USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку прихильниця «русского міра» знущалася над котом. Реакція соцмереж

20 Вересня 2016 12:30
Двоє підлітків у Луцьку продемонстрували своє жорстоке ставлення до котеняти. Власні дії вони записали на відео і опублікували на каналі каналі YouTube.

Зокрема, дівчина з хлопцем утримують котеня у морозильній камері, закидають у пральну машину та викидають з вікна.

Обговорення цього відео активного розголосу набуло у групі Збережемо древній Луцьк під дописом луцького краєзнавця Ігоря Левчука.

На відео помітно, як безжалісно підлітки знущаються над кошенням.
Своєю чергою, рух Іскра, активісткою якого є дівчина, прокоментував, що за жорстоке поводження з твариною її покарають громадськими роботами в притулку "Ласка". Про це рух повідомив у себе на сторінці.

"Наша активістка, Любов Таропіна зняла відео, де вона жорстко і неадекватно знущається з маленького кошеняти. Всі активісти нашого руху вважають таке відношення до тварин неприпустимим, бо Іскра любить природу.

Ніхто захищати Любу не збирається, має бути показове покарання, заява до поліції від громади. Також, Люба зніме відеовибачення і буде притянута рухом до громадських робіт в притулку "Ласка". У допомозі притулку візьмуть інші активісти", - йдеться в дописі.

Окрім того, ВолиньPost опублікував фото з мереж, на яких переселенка з Луганська Таропіна позує з символікою «русского міра», так званими ополченцями та навіть на свого собаку причепила георгіївську стрічку.

Окрім того, користувачі мережі назвали ім’я молодика, який також фігурує на відео зі знущаннями над котом. Ним виявився Юрій Гнатюк, який навчається у Луцьку в ЗОШ №11.


Як повідомляє ВАР за станом на 14:12, поліція Луцька відреагувала на заяву активістів, які поскаржилася на підлітків, що знущалися над кошеням. Правоохоронці поїхали до їхніх домівок, аби поспілкуватися з ними.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Бунда-Бу Показати IP 20 Вересня 2016 12:37
1994 року хлопець і навчається в школі? Йому 21 чи 22 роки... Шота ні то!!!!!!!!!!
лучани Показати IP 20 Вересня 2016 12:38
типова ватніца
лучанин до лучани Показати IP 20 Вересня 2016 15:54
Добре що є фото тих пок*дьків. Я їхні їпальники запам"ятав.Побачу на вулиці-зуби повибиваю мерз*тникам.
Ярославович до лучанин Показати IP 21 Вересня 2016 19:14
Будь другом - і від мене передай пізд*лін. Якщо не важко. Дуже прошу.
Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 12:45
пи***ти їх треба, щоб піщали від такого щастя!!!
Лина до Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 13:23
коментар було видалено
Коля Показати IP 20 Вересня 2016 12:47
Уроди!!!! Але я вам скажу що на такі відео тьотьки ставлять в соціальних сетях клас, значить їм таке подобається?????????!!!
віра Показати IP 20 Вересня 2016 12:51
А що за рух Іскра?! Може проруській? Дивіться, активісти,бо проморгаємо під боком провокаторів!!!!
Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 12:51
СБУ аллло.За такі фоткі з терористами вона б мала гнити в підвалі.
Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 12:52
Нездивуюсь якщо до неї Кононович в гості заходить.
лучанка Показати IP 20 Вересня 2016 12:54
треба їх засунути так само
Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 13:13
Адрес в студію ціеї Путінши.
123 Показати IP 20 Вересня 2016 13:15
Для чого політизувати простий прояв садизму у окремої ідіотки. Вона могла бути і прихильницею руського миру і українською патріоткою, чи взагалі аполітичною. Для чого це все? Садизм - це відхилення в психиці людини. На жаль, вона є і у багатьох українців, американцв, чи англійців.
віра до 123 Показати IP 20 Вересня 2016 14:22
Не скажи !!!!!!!!!
Лена Показати IP 20 Вересня 2016 13:15
коментар було видалено
Інфа Показати IP 20 Вересня 2016 13:17
коментар було видалено
нейтрал Показати IP 20 Вересня 2016 13:18
дайте більше інфо.не один я буде відслідковувати цих покидьків.а саме їхню долю у цій справі.я дуже погоджуюся з тим що з таких людей дійсно можуть вирости злочинці.
Олександр Показати IP 20 Вересня 2016 13:25
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 20 Вересня 2016 13:26
Їм треба ручки з ножками за таке поводження з тваринами вигнути в іншу сторону. Дов...би малолітні.
Анонім Показати IP 20 Вересня 2016 13:29
а я б і близько її до притулку не підпускала...
Рррр Показати IP 20 Вересня 2016 13:41
Відеовибачення.Ви що зглузду зїхали?Завжди знав що ми українці гречкосії толерантні.В ДНР їй би 15 років дали як тим підліткам.З таким підходом ми завжди будемо терпілами.
Михайло Показати IP 20 Вересня 2016 14:09
коментар було видалено
Ліля Показати IP 20 Вересня 2016 14:15
Це просто жах. Нелюди.
777 Показати IP 20 Вересня 2016 15:28
Що ці твар*ки роблять в нашому місті??? Чому не стоять на контролі в поліції, чому не перевіряють людей які приїжають зі сходу? Страшно на вулицю вийти, диб*лів понаприїжало!!!
777 Показати IP 20 Вересня 2016 15:28
коментар було видалено
Ліля Показати IP 20 Вересня 2016 16:30
коментар було видалено
Психолог Показати IP 20 Вересня 2016 16:31
Типова садистська м*рда. Це з тієї породи, хто новонароджених дітей в нужник кидає, коле ножем матір, забє до смерті подругу.
ВОВК Показати IP 20 Вересня 2016 17:13
цих переселенців гнати сра*ою мітлою назад в лугандорн.
тоха Показати IP 20 Вересня 2016 17:28
обовязково найдемо і морду набьемо за усе відразу чекай
Руху Іскра Показати IP 20 Вересня 2016 18:55
Як ви могли такий "шлак" взяти в свій рух, ви ж позіціонуєте себе патріотами. Розспустіться!!! бо потім всі перейдете в дорослі ГО і такі псевдопатріоти будуть казати іншим що їм робити як жити. На громадські роботи ви її направили. Виключте її з своїх лав, або самі розпустіться. А якщо ви так її вигороджуєте. То може вами краще займеться СБУ та перевірить вашу діяльність, кого ви тримаєте в своїх рядах. От за...бали такі рухи. Окрім двох гасел нічого не знають вища ступінь тупості. Нам таких псевдопатріотів не потрібно і рухів таких. Потім виростають всякі цивільні корпуси які бикують на сесіях місцевих рад, громад, вирішуючи свої бізнесові інтереси та їх хазяїв. А складаються такі ЦО з гопоти, нацистів (з реальними татухами в стилі SS) тітушок, ультрас та криміналітету. І ще кричать Слава Україні. Біомусор в руках олігархів ось ви хто. Не прикривайтесь святими ідеалами до яких вам як до Евересту!!!
Махно до Руху Іскра Показати IP 21 Вересня 2016 04:05
коментар було видалено
Думка Показати IP 20 Вересня 2016 22:41
В росію відправити...
ветеринар Показати IP 21 Вересня 2016 00:17
А чим закунчилось знущання **ки з Любомля над працівником поліції.Невже знову поліцейського зроблять крайнім??
Лілія Показати IP 21 Вересня 2016 10:08
А чому нікого не цікавить подальша доля кошеняти ? Воно живе?
олег Показати IP 22 Вересня 2016 08:18
вопрос переселенцам-вы понимаете почему к вам плохо относятся. фото этой парочки должны висеть рядом с фото путина, дабы все знали их в лицо и при встрече всегда можно было плюнуть в лицо.и з моральных уродов в будущем уже ничего не выйдет, через пару лет ждите продолжения, причём хуже в два, три раза
Елена Показати IP 22 Вересня 2016 17:07
коментар було видалено
Калінка Показати IP 22 Вересня 2016 22:05
https://vk.com/civilcorps_azov_volyn?w=wall-71935465_5976
911 Показати IP 27 Вересня 2016 13:40
Коли ми прості пересічні українці приймаємо різну непотріб з ДНР чи ЛНР чому в опитуванні немає графи а хто тво\ батьки тато мама А після цього процесу приймати біженців лошар. нам простим укра\нцям щоб стати на роботу чомусь пиьтають хто тато мама а ми все робимо совкові прийоми може хватить. А ви думаєте в неас мало ходить так4их хто одним оком дивиться на даунбас а смі думають коли вже вони всі повернуться. Укра\на чемодан Даунбас. баста.
33 кв Показати IP 26 Листопада 2016 22:26
НА Донбас" ілі" Луганськ.Під пулі абО ж в хрущовки на передову,во їх судьба.Дихати на нашй землі вони не мають ПРАВА