USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Луцькі патрульні потрапили у ДТП

18 Серпня 2016 13:31
Водій позашляховика не помітив патрульних на службовому авто "Пріус", які чекали зеленого сигналу світлофора, в результаті чого відбулось зіткнення.

Інцидент трапився в районі Київського майдану сьогодні близько 12:30.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини водій позашляховика "Мітсубіші Аутлендер" зізнався, що сам винен в аварії.

«Вони (патрульні, ВН) стояли на «червоному» сигналі світлофора. Я під’їжджав і не встиг загальмувати», – каже чоловік.
Водій позашляховика
Водій позашляховика
Позашляховик «обійшовся» пом’ятим переднім бампером та тріснувшим кріпленням. Чого не скажеш про "Пріус" – в легковика розбитий задній бампер, який до того ж розколовся. В результаті ДТП утворився чималий затор – вулиця Задворецька «стоїть» від повороту з вулиці Клима Савури аж до Київського майдану.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Триндець Показати IP 18 Серпня 2016 14:10
круті вже в поліціейські машини на переходах врізаються, що вже казати про простих смертних. А на нормальній швидкості в межах міста, а тим більше перед переходами, щоб без проблем можна було встигнути загальмувати, їздити не проубвали, яйцеголові?
Анонім Показати IP 18 Серпня 2016 14:11
закупили машини з пластика.Міцику нічого, а тут ...па
Анонім до Анонім Показати IP 18 Серпня 2016 15:12
Для Вашого відому пояснюю, що машини ці не закуповували, а вони були надані Японією в межах "Кіотського протоколу".
нім до Анонім Показати IP 18 Серпня 2016 15:49
О то ж таки "писаки" і їздять за кермом тих Міцикив... :)
Марія Показати IP 18 Серпня 2016 15:50
Це не поліція,а понти в формі були ж нормальні мужики натуральні менти,а то сопляки,то самі заліплені в халепу влізуть то машин вже повсій Україні накромсали так,
Абвер Показати IP 18 Серпня 2016 16:41
Вади ти що на сонці перегрівся?
Анонім Показати IP 18 Серпня 2016 16:44
З почином вас!
Вася Показати IP 18 Серпня 2016 16:49
МІСЯЧНИК БЕЗПЕКИ РУХУ! що ж тут поробиш, вчора було вісім аварій, сьогодні "даеш" 9
АНОНІМ Показати IP 18 Серпня 2016 18:32
Так от в поліцейських який стаж керування? Те що вони зробили екстрене гальмування і тим самим підставили людину. На 10 фото видно що вони стали за лінію, бо так відкотитись далеко не могли.
Я Показати IP 18 Серпня 2016 18:33
Хочеться вірити що покарання буде відповідне А то у нас скоріше поліцейських накажуть
Правий Показати IP 18 Серпня 2016 19:11
І в чому тут порушення пдр зі сторони поліцейських?? Моглоби бути тільки в одному випадку якщо б вони їхали заднім ходом))) а судячи з розміщення автомобілів на фото вини не бачу.
ДАЙ Показати IP 18 Серпня 2016 19:52
хабарник Оксентюк на всіх фото, як на фотосесії (джинсові штани та рубаха)...
Василь Показати IP 19 Серпня 2016 00:28
Правильно підсра*ника дав, щоб хоч чимось зайнялися, ПДР в водія перепитали, чи що.
скритий коп. Ггг Показати IP 20 Серпня 2016 00:45
В луцьку майже щодня бють пріуси, просто ніхто не говорить