USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Лучани готові прийняти біженців із Криму

7 Березня 2014 19:53
Лучани з розумінням ставляться до вкрай напружених подій у Криму і співчувають місцевим жителям, які побоюються знаходитися на півострові, коли там перебувають військові сили загабників. Так, жителька обласного центру Наталія Толмачова пропонує зголошуватися в групі соцмережі Фейсбук "Лучани обирають ЄС!" із пропозиціями як можна допомогти біженцям із Крима.

"Друзі, я зв'язувалася з Кримsos, питала, як в них там з біженцями. Сьогодні відповіли - питають, скільки чоловік зможемо прийняти в разі потреби? Прошу репосту і конструктивних відповідей. Пам'ятайте, зараз ми реально можемо врятувати комусь життя!", - пише лучанка.

Журналістка Анна Єкименко-Поліщук з рідними запропонувала прийняти у себе вдома 4-5 біженців з півострова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Всезнайко Показати IP 7 Березня 2014 20:04
Не дуріть кримчан, бо приїдуть і будуть на вокзалі ночувати...
Ой))) Показати IP 7 Березня 2014 20:24
Не прийшлось би нам самим втікати звідси))
Депутатка Показати IP 7 Березня 2014 20:36
Нехай втікають в Па*ашу до свого Путіна! 23 роки ***...ли мозги Україні, ніяк не могли визначитися з ким вони....А тепер ждуть поки приїдуть банцеровці і допоможуть їм, а самі або сидять дома, або втікають до західняків. Ваша земля- значить ідіть на Майдан, воюйте, а не кинулися вже навтьоки. І на***а Ви тій Україні -одні проблеми від Вас ....і ще не забудьте взяти з собою в Па**шу дегенерований Донбас.
112 Показати IP 7 Березня 2014 21:04
Не приїдуть вони сюди.Якщо в ЗМІ наших щось і з"явить то це брехня.Кримчани собі щасливо будуть жити в РОсії а ми будемо і далі дупи італійцям підмивати і мити посуд в Європі,бо нічого більше не варті.
бу га до 112 Показати IP 8 Березня 2014 15:51
Не вчі ж підмивальники
444 Показати IP 7 Березня 2014 21:19
сюда едут татары они в рашу не хотят бо знают прекрасно как там плохо и не надо на них гнать все люди где ваша толерантность та любовь к близким хорошо что у вас все гут так нужно помочь остальным кому плохо.ато вы похожи на кодло змей ане на людей с таким глупыми коментами
ух до 444 Показати IP 7 Березня 2014 22:34
не дивуйтесь це справжні хохли!
бу га до 444 Показати IP 8 Березня 2014 15:56
Не суди про кодло по собі.А в раші погано? Їх після 91 прийняли з обіймаи і.....7А чому перший договір про співробітництво з Татарстаном ??? Нічєго лічного.
до 112 Показати IP 7 Березня 2014 21:24
ви якась недалека людина вам на майбутнє не судіть всіх по собі!!!!!!!!!
Депутаткам Показати IP 7 Березня 2014 21:24
Геть Крим і Донбас від України - і будемо панами на своїй землі! Геть маразм, який гальмує економіку країни, геть пафосні оди про цілісність країни. Крим і Донбас - обтяжуючий фактор!
Ганьба до Депутаткам Показати IP 8 Березня 2014 00:56
От через такі комментарії - і відбувається розкол в країні! Там такі самі українці, і вони не заслоговують на твої образи.
Депутатка до Ганьба Показати IP 8 Березня 2014 17:53
Зате мозги в них неукраїнські, на жаль, і вони того вже не зрозуміють, а нам біда від того.
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 21:47
Дорогі друзі-офіційне повідомлення-ЄС США,НАТО не будуть застосовувати жодних санкцій до Росії,бо це призведе до фінансово-економічного краху їх країн і закликають провести світове розслідування подій на майдані 20 лютого і інших випадків, бо вже в НАТО ЄС І США надходять відео і фото факти дійсни!дійсних подій в Україні.На фіг ми їм треба вони вже вмили ручки.А ми тішимось світлим майбутнім...сумно
Анонім до Анонім Показати IP 13 Березня 2014 14:04
Щось я такого не чула.
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 22:27
Лучани самі 70% перебивають з води на хліб з хліба на воду
ьу га до Анонім Показати IP 8 Березня 2014 15:58
Особливо вЛипинах , на Степовій, в царськоиу селі і т. п.
ант Показати IP 7 Березня 2014 22:29
поки ви збираетесь до нас уже приихали и живуть 3 кримчан
02 до ант Показати IP 7 Березня 2014 22:47
і до мене приїхало 2... в гості.В Криму все добре і буде добре.Ви думайте про своє життя-буття.Воно сумне
Лучанин Показати IP 8 Березня 2014 05:28
Якщо будуть верховодити в Києві майдан і правий сектор, то треба готуватися до прийому у нас жителів Слобожанщини і Донбасу. Кращими помічниками імперіаліста Путіна в Україні є так звані патріоти, які розмахують дубцями і нацистськими прапорами..
Анонім до Лучанин Показати IP 8 Березня 2014 13:04
поки верховодить правий сектор і майдан то вони сюди не приїдуть.Мої батьки зараз живуть в сімферополі а дядько з сім"єю в Севастополі- все у них нормально як ви не можете зрозуміти що вони хочуть!!!!! в Росію а не бути з бандерівцями.Вони також люди як і на майдані і мають право висловити свою думку.Чи не так?
бу га до Анонім Показати IP 8 Березня 2014 16:00
Думку мають право висловити. А загарбувати чужу землю ні!Чемодан вокзал , ростов.
Маша Показати IP 8 Березня 2014 12:50
Кращими помічниками імперіаліста Путіна є так звані розумники з Слобожанщини і Донбасу, які відстають від розуміння реальної ситуації в Україні років так на 200 - інтелектуально.
луцьк Показати IP 2 Червня 2014 11:45
Луанине готові приймати кримчан і донбас, а климчуку,романюку пустовіти і їм подібні вперед хай приймають і ділять накраденим вілами, а ми самі не маємо де жити і за що.А їм все на халяву подававй.Хитрі.Хай знімають квартири і на завод працювати,як ми і за все платити,як ми вперед, ане за наш рахунок