!
Анонім до Наталя Показати IP 22 Травня 2014 16:53
дайте пряму ссилку на вiдео
п до Анонім Показати IP 22 Травня 2014 22:09
коментар було видалено
Семен до Наталя Показати IP 22 Травня 2014 17:24
коментар було видалено
Анонім до Наталя Показати IP 22 Травня 2014 18:23
чому пишеш українською?
андр до Наталя Показати IP 23 Травня 2014 00:07
Не заходьте, це брехливий кацапський сайт. В людей горе, а вони пишуть, що це правий сектор розстріляв нацгвардію
Поха до Наталя Показати IP 23 Травня 2014 07:12
коментар було видалено
Пам''ятаємо Показати IP 22 Травня 2014 16:43
А що там роблять діти 1993,1994,1998 років народження? Тих хто готував списки на відправку військових на схід потрібно віддати під трибунал, вони мають за це відповісти
Анонім до Пам''ятаємо Показати IP 22 Травня 2014 16:56
захищають країну! всi ж цього хотiли ??? бити колорадiв!! але коли то "хтось" робить. це трагедiя, що туди пацанiв вiдправили. якщо воювати ТАМ, то тiльки спецам!! нашi полiтики нi чим не кращi за путiна з його Чечнею чи Осетiю.. Чи то пороблено нам так? проклята земля?
lavr Показати IP 22 Травня 2014 16:49
Волох Д.Р.-1998 р.н.-можливо це помилка ??????
Анонім до lavr Показати IP 22 Травня 2014 17:05
Кажуть,що не помилка-так волияни вирішили "заробити" і спокусились на "легкі" гроші,які їм пообіцяли Турчинов і ко.Є там і 16 річні і 17 річні-всякі.
Анонім до Анонім Показати IP 22 Травня 2014 20:23
С ума уже все посходили,высказывая свои версии.Призыв совершали на протяжении 4 дней,не вникая в подробности
larysa до Анонім Показати IP 23 Травня 2014 10:36
коментар було видалено
Саша до lavr Показати IP 22 Травня 2014 21:13
Ну якщо це не помилка, то воінкомат спалити треба!!!
ілля Показати IP 22 Травня 2014 16:54
ой а до чого тут тимошенко ? порошенко це той що лізе в президенти і ніде навіть не показуеться скільки тимошенко його на дебати кличе а він уникае як колись яник люди це не до хорошого а хлопців жаль їх ніяка влада не підтримала. і взагалі скоро буде при такій владі що кожен буде за себе боронитись і за сімю. влада до цього довела що взагалі на тимошенко юлію є надія. вона в попередніх виборах як янукович був мала виграти . а порошенка взагалі там не було а зараз виліз бо друге кодло лізе і ще скільки людей із-за цього майдана життя віддали а за що? що буде краще ?
Анонім до ілля Показати IP 22 Травня 2014 16:57
турчинов - то тимошенкiвська людина. воно туди тих дiтей вiдправило
Лучанин до ілля Показати IP 22 Травня 2014 17:14
Не про політику тема, але якщо затронув .... то пам'ятається що Порошенко першим поїхав в Крим в розгар подій, в Луганську те саме було!
віталік Показати IP 22 Травня 2014 17:07
а порошенко з турчиновим і з кличком яценюкм і іншими це банда. А чому зараз тягнибок не кричить теж друг порошенка? чому йому теж вигідний президент порошенко? люди це банда з усіх тимошенко -ще може бути президентом!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! порошенку до простих людей зовсім не треба. його цікавлять бізнесмени олігархи і такі самі як він а з простими йому тільки поговорити і то рідко
валя Показати IP 22 Травня 2014 17:09
самий старший 1969 року співчуваю чоловікам. хай буде мир на землі і ніяка влада не буде так знущатись з люду як зараз!
вова Показати IP 22 Травня 2014 17:10
а де прізвища загиблих? то шо виходить тільки волиські там були? їх в саму гарячу точку завезли?
Анонім до вова Показати IP 22 Травня 2014 20:26
Фамилии погибших и раненых волынял вверху этой статьи,под которой вы так высказываетесь
11111 Показати IP 22 Травня 2014 17:15
а да, на Юльку надія. Ілля, ти не хворий? Вже натішились тим юлькіним газом, "економічним дивом", "українським проривом" і т.д. які вона обіцяла, чи пам'ять у вас всіх коротка? Ото свого чоловіка хай пошле в Донецьк, доцю в Луганськ миротворцями, а не я свого сина маю кацапам віддати, бо їм треба ср..ки зберегти в теплих кріслах!!!! Хай їдуть туди самі, раз тями не мали, що з тою владою робити, яку дістали. Вічна пам'ять полеглим ні за що хлопцям, хто розумний - хай би тут новий майдан влаштували, військомат і ОДА як міліційську будівлю розбомбили. Хай в Донбасі самі розбираються.
Анонім Показати IP 22 Травня 2014 17:21
Комбат, який загинув з Колок
111 Показати IP 22 Травня 2014 17:33
От Вам - ми все знаємо, у нас є інформація, стало відомо з достовірних джерел - нех\ай сам пастор йде на передову зі своїми прихожанами....
Аня Показати IP 22 Травня 2014 17:39
По цьому посиланні є декілька імен загиблих: http://tsn.ua/politika/stali-vidomi-imena-shistoh-zagiblih-pid-volnovahoyu-ukrayinskih-viyskovih-350959.html Світла їм пам'ять
Оля до Аня Показати IP 22 Травня 2014 17:47
Читала на посиланні. Скажіть, як могли завадити силовики терористам, коли вони ще звечора здали всю зброю за наказом? Та їх просто розстріляли!
оля2 до Оля Показати IP 22 Травня 2014 17:53
коментар було видалено
п до Оля Показати IP 22 Травня 2014 17:53
коментар було видалено
Оля до п Показати IP 22 Травня 2014 18:20
Щось я не все зрозуміла з ваших слів. Перечитаю ще раз. Але я точно знаю про здачу зброї на склад (зі слів очевидців). І ще чула, що п'ятеро військових відмовились здавати зброю. По-моєму, зенітні установки (зовсім не розуміюсь в цих речах).От саме ті, хто порушив наказ, залишились живими, бо оборонялись. Це я почула від батька хлопця, що служить у тому ж батальйоні. Схильна йому повірити.Тільки чомусь у новинах про це ні слова. У мене виникають запитання: Хто і для чого дав такий наказ? Чому постраждалі відмовляються давати покази? Хто відповідатиме за ці смерті?
Юрій Показати IP 22 Травня 2014 17:45
На Майдані до останнього стояли непровокували шикіригіданили під Руслану поки до Небесної сотні не привило, тепер знову все повторяється:ніяких провокацій,відпускаємо небезпечних сепаратюг під залог в 2000грн, пальчиком ганимо вбивць і відпускаємо.І це все на совісті продажних скотів погранців яких на місці за зраду потрібно розстрелювати,ментів і інших.Баптист чому ще при зародженні зло було не придавлене.Вас попереджали!!!!!!!
lavr Показати IP 22 Травня 2014 17:46
Можливо дійсно, держава Україна має народитись через кровопролиття.Але читаючи всі ці коментарі, напрошується висновок, що до цого нам ще дуже далеко.
Лотос до lavr Показати IP 22 Травня 2014 20:38
коментар було видалено
lavr Показати IP 22 Травня 2014 17:46
Можливо дійсно, держава Україна має народитись через кровопролиття.Але читаючи всі ці коментарі, напрошується висновок, що до цого нам ще дуже далеко.
п Показати IP 22 Травня 2014 17:52
коментар було видалено
НЕанекдот Показати IP 22 Травня 2014 19:03
Собрались однажды на Майдане: послы США, Франции, Испании, Германии, Дании; помощник госсекретаря США Виктория Нуланд; американские сенаторы Крис Мерфи и Джон Маккейн; министр иностранных дел Германии Гидо Вестервелле; верховный представитель Европейского союза по иностранным делам и политике безопасности Кэтрин Эштон; бывший президент Грузии Михаил Саакашвили; министр иностранных дел Голландии Франс Тиммерманс; европарламентарий Яцек Протасевич; министр иностранных дел Литвы Линас Линкявичюс; спикер сейма Литвы Лорета Граужинене; бывший премьер-министр Польши Ярослав Качиньский; сенатор Чехии Яромир Штетина — и… обвинили Россию во вмешательстве во внутренние дела Украины! Как говорил Л.И.Брежнев А.Н.Косыгину, выходя с заседания Политбюро: "Логики здесь не ищи".
Попов Показати IP 22 Травня 2014 19:29
Они на стороне справедливого БУДУЩЕГО
вася Показати IP 22 Травня 2014 20:49
хай ті політичні с*ки їдуть в донецк на ато, бо ****** по призивали людей за 4 дня і хай ідуть як пушичне мясо лягають, а їм по*** на людей навіть бронижилетів купити неможуть бо шкода грошей, а народ нешкодуть, позор владі
Саша Показати IP 22 Травня 2014 21:22
Чому наші пацани мають гинути за те Донецько-короладське бидло??? Чому нас обзивають Бандерами, фашистами, майданутим, а ми всеодно їдем їх захищати..??
ооооо! до Саша Показати IP 22 Травня 2014 22:20
коментар було видалено
Ольга до Саша Показати IP 23 Травня 2014 17:38
Біда в тому, що вони вважають, що ми їх вбиваємо, а не захищаємо.
Депутатка Показати IP 22 Травня 2014 21:49
Зупинити це кровопролиття може зупинити на даному етапі може лише радикальна позиція наших жінок, Волині в першу чергу. Життя Ваших дітей - найцінніше, що може бути. Тому, молю вас, благаю -блокуйте вивезення хлопців на схід, плюньте Ви на всі закони і накази, пікетуйте людей, які мають великий вплив на мобілізацію, якщо треба- то їдьте навіть під Верховну Раду. Бо мене дивують часом наші жінки-ми ж мовляв, нічого не зробимо, від нас нічого незалежить. Ще й як залежить. Захистіть своїх синів, братів,о чоловіків. Бо влада їх захищати не буде, вони для них- гарматне м ясо, а Вас таке відношення влаштовує? НІ.Досить бути покірними, бо коли ми покірні -нас будуть вбивати і далі, і за нас будуть вирішувати, що нам робити і скільки нам жити.
саша Показати IP 23 Травня 2014 02:27
Дожились! Українці один одного вбивають! А ця сволота в президенти лізе. Ті що були і залишились. Тільки шапки поміняли. Клімчук керує виборчою компанією Порошенка. І до чого революцію робили, їздили автомайдани, ходили під хату колядки співали!!
Яна Показати IP 23 Травня 2014 07:19
Наших хлопців вбили свої.Ось відео знято саме нашими хлопцями під час нападу на них.Самі все почуєте.http://www.volynnews.com/news/extreme/u-merezhi-ziavylosia-video-boiu-pid-volnovakhoiu-/
Анонім Показати IP 23 Травня 2014 11:30
Вся сволота Верховної Ради повязяна між собою!!!!!!!!!!Перерозподіл бізнесу!!!!!А простий люд використовують в черговий раз! Потрібно все те бидлоття загнати на свої робочі місця і закинути гранату,щоб і мокрого місця від них не лишилося, тоді є надія ,що ми побудуємо Україну.геть запроданців -москалів!Дуже шкода наших хлопців військових.співчуття сімям загиблих!
кас Показати IP 24 Травня 2014 00:27
Ваше справедливое будущее........... прочитайте что нам запрещено производить по условию вступления в ЕС почти ВСЕ !!!чем долги отдовать будите ?если даже САЛО и САХАР нельзя будет подорвать в нашей стране я не говорю о экспорте ,сало будут завозить из Польши!!!
Юлія Показати IP 1 Червня 2014 14:31
Загинули ні вчому не винні хлопці! Чому вони були на сході, чому їх туди відправили? Адже матерям та жінкам обіцяли, що їхніх хлопців не відправлятимуть туди.! Чому не були забезпечені усім необхідним, чому забрали зброю, чому родичі солдатів мають збирати кошти на бронежилети: повідомляти про це, коли вже їх сина нема, вбили ні за що! Влада бездіяна, не хоче нічого робити, вона тільки про себе думає. Нехай політики своїх синів відправить воювати, нехай політики самі туди їдуть, нехай спробують це на собі, нехай відчують, нехай будуть на місті тих солдатів, які загинули 22 травня, під Волновахою, нехай спробують, як це без зброї, без захисту оборонятися. С*ки продажні!!! Вони самі знищують Україну! А ще ці генерали, бездушні *****! Під трибунал їх! Нехай відповідають за це, за свої накази «нелюдські», за життя наших героїв! Ці герої ще так хотіли жити, кохати, тримати дітей на руках, одружитися, створити сім'ї! За що? Скажіть, за що? За те що влада не може навести лад в країні? Що це за влада? Чого ви ще хочете, скільки ще має загинути солдатів, коли ця війна закінчиться, коли вже буде мирне небо над головою? Вічна пам'ять героям!!!!!!!!